میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انتخاب الویت بین دو دانشکده " فناوریهای نوین "و "مدیریت و اطلاع رسانی" دانشگاه تهران

داوطلبانی که در دانشگاه تهران قبول شدن باید بین دو دانشکده "فناوریهای نوین پزشکی" و "مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی" الویت بندی کنن و انتخاب نهایی محل تحصیل بر اساس الویت انتخابی و نمره اکتسابی تعیین میشود، کسی اطلاعی در مورد اینکه کدوم دانشکده بهتره، داره؟
آقا اگه کسی تواریخ ثبتنام در دانشگاههای مختلف رو میدونه،لطفا به اطلاع بقیه هم برسونه! من که بدجور بیخبرم!!!
hope is good things
پی دی افی که در سایت سنجش چی هست رو دانلود کنید آدرس سایت دانشگاه ها رو توش هست بیاد به اونجا مراجعه کنید.

اورانوس هفتمین سیاره نزدیک به خورشید و سومین غول از چهار غول گازی است. جبه‌ای از گاز و یخ هسته سنگی این سیاره را پوشانده است. جو اطراف جبه غالباً از متان ساخته شده ، که این گاز باعث وجود رنگهای آبی و سبز که از مشخصات بارز این سیاره هستند، می‌شود.
اورانوس سومین سیاره بزرگ منظومه شمسی بوده ، بزرگی آن 4 برابر زمین است.
خوشحال شدم، گفتم جواب سوالمو حتما دادینSad
خانم عزیزی والا منم نمیدونم.سوال منم هست.
ولی فک کنم فناوری های نوین بیشتر جنبه ی هوش مصنوعی باشه و مدیریت جنبه ی مدیریتی دقیق نمیدونم.ولی الان یه لینک رو پیدا میکنم میذارم.

اورانوس هفتمین سیاره نزدیک به خورشید و سومین غول از چهار غول گازی است. جبه‌ای از گاز و یخ هسته سنگی این سیاره را پوشانده است. جو اطراف جبه غالباً از متان ساخته شده ، که این گاز باعث وجود رنگهای آبی و سبز که از مشخصات بارز این سیاره هستند، می‌شود.
توی لینک زیر ببنید چیزی دستگیرتون میشه
*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*

ممنونم، بله دیده بودم

گروه های آموزشی مدارک پزشکی و مدیریت اطلاعات تو دانشکده مدیریت هست، اما فناوری نوین نه، نمیدونم چی بگم. به نظر دانشکده مدیریت بیشتر مربوط میشه.

کسایی که کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی یا کارشناسی مدارک پزشکی دانشگاه تهران خوندن بهتر میتونن راهنماییمون کنن.

چه تفاوتی باهم دارن، از لحاظ سرفصل دروس با هم فرقی که ندارن؟ واسه اپلای کردن تاثیری داره؟
اساتید هم دکتر فرحناز صدوقی فقط فهمیدم تو هر دو دانشکده هستن.میشه به ایشون ایمیل زد و پرسید یا اینکه حضوری مراجعه کرد دانشگاه.

سپاس شده توسط Oranus
اینطوری که منم متوجه شدم قسمت فناوری های نوین بیشتر مربوط به بچه های مهندسی میشه و قسمت مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی به بچه های مدارک پزشکی مربوط میشه.
بچه ها اگه کسی بیشتر اطلاع داره لطفا تایپیک رو ادامه بدید تا به یه نتیجه ای برسیم.
مرسی.

من به دکتر صدوقی میل زدم و در جواب این طور گفتن:

با سلام
دلیل بودن این رشته در دو دانشکده این است که دانشکده مدیریت قبل از ادغام، جزء دانشگاه علوم پزشکی ایران بوده و پس از ادغام ااین دانشگاه با دانشگاه تهران، هر دو دانشکده این رشته را دارند. برای انتخاب به توانایی و علاقه شما داره در فناوری بیشتر تمرکز به بعد نرم افزاری رشته هست ولی در مدیریت علاوه بر این بعد به ابعاد دیگه هم توجه داره موفق باشید

به دكتر مهران مقصودلو استاديار دانشکده فناوری هم میل زدم در جواب گفتن فردا دانشکده هستن و حضوری میتونن جواب بدن.

[عکس: cleardot.gif]
 سپاس شده توسط talkhoda ، Oranus ، Harika ، arash_65
(13-شهريور-1391، 08:48 عصر)bhrh_azizi نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*من به دکتر صدوقی میل زدم و در جواب این طور گفتن:

با سلام
دلیل بودن این رشته در دو دانشکده این است که دانشکده مدیریت قبل از ادغام، جزء دانشگاه علوم پزشکی ایران بوده و پس از ادغام ااین دانشگاه با دانشگاه تهران، هر دو دانشکده این رشته را دارند. برای انتخاب به توانایی و علاقه شما داره در فناوری بیشتر تمرکز به بعد نرم افزاری رشته هست ولی در مدیریت علاوه بر این بعد به ابعاد دیگه هم توجه داره موفق باشید

به دكتر مهران مقصودلو استاديار دانشکده فناوری هم میل زدم در جواب گفتن فردا دانشکده هستن و حضوری میتونن جواب بدن.

[عکس: cleardot.gif]

ممنون که پیگیر هستید و نتیجه رو برای بچه های سایت میزارید
*اشکی که هنگام شکست میریزیم،عرقیست که هنگام تلاش نریختیم!
*
*زندگی "باغی" است که با عشق "باقی" است،"مشغول دل" باش نه "دل مشغول "، *بیشتر " غصه های " ما از " قصه های " خیالی ماست پس بدان اگر " فرهاد " باشی همه چیز *" شیرین " است