میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

رفع اشکالات درسی کنکوری های فن آوری اطلاعات سلامت

دوستای خوبم سلامRose

چون مطالب رفرنسا جدیده و خیلی از ماها سر هیچ کلاسی ننشستیم که این مطالب برامون تشریح بشه (البته بیشتر خودم رو میگم) به خاطر

همین موقع مطالعه ، سوالات زیادی پیش میاد که لازمه جواب داده بشه! چند باری با پیام خصوصی مزاحم برخی دوستان حاضر در سایت شدم

ولی فکر کردم شاید سوالات بنده سوال بقیه دوستان هم باشه و دوستای دیگه بتونن در رسیدن به جواب کمک کنن! سوال امروزم هم اینه:

Roseتوضیح نمودارهای اکتشافی سطح اول و دوم در مبحث سیستم های مدیریت اطلاعات...

با سپاس - پاییز
بدون امضا
 سپاس شده توسط paradis ، pari ، pegah ، hadi ، RoOoya_63
پاییز جان ایده بسیار جالبیه، فقط چون بیشتر رفرنس ها و مباحث مدیریتی بین انفورماتیک و HIT مشترکه میشه بچه هایی که میخوان انفورماتیک شرکت کنن هم تو این تاپیک ارسال داشته باشن و یه چیز دیگه چون بحث ما الان کنکوره و مطلب در مورد مباحث مختلف مثلا همین "نمودارهای اکتشافی سطح اول و دوم" زیاده میشه اسم رفرنس و آدرس مبحث مورد نظر رو که خوندین و با مشکل مواجه شدین بنویسین تا زیاد از بحث دور نشیم.
مرسییییییییییییییی Rose
زندگی یک اثر هنریست نه یک مساله ریاضی، بهش فکر نکن ازش لذت ببر
 سپاس شده توسط پاییز
چرا که نه عزیزم! خیلی هم خوب میشه Dast dadan فقط دوستای انفورماتیکی موافق باشن ،حلهBig Grin

من خواستم آدرس بحث رو بدم، ولی گفتم شاید خارج از این بحث هم مطلب باشه! بازم چشم

بحث بالا مربوط به کتاب سیستم های اطلاعات مدیریت صدوقی ، مبحث ابزار های تحلیل سیستم هستشHimt.ir (4)
بدون امضا
 سپاس شده توسط paradis
سلام دوستانRose

اینقد کم لطف بودید به سوال که اصلا" فراموش کردم سوالم مربوط به کدوم مبحث بودهDodgy
بدون امضا