میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

نظرسنجی: ایا با اضافه شدن بخش"تحقیق و ترجمه"به سایت موافقید؟
این نظرسنجی بسته شده است.
کاملا موافقم و شرکت خواهم کرد
موافقم اما شخصا شرکت نمی کنم
نظری ندارم!
مخالفم
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است.

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تغییرات در گروه ترجمه....

(14-مهر-1391، 02:37 عصر)5mmmmm نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
مهندس اگه بعد از انتخاب بهترین مقاله بین کاربران یک جایزه کوچیک و ناقابل مثل سکه یا خودرو هم بهشون بدید، دوستان خیلی خیلی تشویق میشوند!Big Grin شوخی کردم!Cool این جایزه میتونه افزایش رتبه یا ... باشه!

چشم حتما؛ البته دوستان باید یکم صبر کنن تا بنده این یارانه رو با ترفندی از جیب پدر کش برم و جمع کنم فک کنم چند سال بعد بتونیم یک دهم سکه بخریم واس جایزه البته مهندس میراحمدی مزاح فرمودن...برای صاحب بهترین مقاله همانا اجر معنوی بسیاری ثبت خاهد شد! :دی

(14-مهر-1391، 02:37 عصر)5mmmmm نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
کار خیلی خوبیه مخصوصا این قسمتش که باعث افزایش محتوای علمی به زبان فارسی در اینترنت برای دوستان محقق خواهد شد چون انگار همه فقط توی ایران دنبال استفاده از مطالب هستند نه تولید و ترجمه آن. فقط این موضوع که فرمودید هر گروهی یک مقاله انتخاب و در طول یک هفته ترجمه میکنند و سپس آنرا در سایت قرار میدهند، کار گروه بندی به چه صورت انجام میشه؟

دقیقا همین جوریه ک فرمودین انشالله ک بتونیم در افزایش محتوای علمی کمک شایانی بکنیم.
در مورد گروه بندی هم یکم صبر کنید حتما به اطلاع کاربران خاهد رسید

(15-مهر-1391، 01:55 صبح)Art.pi نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
میشه در مورد نحوه پخش جایزه ها هم توضیح مختصری بدین؟ Tongue اگه ماشین میدن منم هستم ... Big Grin

بله جایزه نهایی یک دستگاه ژیان گوجه ای
گرگ باش! مغرور! بر شب پادشاهی کن...
می خواهی خنجر بزنی از روبرو بزن...
مثل گرگ تعصب داشته باش،مثل گرگ حتی به شیر هم رحم نکن...
مثل گرگ رو در رو حق بگیر...
به مانند گرگ باش...دوستانت را لیس بزن،دشمنانت را گاز بگیر...
گرگ باش دشمن را بدر...
در برابر سگان ولگرد بی تفاوت باش...
آنها به پارس کردن های بیهوده زنده اند...
بی اعتماد باش...بی اعتنا...
همیشه با گله،
اما تـــــــنــــــهــــــا...
 سپاس شده توسط Farzane.Gh ، 5mmmmm ، Shiva Faramarzi