انجمن تخصصی فناوری اطلاعات سلامت و انفورماتیک پزشکی ایران
حریم خصوصی - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی فناوری اطلاعات سلامت و انفورماتیک پزشکی ایران (http://www.himt.ir)
+-- انجمن: قوانین و مقررات انجمن ،پیشنهادات و انتقادات (http://www.himt.ir/forum-1.html)
+--- انجمن: قوانین تالارها (http://www.himt.ir/forum-2.html)
+--- موضوع: حریم خصوصی (/thread-3735.html)

صفحات 1 2 3

حریم خصوصی - Vahid_Farahmandian - 18-دي-1392

به نظر شما حریم خصوصی شما و اطلاعات شما در این انجمن رعایت میشود؟
به نظر شما پایبندی مسئولین انجمن به قوانین 16 , 19 منشور اخلاقی انجمن تا چه اندازه میباشد؟

RE: حریم خصوصی - bayan - 18-دي-1392

در مورد سوال بالا چند تا سوال دارم...
منظورتون از حریم خصوصی چیه؟اطلاعات پروفایل؟ایمیل؟....؟

RE: حریم خصوصی - Vahid_Farahmandian - 18-دي-1392

(18-دي-1392، 05:59 عصر)bayan نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*در مورد سوال بالا چند تا سوال دارم...
منظور هر آنچه است که در قانون شماره 16 و 19 منشور انجمن ذکر شده است.
پس از اعلام نظر در نظر سنجی نیز شرکت نمایید لطفا

RE: حریم خصوصی - MT1391 - 18-دي-1392

(18-دي-1392، 06:04 عصر)Vahid_Farahmandian نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
(18-دي-1392، 05:59 عصر)bayan نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*در مورد سوال بالا چند تا سوال دارم...
منظور هر آنچه است که در قانون شماره 16 و 17 منشور انجمن ذکر شده است.

من چند بار پست (منظورم پاسخیه که به موضوع ها میدیم) گذاشتم و بعدا دیدم پستمو حذف کردن بدون هیچ اخطار یا ... . این موضوع جز دخالت در کامنت ها که در قانون 16 گفته شده میشه؟ بالاخره من این اتفاقو فقط توی این سایت دیدم و توی سایتای دیگه به این موضوع بر نخوردم.

(18-دي-1392، 06:35 عصر)MT1391 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
(18-دي-1392، 06:04 عصر)Vahid_Farahmandian نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*

من چند بار پست (منظورم پاسخیه که به موضوع ها میدیم) گذاشتم و بعدا دیدم پستمو حذف کردن بدون هیچ اخطار یا ... . این موضوع جز دخالت در کامنت ها که در قانون 16 گفته شده میشه؟ بالاخره من این اتفاقو فقط توی این سایت دیدم و توی سایتای دیگه به این موضوع بر نخوردم.
مدیران میتوانند پستهای نامربوط، یا پستهای اضافی را حذف کنند. از اونجاییکه تعداد پستها گاهی زیاد هست، نمیتوان اطلاع رسانی نمود که پست شما حذف شد.
طبق قانون 13 منشور شما حق اعتراض به این موضوع رو دارید.

لطفا نظرات خودتون رو تو نظر سنجی بالای صفحه هم انتخاب کنید

RE: حریم خصوصی - omid tarazi - 18-دي-1392

(18-دي-1392، 06:35 عصر)MT1391 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*

منم خیلی بدم میاد پستم رو پاک می کنند! Dodgy
تازه جالبیش اینه خود کسانی که پست ها رو پاک می کنند نصف پست هاشون باید پاک بشه DodgyDodgy

RE: حریم خصوصی - leila_kkkkk - 18-دي-1392

بنظر منم حریم خصوصی باید رعایت بشه هر کسی هم با هر چی مخالفه میتونه اعلام کنه نه اینکه بخواد تجاوز کنه به حریم خصوصیه دیگران!!Dodgy

RE: حریم خصوصی - himty - 18-دي-1392

واقعا اینکه پست رو پاک کنند و مسائل دیگر، تو سایتای زیادی دیده نمیشه ولی اینجا...Undecided
میخوام بگم سایت سلیقه ای شده و محیط یه جورایی کمتر عمومیه.
اینجا حداقل باید به پختگی سایت مانشت manesht.ir برسه که واسه ارشد کامپیوتره.
من حس میکنم از وقتی موج بچه های کامپیوتری اومدن، این مسایل پررنگ تر شده و بیشتر به چشم میاد که به مرور زمان باید درست بشه.

واقعا امروز این انجمن یکی از بزرگترین سرمایه هاشو داره از دست میده.امیدوارم بستری فراهم بشه که آقای فرهمندیان از این تصمیمشون برگردنRoseRoseRose

RE: حریم خصوصی - s.HIT - 18-دي-1392

میشه منظورتونو از حریم خصوصی واضح تر بگین؟
منکه فک نمی کنم تو این سایت که سایت علمی هست مساله خصوصی خاصی داشته باشیم. بند 16 و 19 رو خوندم اما مورد خاصی به نظرم نیومد
اگه منظورتون ایمیل و IP هست که به نظرم کاملا محرمانه حفظ شده.

(18-دي-1392، 09:42 عصر)s.HIT نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*میشه منظورتونو از حریم خصوصی واضح تر بگین؟
منکه فک نمی کنم تو این سایت که سایت علمی هست مساله خصوصی خاصی نداشته باشیم. بند 16 و 19 رو خوندم اما مورد خاصی به نظرم نیومد
اگه منظورتون ایمیل و IP هست که به نظرم کاملا محرمانه حفظ شده.
بند 16 و 19 محوریت اصلی روی پیام خصوصی و کامنت ها دارن و این دو در منشور جزو لاینفک حریم خصوصی افراد شناخته شده که تعرض به اون تبعات خودش رو در پی دارد.
موارد مرتبط با آی پی در بند 18 ذکر شده که در این تاپیک محوریت ندارد.