میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بیایید اسم جدیدی برای سایت انتخاب نماییم

با سلام اولاً به مدیر سایت و دیگر دوستان گرامی
اول که این سایت را دیدم از اسمش بسیار خوشم آمد ، بنظر می آمد سایت خوبی در خصوص مدارک پزشکی و انفورماتیک پزشکی باشد . اما بعداً دیدم که بسیاری از دوستان بخاطر سرگرمی دور هم جمع شده اند نه برای افزایش اطلاعات علمی ، بیشتر اعضا با ارسال سرگرمی و تفریح مدال و درجه می گیرند و عنوانهای سرهنگ و ... رایج است . و به این درجات خود نیز افتخار می کنند ، پس آیا بهتر نیست اسم این سایت را عوض کنیم ؟
زندگی با همه سختیهایش امیدوارکننده است .
 سپاس شده توسط Harika
ببخشیدا شما هنوز نیومده در مورد سایت قضاوت کردین درست، ولی انصافا یه دور کامل نگا میکردین سایت رو برانداز میکردین بعد اینو مینوشتین،
که البته اگه بخوایم بین تاپیک ها آمار بگیریم، با اطمینان میتونم بگم تاپیک های با موضوع علمی از موضوعات متفرقه بیشتره، حتی اگر صرفا علمی محض هم نباشه درمورد مباحث علمی بحث میشه،

پیشنهاد میکنم یه بار سایت رو برانداز کنین بعد دوباره نظرتون بگین(البته من قصد جسارت ندارم)
زندگی یک اثر هنریست نه یک مساله ریاضی، بهش فکر نکن ازش لذت ببر
 سپاس شده توسط پاییز ، arash_65 ، shaparak ، newuser ، monir_ebrahimi
سرکار خانم مهتاب قبل از هر چیز بهتون خوشامد میگمRose

در آغاز صحبت هاتون اشاره کردید که: از اسم سایت خوشتون اومد!!اول اینکه هدفتون از عضو شدن تو این سایت ( به قول خودتون سایت

سرگرمی!!) چی بوده عزیز جان؟ به خودت زحمت دادی با arow key ی نیگاه به انجمن های پایین سایت بزنی؟!!! پر واضحه که این کار رو

نکردی ، که اگه اینطور بود این همه انجمن و مطلب علمی و با ارزش رو که بیشتر دوستان به قول خودتون ستاره دار ، زحمتش

رو کشیدن!رو حتما" با چشمان مبارکتون میدید،از بحث در رابطه با رشته گرفته تا پیش بینی آینده رشته و همینطور آینده شغلی رشته!!!

مهتاب خانم!عنایت بفرمایید اول هدفتون رو از اومدن به اینجا مشخص بفرمایید و در ادامه نظرات پر مغزتون رو ارائه بفرمایید!!!

دوستانی که به قول شما برای تفریح و سرگرمی اینجا جمع شدن، هر کدوم برای خودشون اهداف روشن و تعریف شده ای از حضور در این

سایت دارن!!! و لازم میدونم بگم که تعدادی از این عزیزان یا مشغول تحصیل در مقطع ارشد و یا مصمم به ادامه تحصیلات هستن! پس

جایز نیست با حضور چند دقیقه ای تون در سایت و نگاهی گذرا زحمت های این عزیزان رو زیر سوال ببرید!!!

امیدوارم حالا که از اسم سایت خوشتون اومده از مطالب علمیش هم در جهت رسیدن به اهداف بلند علمیتون گام برداریدRose

با سپاس _ پاییز

-
به بهشت نمیروم اگر مادرم آنجا نباشد.

" زنده یاد حسین پناهی"
 سپاس شده توسط amiri ، mokhtari ، shaparak ، marsa
سلام مهتاب خانوم کارکرد یکی مثل من تو این سایت واقعاً ضعیف بوده از دوستان دیگه مایه نمیذارم چون شاید ناراحت بشن . ولی اگه امکانش است شما چندتا مطلب قوی علمی بزارید که هم دوستان استفاده کنند و هم برای ارائه های بیشتر ترغیبو دلگرم بشن . با تشکر
 سپاس شده توسط Vahid_Farahmandian
از اینکه مطالب را صاف و پوست کنده گفتم خیلی ناراحت هستم ، چون به مزاق اونهایی که ملقب به سرهنگ هستند نیامده است . خیال نکنید من نیامده عضو سایت شدم ، من چندین ماه است که از مطالب علمی و با ارزش دوستان این سایت استفاده می کنم . الآن چند ماهی است که این سایت با ارزش روبه تفریحات می رود ، البته شاید بعلت مشغله کاری خانم مهندس نور چشمم و آقا هادی عزیز باشد ، بیشتر دوستان مطالب با ارزشی را می آورند ، آقا زانتی با وجود تحصیلات پائین شان از بیشتر افرادی که اول صبح پا میشن و یک حاضری میزنن بهتر کار می کند و فکرهای خوبی دارند . با وجود اینکه عقیده دارم که تفریح برای نشاط و شادابی دوستان عزیز خیلی مفید می باشد ولی اینهمه تفریح از ازدواج گرفته تا درد دلهای .... خیلی افراطی می باشد . ما مدعی هستیم که مدارک پزشکی و یا انفرماتیک پزشکی در ایران ناشناخته است ، آیا ما خودمان در این سایت ( تنها سایت مفید در خصوص مدارک پزشکی ، فناوری اطلاعات سلامت و انفورماتیک پزشکی در ایران ) اینکار را کردیم ؟ پس دوستان ! آیا بهتر نیست که ما ابتدا از خودمان شروع کنیم وبعد از بقیه ؟. در آخر کلام از همه دوستان و بخصوص خانم مهندس و آقا هادی عذر می خواهم
زندگی با همه سختیهایش امیدوارکننده است .
 سپاس شده توسط Harika
سرکار خانم مهتاب خانم ساکن داخل خود ایران، از آشنایی با دانشمند فرهیخته ای مثل شما از ته اعماق قلبم خوشحالم!!!Big Grin

ولی کاش ی جور دیگه از داداش xanti تعریف میکردی که ما به نفوذی بودنت پی نبریم!!! کوچولوی ناز نازیRose

بازم خوش اومدی به سایت خودتRose

" زنده یاد حسین پناهی"
 سپاس شده توسط اتنا
به نظر من هیچ چیز تو دنیا بی عیب و نقص نیست!
این سایتم جدا ازین قانون نیست. در کنار همه ی امتیازات مثبتی که داره ممکنه که برخی از مطالبش واسه بعضی ها خوشایند نباشه!!!!!!!!!!!
منم بعضی از مطالب این سا یتو نمی پسندم و اصلا تو بحثاش شرکت نمیکنم ولی با این حرف پاییز خانم که اول باید هدف رو از ورود به این سایت مشخص کرد کاملا موافقم!!!!!!!!
در کل این سایت رو در میان بقیه سایت های مرتبت با رشته ممتاز میدونم و به نظرم دلیل این برتری وجود همین مطالب متنوع تو سایت هستش و به خاطر همین از هادی اقا و بقیه دست اند کاران این سایت صمیمانه تشکر میکنم......................
دلم تنگ است
دلم میسوزد از باغی که میسوزد
نه دیداری
نه بیداری
نه دستی از سر یاری

مرا اشفته میدارد چنین اشفته بازاری!!!!!!
 سپاس شده توسط امیر ، mokhtari
باسلام به کلیه دوستان گرامی
من کاملاً با امیر خان و پاییز خانم موافق هستم . مهتاب خانم آیا نباید در بین فعالیتهای علمی تفریح هم باشد ؟ آیا فکر می کنید دوستان فوق فعالیت علمی کمتری داشته اند ؟
عـــــــاكف درگـــــــــــه آن پرده نشينم، شب و روز تا به يك غمزه او، قطـــــره شود دريايى
 سپاس شده توسط امیر ، اتنا
کسیایی که ادعا می کنند حداقل چندتا مطلب علمی بذارن که جا برای انتقاد باشه .
درضمن شما نکته خوبی اشاره کردی . ولی من خودم به شخصه که فعالیت خوبی نداشتم ولی الان زمان استراحت بعد امتحان
دلم میخواد استراحت کنم .
احتمالا بقیه دوستانم بین ترم هستند یا در حال آمادگی برا کنکور هستند. دوستانی که وقت آزاد دارن شروع کنند ماهم استفاده کنیم
تاپیک ازدواج چی شد فرمانده ؟ کرمم و روی نمونه ای از جبهه باطل امتحان کردم با ضریب اطمینان 95 درصد جواب داد Big Grin
 سپاس شده توسط mokhtari ، salar
(14-بهمن-1390، 01:58 عصر)zahra1361 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*کسیایی که ادعا می کنند حداقل چندتا مطلب علمی بذارن که جا برای انتقاد باشه . درضمن شما نکته خوبی اشاره کردی . ولی من خودم به شخصه که فعالیت خوبی نداشتم ولی الان زمان استراحت بعد امتحان دلم میخواد استراحت کنم . احتمالا بقیه دوستانم بین ترم هستند یا در حال آمادگی برا کنکور هستند. دوستانی که وقت آزاد دارن شروع کنند ماهم استفاده کنیم تاپیک ازدواج چی شد فرمانده ؟ کرمم و روی نمونه ای از جبهه باطل امتحان کردم با ضریب اطمینان 95 درصد جواب داد Big Grin

درود بر سرباز دلیر جبهه حق zahra1361Rose
سپاس های ما را جهت پیروزی موفقیت آمیز در آزمون قبول شده " کرمی که نوشتید و تست زدید" پذیرا باشیدHimt.ir (8)

فرمانده سپاه کفر جهت جذب نیروی کمکی به بلاد کفر پناه برده، و ما بر اساس تریپ معرفتی که خاص سپاه حق هستش، نقدا" کاری

به سربازهای بی فرمانده سپاه کفر نداریمHimt.ir (4) بذار صاحب جبهه مذکور برگرده ، اونوقتComputer

" زنده یاد حسین پناهی"
 سپاس شده توسط paradis ، salar ، zahra1361 ، shaparak