میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

قابل توجه پذیرفته شدگان محترم

دوستانی که در کنکور پذیرفته شده اید:
با توجه به اینکه این انجمن یک جمع کاملا علمی هست بیشتر سعی اعضا انجام فعالیت های پژوهشی ، راهنمای و ... است به نظر من بهتره از فضای مجازی یکم فاصله بگیره. این سایت مابین 45-50 عضو داره که در حال حاضر دانشجوی کارشناسی ارشد و دکتری انفورماتیک پزشکی هستند. مطمئنا این اعضا در کنفرانس ها و سمینارها همدیگر رو ملاقات میکنند و چه بسا بخوان با هم پروژه ای رو انجام بدن. به همین منظور من از شما خواهش میکنم اسم کاربریتون رو متناسب با اسم و فامیلتون تغییر بدید . البته هیچ اجباری در کار نیست. این فقط یک پیشنهاده جهت بالا بردن کیفیت ارتباط ...
خدایا ، در برابر هر آنچه که انسان بودن و انسان ماندن را به تباهی میکشاند،  مرا با نداشتن و نخواستن روئین تن کن !
 سپاس شده توسط monir_ebrahimi
پیشنهاد خوبیه من می خوام اسم خودم رو بذارم ولی راستش نمی دونم از کجا میشه نام کاربری رو تغییر دادBlush میشه راهنمایی کنید
مشکل دنیا این است، که احمق ها کاملا به خود یقین دارند، در حالیکه دانایان، سرشار از شک و تردیدند. "برتراند راسل"
 سپاس شده توسط Vahid_Farahmandian
شما نام کاربری جدیدی که انتخاب کردین رو برای من در پیام خصوصی بفرستین تا عوض کنم.

کاربران زیر نام کاربریشان را تغییر دادند:

dadaism--------------------------->vahid_farahmandian
sain-------------------------------------->monir_ebrahimi
bbst66--------------------------------->ali.valipou.baboli
sougand------------------------------>sougand_setareh
خدایا ، در برابر هر آنچه که انسان بودن و انسان ماندن را به تباهی میکشاند،  مرا با نداشتن و نخواستن روئین تن کن !
 سپاس شده توسط monir_ebrahimi ، Vahid_Farahmandian ، sougand_setareh
کاربران زیر نام کاربریشان را تغییر دادند:
dadaism--------------------------->vahid_farahmandian
sain-------------------------------------->monir_ebrahimi
bbst66--------------------------------->ali.valipou.baboli
sougand------------------------------>sougand_setareh
با تشکر از آقای سهرابی
شگفتی ------------------------------>masoud_sohrabi
با تشکر از خانوم عزیزی
bhrh_azizi-------------------------------------> bahareh_azizi
با تشکر از کاربران زیر به خاطر تغییر نام کاربری

soniya------------------------------------->azade_kazemi
roman30------------------------------------------> masume_Akbari
(16-شهريور-1391، 08:56 عصر)Aynaz_nourani نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*با تشکر از کاربران زیر به خاطر تغییر نام کاربری

soniya------------------------------------->azade_kazemi
roman30------------------------------------------> masume_Akbari
مرسي آيناز جون ولي من هنوز اسم رسميم چيز ديگه است .اسم مستعارم آزاده است چون همه منو به اين اسم صدا ميزنن بهش عادت دارم از دوستان دانشگاهي منو با نام" آذر "خواهند شناخت
با تشکر از خانم شکوفه اعلائی به خاطر تغییر نام کاربریشون

sh_aa------------------------------------->Shokoufeh__Aalaei

دوستانی که در کنکور پذیرفته شده اید:
با توجه به اینکه این انجمن یک جمع کاملا علمی هست بیشتر سعی اعضا انجام فعالیت های پژوهشی ، راهنمای و ... است به نظر من بهتره از فضای مجازی یکم فاصله بگیره. این سایت مابین 45-50 عضو داره که در حال حاضر دانشجوی کارشناسی ارشد و دکتری انفورماتیک پزشکی هستند. مطمئنا این اعضا در کنفرانس ها و سمینارها همدیگر رو ملاقات میکنند و چه بسا بخوان با هم پروژه ای رو انجام بدن. به همین منظور من از شما خواهش میکنم اسم کاربریتون رو متناسب با اسم و فامیلتون تغییر بدید . البته هیچ اجباری در کار نیست. این فقط یک پیشنهاده جهت بالا بردن کیفیت ارتباط ...
 سپاس شده توسط Vahid_Farahmandian ، hadi ، soniya ، P_baran ، Shokoufeh_Aalaei ، فرزانه کریمی ، kiani ، H_E_A ، Net92ecommerce87 ، monir_ebrahimi ، marzaman

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان