میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

كپي منابع مديريت اطلاعات بهداشتي

با سلام با اجازه مديريت سايت ميخوام يه موضوعي طرح كنم نميدونم ايراد داره يا نه اما ميگم:
من كتاب کیفیت اطلاعات در مراقبت بهداشتی تالیف دکتر حمید مقدسی.
و مدیریت اطلاعات بهداشتی درمانی تالیف دکتر رضا صفدری، مرجان قاضی سعیدی. كه البته راحتتر از بقيه كتابها پيدا ميشن.
و كتاب مديريت يك منبع استراتژيك ترجمه ابدلهاك و
كتاب مديريت سيستم هاي اطلاعات مراقبت بهداشتي(راهکار عملي براي مديران مراقبت بهداشتي ) ترجمه واگر توسط خانم مستاته وهمكارانشونو دارم تا مدتي دستمه آخه به يكي از دوستان قول دادم كه اگه قبول شدم بدمش به ايشون ولي تا اون موقع هركسي اين كتابها رو خواست ميتونم واسش كپي بگيرم و بفرستم البته جايي كه ميدم كپي ارزونتر ار باقي جاهاست
هركدوم از دوستان كه به اين كتابها نياز داره پيام خصوصي بده تا باهاش هماهنگ كنم
 سپاس شده توسط mseif
(17-شهريور-1391، 12:15 صبح)Azade_Kazemi نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*با سلام با اجازه مديريت سايت ميخوام يه موضوعي طرح كنم نميدونم ايراد داره يا نه اما ميگم:
من كتاب کیفیت اطلاعات در مراقبت بهداشتی تالیف دکتر حمید مقدسی.
و مدیریت اطلاعات بهداشتی درمانی تالیف دکتر رضا صفدری، مرجان قاضی سعیدی. كه البته راحتتر از بقيه كتابها پيدا ميشن.
و كتاب مديريت يك منبع استراتژيك ترجمه ابدلهاك و
كتاب مديريت سيستم هاي اطلاعات مراقبت بهداشتي(راهکار عملي براي مديران مراقبت بهداشتي ) ترجمه واگر توسط خانم مستاته وهمكارانشونو دارم تا مدتي دستمه آخه به يكي از دوستان قول دادم كه اگه قبول شدم بدمش به ايشون ولي تا اون موقع هركسي اين كتابها رو خواست ميتونم واسش كپي بگيرم و بفرستم البته جايي كه ميدم كپي ارزونتر ار باقي جاهاست
هركدوم از دوستان كه به اين كتابها نياز داره پيام خصوصي بده تا باهاش هماهنگ كنم
مرسی از اینکه به فکر دوستان هستید و جای تقدیر و تشکر داره
ولی به نظرم تا حدالامکان باید سعی کنیم که کپی نکنیم چراکه خلاف اصول کپی رایت هسش. به نظره من دوستان بیایید تا حد امکان جاهایی که امکان داره این کتاب ها رو پیدا کرد رو معرفی کنیم اگر هم نشد به نظرم راه درستش اینه که از مولفانش(حداقل برخی از مولفان که در دسترس هستند مثل صفدری و مقدسی و ...) بابت کپی کتاب هاشون اجازه گرفته بشه.شاید خنده دار باشه اینکار واسه ماهایی که عادت نداریم بهش، ولی فکر کنید در آینده همین ما ها و شماها میشیم ایشالله اساتید این کشور و برخی ها هم قلم به دست میگیرن و کتاب مینویسند. آیا دوست دارید در اون صورت بجای خرید کتاب هاتون، کپی غیرقانونی از اونا انجام بشه؟
درسته که تو ایران کپی رایت مثل مهریه خانوماست...کی داده کی گرفته...ولی خوب به نظرم از یه جایی در جهت فرهنگ سازی این امر باید شروع کرد.
البته این نظره من هسش، امیدوارم اگر هم نظرات مخالف وجود داره، قبلش یکم فکر بشه بعد مخالفت بشه.
من خودم هم کتب داده پردازی و کیفیت اطلاعات مقدسی و کیفیت مراقبت صفدری رو دارم.
تولد چیزی غیر از آغاز مرگ نیست . ادوارد یانک
 سپاس شده توسط talkhoda ، radmand ، Oranus ، soniya ، newuser
(17-شهريور-1391، 08:39 صبح)sajjad.z نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*گل پسر دلت خوشه ها....خودت داری برای خودت یه چیزی میگی کدوم قانون کپی مگه خودت ویندوز اورجینال با نرم افزاراش گرفته یا به یه برنامه که لازم داری میری از شرکت اورجینالشو حتما میگیری یه کم بیشتر فک کن بهتر اول از خودت شروع کنی بعد ما رو نصیحت کنیحالم ::::::
كاش ياد بگيريم چه مخالف چه موافق نظراتمون بدون توهين و اهانت به هم اعلام كنيم كاش واسه حقوق هم احترام قائل باشيم و به نظرات هم احترام بذاريم كا ا ا ا ا ا اش Sad كاش زود تا نظري مخالف عقايدمون ديديم جبه نگيريم و با دهن پر حرفامون به طرف شخص مخالفمون پرتاب نكنيم Sad بار اولي نيستش داخل انجمن اينچنيني كه مثلا علمي هستش با اينجور مسائلي برخورد ميكنم Sad
خدایا ، امروز زندگیم را در دستان توانمندت قرار می دهم و به تو، توکل می کنم که چراغ و هدایتگر راهم باشی .
خدایا اگر به یاد آورم که در گذشته چگونه از من مراقبت کردی
در زمان حال به تو توکل می کنم و می دانم، سپردن آینده به دستان توانای تو، بسیار اسان است.
Rose
اگر می خواهی خوشبخت ، باشی سعادت دیگران را هم در نظر بگیر
اگر شادی و تمام چیزهای مطلوب را با دیگران قسمت کنید ،
شادی و چیزهای مطلوب بیشتری را به سمت خودتان جذب می کنید.
امتحان کنیدRose
شهر از بالا زیباست ؛ و آدم ها از دور جذاب .لطفاً فاصله مناسب رو حفظ کنید تا قشنگ بمونیدRose

سپاس شده توسط Vahid_Farahmandian ، Oranus ، soniya ، Harika ، newuser ، shahin7580
(17-شهريور-1391، 08:39 صبح)sajjad.z نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*گل پسر دلت خوشه ها....
خودت داری برای خودت یه چیزی میگی کدوم قانون کپی مگه خودت ویندوز اورجینال با نرم افزاراش گرفته یا به یه برنامه که لازم داری میری از شرکت اورجینالشو حتما میگیری یه کم بیشتر فک کن بهتر اول از خودت شروع کنی بعد ما رو نصیحت کنی
طرز صحبت کردنتون اصلا زیبا نبود. بهتر از این هم میتونه باشه!
عزیزه دله من، اگر یه کاری اشتباه هسش، چرا باید اون رو ادامه بدیم؟
حرف شما صحیح هسش، ولی زمانیکه امکان دسترسی به منابع ارجینال و یا امکان کسب اجازه از صاحبان اثر وجود داره، چرا نباید این اجازه رو گرفت؟؟
به فرض که بنده و یا دوستان بنده و یا عزیزان دیگر و شما نه ویندوز اورجینال میزنیم و نه نرم افزارهای اورجینال ولی این دلیل نمیشه که کتاب هایی که امکان دسترسی اورجینال وجود داره و یا حداقل میتونیم کسب اجازه کنیم، اینکار رو نکنیم!
در ضمن در مورد ویدوز و فلان و بهمان هم قابل توجه شما که بنده تا حدالمکان از موارد اورجینال استفاده می کنم. یه سرچ با نام بنده تو گوگل بزنی متوجه میشی که کاره بنده، تجربه بنده و محیط کاری بنده اجازه استفاده نسخه های fake رو نمیده.
در مورد قانون کپی هم درسته که مصوبه در این زمینه شاید بطور رسمی وجود نداره ولی شما فرض کنید:
در جامعه افراد سیگاری وجود دارند و سیگار میکشند...وزارت بهداشت و پزشکان هم اعلام میکنند که سیگار ضرر داره و نباید کشید، در حالیکه هیچ منع قانونی برای اینکار هم در جامعه وجود نداره...حالا یک فرد تازه وارد جامعه میشه...آیا ایوشن باید سیگار بکشند، چونکه قانونی وجود نداره و خیلی ها هم در جامعه سیگاری هستند؟؟؟ طبیعتا نه!
لذا کتاب هایی الان در بیرون وجود دارند...ناشران و مولفان اعلام میکنند که کتاب کپی نکنید...درحالیکه خیلی ها کپی میکنند...الان ماهایی که داریم به سمت اون کتاب ها میریم آیا باید کپی کنیم، با وجود اینکه صاحبان اثر اعلام کردند کپی نکنید و خیلی ها کپی میکنند؟؟ طبیعتا نه!
رعایت قوانین نانوشته این چنینی مدتی هست که در کشورمون به سرکردگی سریال قهوه تلخ با جدیت آغاز شد و مردم کمی عادت کردند تا کپی نکنند...الان ماهایی که ادعای دانشجویی مون میشه و بقول بزرگان آینده کشور دست ماهاست چرا نباید این قانون نانوشته رو رعایت نکنیم؟؟
من مخالف اکید امر کپی کردن بدون اجازه مولف و مصنف هستم و امیدوارم دوستان هم کمی فکر کنند در این مورد...
قبل از توپیدن و اهانت، شما رو هم به آرامش دعوت میکنم!
 سپاس شده توسط Oranus ، MaN!a ، soniya
با سلام آقای فرهمندیان و خانم مانیای عزیز منو ببخشید که ارسال های شما دو دوست عزیز رو هم ویرایش کردم.البته هیچ مطلبی از نوشته های شما رو حذف نشد بلکه چونکه حرفای این دوستمون رو نقل قول کردید و جملش رو مناسب ندیدم مجبور شدم داخل ارسال های شما برم و جمله ی ایشون رو هم حذف کنم.

اورانوس هفتمین سیاره نزدیک به خورشید و سومین غول از چهار غول گازی است. جبه‌ای از گاز و یخ هسته سنگی این سیاره را پوشانده است. جو اطراف جبه غالباً از متان ساخته شده ، که این گاز باعث وجود رنگهای آبی و سبز که از مشخصات بارز این سیاره هستند، می‌شود.
اورانوس سومین سیاره بزرگ منظومه شمسی بوده ، بزرگی آن 4 برابر زمین است.
 سپاس شده توسط Vahid_Farahmandian ، MaN!a
(17-شهريور-1391، 11:40 صبح)vahid_farahmandian نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
(17-شهريور-1391، 08:39 صبح)sajjad.z نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*گل پسر دلت خوشه ها....
خودت داری برای خودت یه چیزی میگی کدوم قانون کپی مگه خودت ویندوز اورجینال با نرم افزاراش گرفته یا به یه برنامه که لازم داری میری از شرکت اورجینالشو حتما میگیری یه کم بیشتر فک کن بهتر اول از خودت شروع کنی بعد ما رو نصیحت کنی
طرز صحبت کردنتون اصلا زیبا نبود. بهتر از این هم میتونه باشه!
عزیزه دله من، اگر یه کاری اشتباه هسش، چرا باید اون رو ادامه بدیم؟
حرف شما صحیح هسش، ولی زمانیکه امکان دسترسی به منابع ارجینال و یا امکان کسب اجازه از صاحبان اثر وجود داره، چرا نباید این اجازه رو گرفت؟؟
به فرض که بنده و یا دوستان بنده و یا عزیزان دیگر و شما نه ویندوز اورجینال میزنیم و نه نرم افزارهای اورجینال ولی این دلیل نمیشه که کتاب هایی که امکان دسترسی اورجینال وجود داره و یا حداقل میتونیم کسب اجازه کنیم، اینکار رو نکنیم!
در ضمن در مورد ویدوز و فلان و بهمان هم قابل توجه شما که بنده تا حدالمکان از موارد اورجینال استفاده می کنم. یه سرچ با نام بنده تو گوگل بزنی متوجه میشی که کاره بنده، تجربه بنده و محیط کاری بنده اجازه استفاده نسخه های fake رو نمیده.
در مورد قانون کپی هم درسته که مصوبه در این زمینه شاید بطور رسمی وجود نداره ولی شما فرض کنید:
در جامعه افراد سیگاری وجود دارند و سیگار میکشند...وزارت بهداشت و پزشکان هم اعلام میکنند که سیگار ضرر داره و نباید کشید، در حالیکه هیچ منع قانونی برای اینکار هم در جامعه وجود نداره...حالا یک فرد تازه وارد جامعه میشه...آیا ایوشن باید سیگار بکشند، چونکه قانونی وجود نداره و خیلی ها هم در جامعه سیگاری هستند؟؟؟ طبیعتا نه!
لذا کتاب هایی الان در بیرون وجود دارند...ناشران و مولفان اعلام میکنند که کتاب کپی نکنید...درحالیکه خیلی ها کپی میکنند...الان ماهایی که داریم به سمت اون کتاب ها میریم آیا باید کپی کنیم، با وجود اینکه صاحبان اثر اعلام کردند کپی نکنید و خیلی ها کپی میکنند؟؟ طبیعتا نه!
رعایت قوانین نانوشته این چنینی مدتی هست که در کشورمون به سرکردگی سریال قهوه تلخ با جدیت آغاز شد و مردم کمی عادت کردند تا کپی نکنند...الان ماهایی که ادعای دانشجویی مون میشه و بقول بزرگان آینده کشور دست ماهاست چرا نباید این قانون نانوشته رو رعایت نکنیم؟؟
من مخالف اکید امر کپی کردن بدون اجازه مولف و مصنف هستم و امیدوارم دوستان هم کمی فکر کنند در این مورد...
قبل از توپیدن و اهانت، شما رو هم به آرامش دعوت میکنم!
این منبع شرعی که میتونید توش سرچ کنید و ببینید که اینکار اشتباع هست: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
اینم منبع قانونی: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
از اورانوس بابت پالایش نوشته ها کمال تشکر رو دارم.
 سپاس شده توسط Oranus ، MaN!a
(17-شهريور-1391، 12:06 عصر)vahid_farahmandian نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
(17-شهريور-1391، 11:40 صبح)vahid_farahmandian نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
(17-شهريور-1391، 08:39 صبح)sajjad.z نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*گل پسر دلت خوشه ها....خودت داری برای خودت یه چیزی میگی کدوم قانون کپی مگه خودت ویندوز اورجینال با نرم افزاراش گرفته یا به یه برنامه که لازم داری میری از شرکت اورجینالشو حتما میگیری یه کم بیشتر فک کن بهتر اول از خودت شروع کنی بعد ما رو نصیحت کنی
طرز صحبت کردنتون اصلا زیبا نبود. بهتر از این هم میتونه باشه!عزیزه دله من، اگر یه کاری اشتباه هسش، چرا باید اون رو ادامه بدیم؟حرف شما صحیح هسش، ولی زمانیکه امکان دسترسی به منابع ارجینال و یا امکان کسب اجازه از صاحبان اثر وجود داره، چرا نباید این اجازه رو گرفت؟؟به فرض که بنده و یا دوستان بنده و یا عزیزان دیگر و شما نه ویندوز اورجینال میزنیم و نه نرم افزارهای اورجینال ولی این دلیل نمیشه که کتاب هایی که امکان دسترسی اورجینال وجود داره و یا حداقل میتونیم کسب اجازه کنیم، اینکار رو نکنیم!در ضمن در مورد ویدوز و فلان و بهمان هم قابل توجه شما که بنده تا حدالمکان از موارد اورجینال استفاده می کنم. یه سرچ با نام بنده تو گوگل بزنی متوجه میشی که کاره بنده، تجربه بنده و محیط کاری بنده اجازه استفاده نسخه های fake رو نمیده.در مورد قانون کپی هم درسته که مصوبه در این زمینه شاید بطور رسمی وجود نداره ولی شما فرض کنید:در جامعه افراد سیگاری وجود دارند و سیگار میکشند...وزارت بهداشت و پزشکان هم اعلام میکنند که سیگار ضرر داره و نباید کشید، در حالیکه هیچ منع قانونی برای اینکار هم در جامعه وجود نداره...حالا یک فرد تازه وارد جامعه میشه...آیا ایوشن باید سیگار بکشند، چونکه قانونی وجود نداره و خیلی ها هم در جامعه سیگاری هستند؟؟؟ طبیعتا نه! لذا کتاب هایی الان در بیرون وجود دارند...ناشران و مولفان اعلام میکنند که کتاب کپی نکنید...درحالیکه خیلی ها کپی میکنند...الان ماهایی که داریم به سمت اون کتاب ها میریم آیا باید کپی کنیم، با وجود اینکه صاحبان اثر اعلام کردند کپی نکنید و خیلی ها کپی میکنند؟؟ طبیعتا نه!رعایت قوانین نانوشته این چنینی مدتی هست که در کشورمون به سرکردگی سریال قهوه تلخ با جدیت آغاز شد و مردم کمی عادت کردند تا کپی نکنند...الان ماهایی که ادعای دانشجویی مون میشه و بقول بزرگان آینده کشور دست ماهاست چرا نباید این قانون نانوشته رو رعایت نکنیم؟؟من مخالف اکید امر کپی کردن بدون اجازه مولف و مصنف هستم و امیدوارم دوستان هم کمی فکر کنند در این مورد...قبل از توپیدن و اهانت، شما رو هم به آرامش دعوت میکنم!
این منبع شرعی که میتونید توش سرچ کنید و ببینید که اینکار اشتباع هست: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید* اینم منبع قانونی: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید* از اورانوس بابت پالایش نوشته ها کمال تشکر رو دارم.
بنده هم جا داره به نوبه خودم از مهندس دكتر جناب دادائيسم اعظم وحيدخان فرهمنديانSmile نهايت تشكر بابت پست ارزشمند و سخنراني غراشون در باب مضرات و عمل دون شأن كپي داشته باشم و همچنين اورانوس عزيز بخاطر حضور و رسيدگي بموقعشون كمال تشكر دارم Smile
خدایا ، امروز زندگیم را در دستان توانمندت قرار می دهم و به تو، توکل می کنم که چراغ و هدایتگر راهم باشی .
خدایا اگر به یاد آورم که در گذشته چگونه از من مراقبت کردی
در زمان حال به تو توکل می کنم و می دانم، سپردن آینده به دستان توانای تو، بسیار اسان است.
Rose
اگر می خواهی خوشبخت ، باشی سعادت دیگران را هم در نظر بگیر
اگر شادی و تمام چیزهای مطلوب را با دیگران قسمت کنید ،
شادی و چیزهای مطلوب بیشتری را به سمت خودتان جذب می کنید.
امتحان کنیدRose
شهر از بالا زیباست ؛ و آدم ها از دور جذاب .لطفاً فاصله مناسب رو حفظ کنید تا قشنگ بمونیدRose

سپاس شده توسط Vahid_Farahmandian ، Oranus
دوسته خوبم ادبت رو رعایت کن، اینجا جایی واسه حرفای بی خود شما نیست..شما بورو کپی کن...کسی جلوت رو نگرفته...کشور رو مردمانش می سازن...خاوری اختلاص کرد...دزدی کرد...چون مردمان کشورمون به این کار عادت دارن...ولی من دوست ندارم این کار رو...به نوبه خودم هم حتما تمام تلاشم رو میکنم...این سری شما رو به فکر - ادب - انسانیت - و وطن پرستی و بازهم آرامش دعوت میکنم...مشکل با کشوری داری که توش عدالت نیست، کسی جلوتو نگرفته...می تونی بری...
در ضمن امیدوارم متوجه شده باشی که رسم ادب اینه که آدم در مواجه با یک خانم، اون رو با لفط خانم صدا کنه...البته از شما فعلا انتظاری نمیره...
در ضمن اون آواتاری که شما میفرمائید، همسر بنده میباشد و فکر نمی کنم ارتباطی به شما داشته باشه...
 سپاس شده توسط soniya ، MaN!a
واييييييييييييييييييييي
سرسام گرفتم
بابا من كه گفتم نميدونم كار درستيه يا نه؟؟؟؟!!!!
اما مطمئنم كه صحبتهاي آقا وحيد درسته من خودم با بدبختي 2تا كتاب از تهران كه انتشاراتش ميگفت آخرشه و با هزار منت و بدبختي پيدا كردم كتاب مديريت يك منبع استراتژيك و كتاب مديريت سيستم هاي اطلاعات مراقبت بهداشتي(راهکار عملي براي مديران مراقبت بهداشتي ) ترجمه واگر وقتي كه بدستم رسيد ديگه دير شده بود قيمتهاي داخل كتاب هم دوبل سوبل كردن بهم فروختن + هزينه پست.

حق با شماست آقا وحيد و مانيا جان ولي ميدونيد انتشارات هم چون كاغذ گرون شده و متقاضي كمي داره زياد چاپ نميكنن. بهرحال من خواستم واسه دوستاني كه ميدونم مخصوصا دخترخانمها كه اصلا وجهه زيبايي نداره بخوان منت هر كتابفروشي و انتشاراتي رو بكشن اينكارو بكنم. من صدتتا كتابفروشي تهران تماس گرفتم و بالاخره يكيش كه تو كار چنين كتابهايي بود گفت دارم ولي نامرد چندهفته منو سركار گذاشته بود آخرشم فهميدم نداشته و ميخواسته مشتريشو نگه داره شايد شايد شايد بتونه كتابهاي درخواستيمو پيدا كنه. آخرشم... ديگه وقتي كتابها بدستم رسيد فايده نداشت چون من با base اين كتابها آشنايي نداشتم 3بار ميخونندمشون يك بار روخوني تا مطالب مهم رو طبق كنكورها پيدا كنم و ماركر بكشم.يك بار هم مفهومي و اخرين دفعه مرور خب با اين احوالات اون دوتا كتاب ارسالي بدردم نخوردن وقتي نمونده بود.

البته به دوستاني كه در پي خريد كتاب دكتر مقدسي هستند بايد بگم كه با انتشارات تماس بگيريد و خانمي كه جواب ميده و اگه بگيد كه نياز حتمي داريد و از شهرستان تماس ميگيريد شماره اي رو به شما ميده كه اون شخص ميتونن كتاب كيفيت دكتر مقدسي رو براتون ارسال كنن(البته جايي ديدم كه ميگفتن اين شخص خود دكتر هستند-فقط با sms باهاتون ارتباط برقرار ميكنن)

اما آقاي سجاد اين طرز برخوردتون اصلا صحيح نيست .
 سپاس شده توسط MaN!a ، Harika ، Oranus
(17-شهريور-1391، 01:51 عصر)Azade_Kazemi نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*واييييييييييييييييييييي
سرسام گرفتم
بابا من كه گفتم نميدونم كار درستيه يا نه؟؟؟؟!!!!
اما مطمئنم كه صحبتهاي آقا وحيد درسته من خودم با بدبختي 2تا كتاب از تهران كه انتشاراتش ميگفت آخرشه و با هزار منت و بدبختي پيدا كردم كتاب مديريت يك منبع استراتژيك و كتاب مديريت سيستم هاي اطلاعات مراقبت بهداشتي(راهکار عملي براي مديران مراقبت بهداشتي ) ترجمه واگر وقتي كه بدستم رسيد ديگه دير شده بود قيمتهاي داخل كتاب هم دوبل سوبل كردن بهم فروختن + هزينه پست.

حق با شماست آقا وحيد و مانيا جان ولي ميدونيد انتشارات هم چون كاغذ گرون شده و متقاضي كمي داره زياد چاپ نميكنن. بهرحال من خواستم واسه دوستاني كه ميدونم مخصوصا دخترخانمها كه اصلا وجهه زيبايي نداره بخوان منت هر كتابفروشي و انتشاراتي رو بكشن اينكارو بكنم. من صدتتا كتابفروشي تهران تماس گرفتم و بالاخره يكيش كه تو كار چنين كتابهايي بود گفت دارم ولي نامرد چندهفته منو سركار گذاشته بود آخرشم فهميدم نداشته و ميخواسته مشتريشو نگه داره شايد شايد شايد بتونه كتابهاي درخواستيمو پيدا كنه. آخرشم... ديگه وقتي كتابها بدستم رسيد فايده نداشت چون من با base اين كتابها آشنايي نداشتم 3بار ميخونندمشون يك بار روخوني تا مطالب مهم رو طبق كنكورها پيدا كنم و ماركر بكشم.يك بار هم مفهومي و اخرين دفعه مرور خب با اين احوالات اون دوتا كتاب ارسالي بدردم نخوردن وقتي نمونده بود.

البته به دوستاني كه در پي خريد كتاب دكتر مقدسي هستند بايد بگم كه با انتشارات تماس بگيريد و خانمي كه جواب ميده و اگه بگيد كه نياز حتمي داريد و از شهرستان تماس ميگيريد شماره اي رو به شما ميده كه اون شخص ميتونن كتاب كيفيت دكتر مقدسي رو براتون ارسال كنن(البته جايي ديدم كه ميگفتن اين شخص خود دكتر هستند-فقط با sms باهاتون ارتباط برقرار ميكنن)

اما آقاي سجاد اين طرز برخوردتون اصلا صحيح نيست .
پیشنهاد من اینه که دوستانی که در تهران حضور دارند یه کسب اجازه کنند مثلا از دکتر مقدسی. بعد از کسب اجازه من میتونم کتب داده پردازی و کیفیت اطلاعات ایشون رو براتون کپی بگیرم و بدم.
همچنین از دکتر صفدری یا داورپناه و یا قاضی سعید هم به همین صورت تا کپی کتاب مدیریت اطلاعات بهداشتی رو بهتون بدم.
حالا باز اگر دوستان راه بهتری دارند بگند تا باهم بررسی کنیم تا ایشالله مشکل دوستامون حل بشه و سال بعد شاهد موفقیت های بیش از امسال باشیم
 سپاس شده توسط soniya ، MaN!a ، Oranus