میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

شروع فصل 12 کتاب وگر

همونطور که در جریان هستین ترجمه فصل 11 تقریبا به اتمام رسیده
تصمیم بر این هست که زمانی که ویرایش متون فصل 11 به اتمام برسه خلاصه ای از اون توی سایت برای عموم گذاشته بشه
و بعد از انتشار ترجمه فایلهای پی دی اف فقط در اختیار اعضا گروه قرار بگیره
و حالا هم داریم ترجمه ی فصل 12 بخش 4 کتاب وگر رو در ادامه ی فصل 11 شروع می کنیم
دوستان برای سری جدید همونطور که قبلا هم یاد آوری کردم تهیه ی فایل های اکسل برای بابیلون و توجه به قوانین گروه رو فراموش نفرمایید
امروز یا نهایتا فردا برای هر عضو قسمتی که به عهده اش هست میفرستم و یک هفته برای تحویل دادنش فرصت دارین
فایل ضمیمه ی این پست لینک دانلود فصل 12 هست:

.zip   chapter 12,HIMT translation team.zip (اندازه 385.75 KB / تعداد دانلود: 265)
برای سری جدید هر کابر باید 2تا فایل برای من بعد از اتمام ترجمه ارسال کنه،یه فایل ورد و یه فایل اکسل
دوستان ارشد هم که مثل سابق در صورت تمایل در ویراستاری متون ترجمه شده همکاری می کنن
پیشاپیش از همکاری همه دوستان و اعضا گروه سپاس گذارم
Rose

دوستان برای اشنایی با نحوه ی تهیه ی فایل های اکسل به تاپیک زیر،پست های کاربر 5mmmmmm مراجه فرمایید:
http://www.himt.ir/showthread.php?tid=1235&pid=7019#pid7019

در صورتی که در حین ترجمه به عبارات گنگ و یا چندپهلو برخورد کردین و احتیاج به کمک داشتین تو تاپیک زیر مشکلتون رو مطرح کنین
http://www.himt.ir/showthread.php?tid=1258

در نهایت در صورتی که فایل ها و نکات آموزشی مفید در زمینه ی آموزش ترجمه پیدا کردین لطف کنید از طریق تاپیک زیر در اختیار سایر کاربران هم قرار بدین:
http://www.himt.ir/showthread.php?tid=1258

سپاس شده توسط mokhtari ، hadi ، rajabioun10 ، shaparak ، Oranus ، 5mmmmm
خب دوستان من برای اعضاء ایمیل فرستادم که هر کس مایله سهمشو مشخص کنم اگر ایمیل بدستتون نرسیده منو در جریان بذارین
 سپاس شده توسط salar ، hadi ، 5mmmmm
سلام خانوم دکتر. برای من ایمیل نزدین!
کوتاه ترین دعا برای بزرگترین آرزو:

**اللهم عجل
لولیک الفرج**
 سپاس شده توسط Shiva Faramarzi
دوستان توجه فرمایید مهلت تحویل این سری تا دوشنبه ی هفته ی دیگه اسIdea
 سپاس شده توسط hadi
با سلام
برای من تا کنون E-Mail نزده اید .
عـــــــاكف درگـــــــــــه آن پرده نشينم، شب و روز تا به يك غمزه او، قطـــــره شود دريايى
با عرض سلام
برای من هنوز قسمتی که باید ترجمه کنم ارسال نکرده اید
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه ی دوستان
تا امروز طبق برنامه ریزی ذکر شده اکثر اعضا گروه ترجمه هاشونو تحویل دادن که ازشون کمال تشکر رو دارمAplauze
برای دوستانی هم که بخاطر کوتاهی بنده واسشون ایمیل ارسال نشده بود و از همشون عذرخواهی می کنم هم تا شنبه فرصت داده شده
Blush
تو این فرصت بقیه هم می تونن استراحت کننSleepy
شنبه منتظر سری جدید باشید
با تشکر
Rose
 سپاس شده توسط Oranus ، amiri ، 5mmmmm ، hadi ، mokhtari
امروز سری دوم ترجمه ی فصل 12 رو شروع می کنیمHimt.ir (11)
از همه ی دوستانی که برای سری اول همکاری کردن سپاس گزارمRose
منتظر ایمیل من باشیدRose
 سپاس شده توسط مهسا ، فهیمه ، hadi ، 5mmmmm
اطلاع رسانی اطلاع رسانی:
اولین ورژن گلاسوری بابیلون به همت و تلاش تیم ترجمه و خانوم فرامرزی آماده شده و در قسمت آرشیو ترجمه برای اعضای تیم ترجمه قابل دسترس و دانلود می باشد.
برای استفاده هم کافیه از حالت فشرده خارج کنید و اگر بابیلون را نصب کرده باشید با دبل کلیک روی گلاسوری اتوماتیک نصب شده و قابل استفاده میشود.
سال نو مبارکRose
 سپاس شده توسط Shiva Faramarzi ، hadi ، rajabioun10 ، مهسا ، shaparak
سلام دوستان
سری دوم فصل 12 شروع شده
هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم!
بابت تاخیر عذر خواهی میکنم ولی هم خودم امتحان داشتم هم اکثر بچه ها درگیر کنکور ارشد هستن
برای این سری فرصت بیشتری دارین که کمتر بهتون فشار بیاد و کیفیت ترجمه ها که بالا هست بالاتر برهSmile (5)
باز هم از همکاری همه ی دوستان سپاس گزارم
اعضا جدید لطفا نام و نام خانوادگی کاملشون رو برای بنده بفرستن تا بعدا اسمشون رو ذکر کنیم

سپاس شده توسط 5mmmmm ، 88hadis ، hadi ، rajabioun10