میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 4 رای - 4.25 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کتاب wager

سلام دوستان کسی میدونه کتاب wager ترجمه خانم مستانه را در اصفهان از کجا میشه تهیه کرد؟
 سپاس شده توسط fater
راستش باید بهتون بگم که توی اصفهان کتابفروشی خاصی رو سراغ ندارم که کتابای رشته مارو داشته باشه ولی میتونید یه سر به کتابخونه دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی بزنید. چون کتابخونش کتابای جدید گرفته.
خودمم تا به حال دنبالش نرفتم چون میخوام از روی تکستش بخونم. چون این ترجمه که مال دانشگاه بندعباسه اصلا خوب نیست. غلط املایی زیاد داره و ترجمش خیلی بده.
 سپاس شده توسط ROZA
(14-خرداد-1390، 10:39 صبح)محمدحسین نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*چون این ترجمه که مال دانشگاه بندعباسه اصلا خوب نیست. غلط املایی زیاد داره و ترجمش خیلی بده.
100%تایید میشه
---------------------------
تو معرفی کتابای فارسی آدرس کتابفروشی تو تهران هست فک کنم باید از اونجا پیدا کنید یا از همون کتابخونه اصفهان کپی بگیرید
گرگ باش! مغرور! بر شب پادشاهی کن...
می خواهی خنجر بزنی از روبرو بزن...
مثل گرگ تعصب داشته باش،مثل گرگ حتی به شیر هم رحم نکن...
مثل گرگ رو در رو حق بگیر...
به مانند گرگ باش...دوستانت را لیس بزن،دشمنانت را گاز بگیر...
گرگ باش دشمن را بدر...
در برابر سگان ولگرد بی تفاوت باش...
آنها به پارس کردن های بیهوده زنده اند...
بی اعتماد باش...بی اعتنا...
همیشه با گله،
اما تـــــــنــــــهــــــا...
 سپاس شده توسط ROZA
متاسفانه کتابخونه مدیریت و آموزش پزشکی اصفهان تا اوایل خرداد که من سر زدم نداشت.
فکر نمی کنم تا چند سال دیگه ام بخرن!
ر با توجه به اینکه وقتی نمونده بهتره ترجمه اش رو بخرم ولی هر لینک اینترتی هم بود دیگه کتاب رو نداشت ، انگار همشو بچه های انفورماتیک خریدن!
به مرکز پخش و فروش زنگ بزنین شرایط رو بگین تا براتون بفرستن
گرگ باش! مغرور! بر شب پادشاهی کن...
می خواهی خنجر بزنی از روبرو بزن...
مثل گرگ تعصب داشته باش،مثل گرگ حتی به شیر هم رحم نکن...
مثل گرگ رو در رو حق بگیر...
به مانند گرگ باش...دوستانت را لیس بزن،دشمنانت را گاز بگیر...
گرگ باش دشمن را بدر...
در برابر سگان ولگرد بی تفاوت باش...
آنها به پارس کردن های بیهوده زنده اند...
بی اعتماد باش...بی اعتنا...
همیشه با گله،
اما تـــــــنــــــهــــــا...
(14-خرداد-1390، 05:19 عصر)ROZA نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*متاسفانه کتابخونه مدیریت و آموزش پزشکی اصفهان تا اوایل خرداد که من سر زدم نداشت.
فکر نمی کنم تا چند سال دیگه ام بخرن!
ر با توجه به اینکه وقتی نمونده بهتره ترجمه اش رو بخرم ولی هر لینک اینترتی هم بود دیگه کتاب رو نداشت ، انگار همشو بچه های انفورماتیک خریدن!

راستش کتابخونه دانشکده برای فروش نمیاره. شما که مراجعه کرده بودید باید از مسول کتابخونه میپرسیدید که قضیه از چه قراره؟ ولی من همین الان براتون پرسیدم. گفتن که خرید کردن. منتها یکم طول میکشه که شماره بخوره بیاد تو مخزن. باید پیگیری بکنید.
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
اگر ممکن هست میشه آدرس و شماره تلفن مرکز پخش و فروش این کتاب رو در تهران بگید؟
منم خیلی دنبالش گشتم پیدا نکردم . یکی از دوستان از کتابخونه دانشگاه ایران سابق (واحد پردیس تهران)قرض گرفت و برد بندرعباس بخونه بیاره .شما هم اگه دوستاتون تو دانشگاه تهران یا بهشتی هستن بگین اگه تونستن براتون بیارن. Rose
من به کمک یکی از دوستانم تونستم کتاب رو گیر بیارم .
از همه راهنمایی هاتون ممنونم.

اما مرکز پخش این کتاب:-تهران خ انقلاب رو به روی دبیر خانه دانشگاه تهران نرسیده به خ 12 فروردین پلاک 1448 طبقه دوم تلفن : 02166971112
 سپاس شده توسط امیر ، hadi ، محمدحسین ، mozhgan68
با تشکر از خانوم رزا پس فردا میرم دنبالش شاید پیداش کردم Rose