میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

منبع بعضی از سوالات

Question 
سلام دوستان
می خواستم بدونم کسی می دونه این سوال ها از کجا طرح شدن؟

سوال 78 کنکور 90-91:
بررسی پروفایل بیمار توسط پزشک معالج به منظور اطلاع از حساسیت دارویی بیمارش جهت تجویز دارو، بر کدامیک از کنترل ها دلالت دارد؟
1- corrective
2- detective
3- preventive (جواب صحیح)
4- validity check

سوال 96 کنکور 90-91:
Body structures کدام بخش ICF را به خود اختصاص می دهد؟
1- اول
2- دوم (جواب صحیح)
3- چهارم
4- پنجم
با سلام
سوال 78مربوط به کتاب اقای دکتر مقدسی است (کیفیت مدیریت اطلاعات بهداشتی)
ز کوشش به هر چیزی خواهی رسید...
 سپاس شده توسط hadi ، s.medadi ، shahriar gholami
(19-ارديبهشت-1391، 08:27 عصر)HuNTeR نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سوال 96 کنکور 90-91:
Body structures کدام بخش ICF را به خود اختصاص می دهد؟
1- اول
2- دوم (جواب صحیح)
3- چهارم
4- پنجم
کتاب طبقه بندی های بین المللی اطلاعات سلامت دکتر مریم احمدی
گرگ باش! مغرور! بر شب پادشاهی کن...
می خواهی خنجر بزنی از روبرو بزن...
مثل گرگ تعصب داشته باش،مثل گرگ حتی به شیر هم رحم نکن...
مثل گرگ رو در رو حق بگیر...
به مانند گرگ باش...دوستانت را لیس بزن،دشمنانت را گاز بگیر...
گرگ باش دشمن را بدر...
در برابر سگان ولگرد بی تفاوت باش...
آنها به پارس کردن های بیهوده زنده اند...
بی اعتماد باش...بی اعتنا...
همیشه با گله،
اما تـــــــنــــــهــــــا...
 سپاس شده توسط زینب ، shahriar gholami
طبق بررسي من اگه واقعا بخواهي مديريت را درصد خيلي خوبي بزني حداقل بايد 10 كتاب مديريت بخوني!!!
(20-ارديبهشت-1391، 10:41 صبح)majidjangi نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*طبق بررسي من اگه واقعا بخواهي مديريت را درصد خيلي خوبي بزني حداقل بايد 10 كتاب مديريت بخوني!!!

از آنجایی که مباحث کتابهای منابع مدیریت با هم همپوشانی دارند و یه سری از مباحث هر ساله تو کنکور ازش سوال میاد به نظر من بهتره یه مبحث رو از چن تا کتاب مقایسه ای بخونیم، مثلا بحث 7 لایه مدلOSI، یا بحث استاندارها،انبار داده و.... یه سری مباحث هم هستن که تو یه منبع به طور کامل توضیح داده شده مثلا ویژگی کیفیت داده ها در کتاب دکتر مقدسی،
چن تا کتاب خوندن مهم نیست مهم اینه که ما اون مبحث رو درست یاد بگیریم.
مثلا خود من استاد مدیریتمون یه جزوه داره خلاصه تمام کتاب های اقای مقدسی رو داره یه 60صفحه ای میشه اگه اونو بخونم کمه کم 20 درصد از این جزوه میزنم.
زندگی یک اثر هنریست نه یک مساله ریاضی، بهش فکر نکن ازش لذت ببر
 سپاس شده توسط hadi
(21-ارديبهشت-1391، 08:16 صبح)paradis نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
(20-ارديبهشت-1391، 10:41 صبح)majidjangi نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*طبق بررسي من اگه واقعا بخواهي مديريت را درصد خيلي خوبي بزني حداقل بايد 10 كتاب مديريت بخوني!!!

از آنجایی که مباحث کتابهای منابع مدیریت با هم همپوشانی دارند و یه سری از مباحث هر ساله تو کنکور ازش سوال میاد به نظر من بهتره یه مبحث رو از چن تا کتاب مقایسه ای بخونیم، مثلا بحث 7 لایه مدلOSI، یا بحث استاندارها،انبار داده و.... یه سری مباحث هم هستن که تو یه منبع به طور کامل توضیح داده شده مثلا ویژگی کیفیت داده ها در کتاب دکتر مقدسی،
مثلا خود من استاد مدیریتمون یه جزوه داره خلاصه تمام کتاب های اقای مقدسی رو داره یه 60صفحه ای میشه اگه اونو بخونم کمه کم 20 درصد از این جزوه میزنم.

خانم paradis
اگر جزوه مديريت استادتون كه 60 صفحه است را بتونيد برامون share كنيد عالي ميشه. فايل داريد يا كاغذي است؟
(21-ارديبهشت-1391، 08:16 صبح)paradis نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*

من هم با majid موافقم.
دوست عزیز این 2 تا سوال رو میتونی در کتاب تست شاهمرادی پیداش کنی یادمه اینا رو از اونجا خوندم
""Thank you"ast dadan:"maryam