میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 1 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مشاوره در زمینه های کامپیوتری

برای مشورت در رابطه دروس کامپیوتری می توانید با مدرس دانشگاه علوم پزشکی کاشان مشورت کنید
*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
سلام
یه سوال مهم : چط.ر میتونم ای پیمو رو سیستمم تغییر بدم که کسی نتونه ادرس سایتایی که میرم متوجه بشه؟
(20-مرداد-1391، 03:12 صبح)faranak نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام
یه سوال مهم : چط.ر میتونم ای پیمو رو سیستمم تغییر بدم که کسی نتونه ادرس سایتایی که میرم متوجه بشه؟
برای اینکه کسی نتونه آدرس سایتهایی رو که شما رفتین رو متوجه بشه نیازی به تغییر آی پی ندارین...
کافیه هیستوری (history) مرورگر وبتون رو پاک کنید ب همین راحتی... Wink
اینترنت اکسپلورر رو باز کنید...
منوی Tools
گزینه آخر Internet Options
در سربرگ General قسمت Browsing History روی دکمه Delete کلیک کنید تا فایلهای ذخیره شده نت پاک بشه و در نهایت Ok کنید.
امیدوارم سوالتون رو درست متوجه شده باشم/
گرگ باش! مغرور! بر شب پادشاهی کن...
می خواهی خنجر بزنی از روبرو بزن...
مثل گرگ تعصب داشته باش،مثل گرگ حتی به شیر هم رحم نکن...
مثل گرگ رو در رو حق بگیر...
به مانند گرگ باش...دوستانت را لیس بزن،دشمنانت را گاز بگیر...
گرگ باش دشمن را بدر...
در برابر سگان ولگرد بی تفاوت باش...
آنها به پارس کردن های بیهوده زنده اند...
بی اعتماد باش...بی اعتنا...
همیشه با گله،
اما تـــــــنــــــهــــــا...
 سپاس شده توسط پاییز ، MaN!a ، health_sa
(20-مرداد-1391، 03:12 صبح)faranak نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام

منظورت از اینکه کسی نتونه متوجه بشه چیه؟ "کسی" منظورت کیه؟
اگه منظورت اینکه کسایی که از سیستمت استفاده میکنن ندونن چه سایتایی رفتی جواب هادی درسته ولی اگه منظورت اینکه کلا قابل پیگیری نباشه نمیشه کاری کرد البته نرم افزاری به نام
Real Hide IP که ای پی سیستمت رو وقتی وارد یه سایت میشی پنهان میکنه یا اینکه یه ای پی دیگه غیر از ای پی شما در اختیار اون سایت میزاره
*اشکی که هنگام شکست میریزیم،عرقیست که هنگام تلاش نریختیم!
*
*زندگی "باغی" است که با عشق "باقی" است،"مشغول دل" باش نه "دل مشغول "، *بیشتر " غصه های " ما از " قصه های " خیالی ماست پس بدان اگر " فرهاد " باشی همه چیز *" شیرین " است
 سپاس شده توسط پاییز ، MaN!a ، hadi ، Shiva Faramarzi
در ادامه گفته های telkhoda عزیز باید بگم که برخی از فیلترشکن ها هم عملی مشابه انجام میدن آی پی شما رو تغییر میدن.
تولد چیزی غیر از آغاز مرگ نیست . ادوارد یانک
 سپاس شده توسط MaN!a ، talkhoda ، hadi
سلام استاد،وقت عالی بخیر!
دنبال اساتید کامپیوتر میگشتم که مشکلاتمو ازطریق فناوری اطلاعات حل کنم که شما رو پیدا کردم!
و خیلی خوشحال شدم!
استاد لطف کنید این برنامه رو برام بنویسید.من چند بار نوشتمش ولی جواب نداد.با دو تا حلقه forو دوتا ifنوشتم.چند بارم جای forها و ifها رو جابجا کردم!!!ولی نشد.
خواهش میکنم کمکم کنید
البته شنبه حضوری هم همین سوالو لزتون پرسیدم ولی درست متوجه نشدم
برنامه ای بنویسید که اعداد فاقد صفر چهار رقمی را به همراه تعداد کل آنها نمایش دهد.

بسیار ممنون
اول از همه تشکر میکنم برای ایجاد این تایپیک خیلی دنبال جایی میگشتم که بتونم سوالاتمو بپرسم و مشکلاتمو حل کنم
من یه برنامه دارم که تحت داس کار میکنه
پرینتر من هم لیزریه و متاسفانه باهاش نمیشه گزارشات ابن برناممو پرینت بگیرم
با کمک یه برنامه ای به اسم Dos print تونستم این مشکلو حل کنم ولی متاسفانه فارسی چاپ نمیشه و با حروف عجیب غریبی چاپ میکنه چیکار کنم؟
RoseRoseRose
لحظه ای می آید و دنیا به کامم ****** لحطه ای می آید و برزخ به نامم
لحظه ای گریانم و در اضطرابم ***** لحظه ای خندانم و اندر شتابم
لحظه ای ساکن مثال دشت سردم **** لحظه ای طوفان به اوج کوه دردم
لحظه ای شیرین تر از لبهای شیرین *** لحظه ای غمگین تر از غمهای دیرین
لحظه ای آکنده از حزن و حزینم ** لحظه ای سرشار شور و عندلیبم
این خوشی یا ناخوشی آنی نگر * سرد و گرم زندگی فانی نگر
RoseRoseRose
 سپاس شده توسط hoosh234
(12-مهر-1392، 09:22 صبح)آذری نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*اول از همه تشکر میکنم برای ایجاد این تایپیک خیلی دنبال جایی میگشتم که بتونم سوالاتمو بپرسم و مشکلاتمو حل کنم
من یه برنامه دارم که تحت داس کار میکنه
پرینتر من هم لیزریه و متاسفانه باهاش نمیشه گزارشات ابن برناممو پرینت بگیرم
با کمک یه برنامه ای به اسم Dos print تونستم این مشکلو حل کنم ولی متاسفانه فارسی چاپ نمیشه و با حروف عجیب غریبی چاپ میکنه چیکار کنم؟
آیا گزارش در خود برنامه درست نمایش داده میشه و هنگام چاپ کاراکترها داغون میشن؟
اگر اینجوری هست، توصیه میشه موقعی که رخداد آغاز پرینت صدا زده میشه، صفحه گزارش خودتون رو با کتابخانه های موجود به عکس تبدیل کنید و سپس سعی کنید از عکس پرینت بگیرید. کاربر متوجه این مرحله نخواهد شد و شما تمام مراحل از تبدیل به عکس و پرینت اتوماتیک عکس رو تو کد هندل میکنید.
---
اگر کاراکترها تو خود بنامه هم داغون هستند، آیا از فونت خاصی استفاده میکنید؟ از فونت تاهوما یا وردانا استفاده کنید و ببینید مشکل رفه میشه؟
---
تولد چیزی غیر از آغاز مرگ نیست . ادوارد یانک
Question 
[highlight=#ffffff]سلام و ممنون بابت جوابتون ولي هنوز مشكلم حل نشده![/highlight]
دوتا برنامه تحت داس دارم يكيش كه همين برنامه ADS9 (تو ارسالام واسه دانلود هستش *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید* ) كه اصلا رو ويندوز نصب نميشه و همونجا حروفو دربو داغون نشون مي ده چه برسه به چاپشون فقط روي داس نصب ميشه اونموقع خوانا نمايش ميده ولي موقع چاپ داغونه اون برنامه ديگرم هم تو ويندوز نصب شده ولي فقط با پرينتر سوزني خوانا چاپ ميكنه و پرينتر ليزري حروفو داغون ميكنه هر راهي رو كه بذهنم ميرسيد امتحان كردم حتي خواستم از صفحه عكس بگيرم ولي جواب نداد
RoseRoseRose
لحظه ای می آید و دنیا به کامم ****** لحطه ای می آید و برزخ به نامم
لحظه ای گریانم و در اضطرابم ***** لحظه ای خندانم و اندر شتابم
لحظه ای ساکن مثال دشت سردم **** لحظه ای طوفان به اوج کوه دردم
لحظه ای شیرین تر از لبهای شیرین *** لحظه ای غمگین تر از غمهای دیرین
لحظه ای آکنده از حزن و حزینم ** لحظه ای سرشار شور و عندلیبم
این خوشی یا ناخوشی آنی نگر * سرد و گرم زندگی فانی نگر
RoseRoseRose
(14-مهر-1392، 09:21 صبح)آذری نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*[highlight=#ffffff]سلام و ممنون بابت جوابتون ولي هنوز مشكلم حل نشده![/highlight]
دوتا برنامه تحت داس دارم يكيش كه همين برنامه ADS9 (تو ارسالام واسه دانلود هستش *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید* ) كه اصلا رو ويندوز نصب نميشه و همونجا حروفو دربو داغون نشون مي ده چه برسه به چاپشون فقط روي داس نصب ميشه اونموقع خوانا نمايش ميده ولي موقع چاپ داغونه اون برنامه ديگرم هم تو ويندوز نصب شده ولي فقط با پرينتر سوزني خوانا چاپ ميكنه و پرينتر ليزري حروفو داغون ميكنه هر راهي رو كه بذهنم ميرسيد امتحان كردم حتي خواستم از صفحه عكس بگيرم ولي جواب نداد
مگر نمیگید که توی برنامه ها درست نشون نمیده؟چی رو میخواستید عکی بگیرید؟
سیستمتون احتمالا code page فارسی نداره یا فعال نیست.
گویا در داس باید فعالش میکردی ولی یادم نمیاد باید چکار کرد.
برای ‍رینتر هم به همین ترتیب باید نصب بشه.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان