میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خبر تغییرات سایت

کاربران عزیز
امشب مدیر محترم سایت هادی و بنده تغییراتی در سایت ایجاد کردیم که امیدواریم رضایت خاطر شما رو در بر داشته باشه:

1- طبق درخواست دانشجویان بخش دانشگاهها ایجاد شد تا آخرین اخبار هر دانشگاه در تاپیک مربوط به همان دانشگاه قرار داده بشه و دانشجویان همکلاسی و همرشته ای بتونند در این قسمت به بحث و تبادل نظر بپردازند.

2- در بخش تحقیق و ترجمه " گروههای تحقیقاتی انجمن" با دو زیر گروه " انفورماتیک پزشکی" و " فناوری اطلاعات سلامت" ایجاد شدند ، تا کار تحقیق و ترجمه منسجم تر و جدی تر شروع بشه.

3-بخش گروهبندی کنکوری های ویژه سال 91 به آرشیو منتقل شد و گروهبندی جدید برای کنکوریهای جدید ایجاد خواهد شد که در اون به طور گروهی فعالیت کنند.

4- تا چند روز دیگه چت روم سایت تغییر میکنه و به گونه ای بهتر درمیاد تا افرادی که مایلند به صورت گروهی به بحثهای علمی بپردازند از اون استفاده کنند.

5- اساسنامه انجمن تغییرات اساسی پیدا میکنه و در مکان مناسب سایت قرار داده میشه تا همه ی کاربران اونو مطالعه کنند و مدیران هم طبق اون عمل کنند. همه ی تلاش اساسنامه برای ارتقا علمی این سایت خواهد بود و سعی خواهیم کرد بخش عمومی و آزاد رو کمتر کنیم.

6- تعداد مدیران این سایت هم اضافه خواهد شد تا به امور سایت بهتر رسیدگی بشه.

از همه ی کاربران عزیز که در جهت اهداف این سایت حرکت میکنید بینهایت سپاسگذاریم. و امیدواریم بتونیم فضایی مفید و به دور از تنش رو برای تبادل اطلاعات و ارتباطات شما فراهم کنیم.
خدایا ، در برابر هر آنچه که انسان بودن و انسان ماندن را به تباهی میکشاند،  مرا با نداشتن و نخواستن روئین تن کن !
 سپاس شده توسط MaN!a ، Shiva Faramarzi ، آرام ، hadi ، soniya ، gol ، Esmali ، monir_ebrahimi ، Oranus
به به دوستان صفحه فیس بوک باز کردن ایناز ای حرکات زشت و غیر اخلاقی چی؟ نمی تونی نظارت کنی مدیر نشو
(20-شهريور-1391، 01:13 عصر)pingping نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*به به دوستان صفحه فیس بوک باز کردن ایناز ای حرکات زشت و غیر اخلاقی چی؟ نمی تونی نظارت کنی مدیر نشو

چشم

شما امر بفرمایین ، دارم انصراف میدم ، منتظر جواب نهایی آقای مدیر ارشد هستیم.

ولی اینجا جای درستی برای ارسال این مطلب نیست. بذارید یه تاپیک جدا ایجاد کنم و به درخواست شما عمل کنم.
خدایا ، در برابر هر آنچه که انسان بودن و انسان ماندن را به تباهی میکشاند،  مرا با نداشتن و نخواستن روئین تن کن !
هاهاهاهاهاهاهاهاها خندیدم مسخره
(20-شهريور-1391، 02:02 عصر)pingping نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*هاهاهاهاهاهاهاهاها خندیدم مسخره

براتون متاسفم
در شان اعضاء محترم این سایت نیست که پاسخ شما رو بدهند.
لطفا این گروه را با گروههای دیگری که عضو هستید اشتباه نگیرید.
 سپاس شده توسط MaN!a ، Shiva Faramarzi ، hadi ، Vahid_Farahmandian ، Oranus
با سلام به همه ی اعضای محترم سایت ، چه اونایی که من اصلا نمیشناسم، چه اونایی که باهاشون دوستم و چه اونایی که باهاشون بحثم شده و از هر کاری از جمله تهدید و ... مارو محروم نکردن

منم در طی یک سال و چند ماه گذشته از این سایت به عنوان راهنما و پاسخگو برای مشکلاتم از جمله کنکور و تحقیق استفاده کردم و احساس میکردم باید یه جورایی جواب دوستانی رو که بدون هیچ پاداش و انتظاری و فقط برای کمک پاسخگوی ما بودند، بدم

من به میل و درخواست خودم مدیر این سایت نشدم ، آقای آرش بردبار هم دانشگاهی بنده و هادی از من خواهش کردند که این به ظاهر مدیریت رو بپذیرم و بنده هم بنا به دینی که به نسبت به این سایت داشتم پذیرفتم.

ولی گویا کاربرانی هستند که از مدیریت بنده ناراضی هستند و فکر میکنند که هر انجمنی جای هر جور لحن و گفتاری هست و حذف توهین و تهدید رو یک جور سلب آزادی میدونن ، به نظر من مدیریت در جامعه مجازی ایران فعلا جا نیافتاده و سالهای سال طول میکشه تا این فرهنگ در بین افراد جا بیافته.

همه ی تلاش من این بود که بتونیم یه جمع آکادمیک داشته باشیم و نحوه صحبت کردنمون در خور این جمع باشه. ولی نشد!

از چند نفری که این چند روزه همه جور آزار و اذیت کردند ما رو میگذرم که برخلاف میلمون مجبور شدیم یک نفر رو هم اخراج کنیم ، ولی ایشون کلا تصمیم ندارن دست از مزاحمتهاشون بردان. باز به خاطر اکثریت تحمل کردیم اما این آخرین پستی که کاربر عزیزمون pingping با یک روز عضویت در سایت گذاشتن و به خاطر ایجاد گروه فیسبوک ما رو لایق مدیریت نمی دونن ، منو کاملا برای انصراف مصمم کرده.

ولی این جواب رو میخوام همه بدونن که اگه ما ایرانیا از خیلی امکانات اینترنت محرومیم و خیلی از سایتهایی که برای همه ی مردم دنیا مکان پیشرفته ، برای ما فیلتر شده.، حقمونه.

حتما از نظر کاربر ما ، شخص دکتر قدسی ، استاد دانشگاه صنعتی شریف هم که با عضویت در فیسبوک و راهنمایی هزارا دانشجوی ایرانی و آگاه سازی اونا از وقتشون دارن مایه میذارن ، سخت در اشتباهن و باید به خاطر این اشتباه جواب پس بدن.

فیسبوک بزرگترین شبکه اجتماعی که در دنیا حرف اول رو میزنه و اکثریت دارن ازش استفاده مفید میکنن ، ولی از نظر pingping عزیز که اندازه همه یی دنیا آگاهی دارن ، استفاده از فیسبوک یعنی زشتترین کاری که یک انسان می تونه انجام بده. و مایی که سعی داشتیم گروه انفورماتیک پزشکی در فیسبوک ایجاد کنیم مرتکب خطا شدیم.،

به هر حال با این حرفها هیچ کس اصلاح نمیشه ما از اولم همین بودیمو هستیم.

من از مدیریت این سایت میرم کنار و شما کاربرای فعال و محترم از بین خودتون شایسته ترین رو برای مدیریت از راه رای گیری انتخاب کنید. سعی کنید یه جورایی اهداف این سایت رو برآورده کنید هادی عزیز و سایر مدیران محترم واقعا برای این سایت زحمت کشیدند.

در آخر می خوام نظر شما رو طی این مدت درباره خودم بدونم.
با تشکر از همه ی شما
من !!! تازه داشتم كنارت خيلي چيزا رو ياد ميگرفتم هنوز اول راه سايت من از چيزي خبرندارم ولي چرا كناره گيري يعني نميدونم بايد Sad SadSad بازم بغض لعنتي Sad Sad
خدایا ، امروز زندگیم را در دستان توانمندت قرار می دهم و به تو، توکل می کنم که چراغ و هدایتگر راهم باشی .
خدایا اگر به یاد آورم که در گذشته چگونه از من مراقبت کردی
در زمان حال به تو توکل می کنم و می دانم، سپردن آینده به دستان توانای تو، بسیار اسان است.
Rose
اگر می خواهی خوشبخت ، باشی سعادت دیگران را هم در نظر بگیر
اگر شادی و تمام چیزهای مطلوب را با دیگران قسمت کنید ،
شادی و چیزهای مطلوب بیشتری را به سمت خودتان جذب می کنید.
امتحان کنیدRose
شهر از بالا زیباست ؛ و آدم ها از دور جذاب .لطفاً فاصله مناسب رو حفظ کنید تا قشنگ بمونیدRose

سپاس شده توسط Shiva Faramarzi ، Harika ، Vahid_Farahmandian ، Oranus
(20-شهريور-1391، 02:24 عصر)Aynaz_nourani نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*با سلام به همه ی اعضای محترم سایت ، چه اونایی که من اصلا نمیشناسم، چه اونایی که باهاشون دوستم و چه اونایی که باهاشون بحثم شده و از هر کاری از جمله تهدید و ... مارو محروم نکردن
منم در طی یک سال و چند ماه گذشته از این سایت به عنوان راهنما و پاسخگو برای مشکلاتم از جمله کنکور و تحقیق استفاده کردم و احساس میکردم باید یه جورایی جواب دوستانی رو که بدون هیچ پاداش و انتظاری و فقط برای کمک پاسخگوی ما بودند، بدم
من به میل و درخواست خودم مدیر این سایت نشدم ، آقای آرش بردبار هم دانشگاهی بنده و هادی از من خواهش کردند که این به ظاهر مدیریت رو بپذیرم و بنده هم بنا به دینی که به نسبت به این سایت داشتم پذیرفتم.
ولی گویا کاربرانی هستند که از مدیریت بنده ناراضی هستند و فکر میکنند که هر انجمنی جای هر جور لحن و گفتاری هست و حذف توهین و تهدید رو یک جور سلب آزادی میدونن ، به نظر من مدیریت در جامعه مجازی ایران فعلا جا نیافتاده و سالهای سال طول میکشه تا این فرهنگ در بین افراد جا بیافته.
همه ی تلاش من این بود که بتونیم یه جمع آکادمیک داشته باشیم و نحوه صحبت کردنمون در خور این جمع باشه. ولی نشد!
از چند نفری که این چند روزه همه جور آزار و اذیت کردند ما رو میگذرم که برخلاف میلمون مجبور شدیم یک نفر رو هم اخراج کنیم ، ولی ایشون کلا تصمیم ندارن دست از مزاحمتهاشون بردان. باز به خاطر اکثریت تحمل کردیم اما
این آخرین پستی که کاربر عزیزمون pingping با یک روز عضویت در سایت گذاشتن و به خاطر ایجاد گروه فیسبوک ما رو لایق مدیریت نمیدونن منو کاملا برای انصراف مصمم کرده.
ولی این جواب رو میخوام همه بدونن که اگه ما ایرانیا از خیلی امکانات اینترنت محرومیم و خیلی از سایتهایی که برای همه ی مردم دنیا مکان پیشرفته ، برای ما فیلتر شده.، حقمونه.
فیسبوک بزرگترین شبکه اجتماعی که در دنیا حرف اول رو میزنه و اکثریت دارن ازش استفاده مفید میکنن ولی از نظر کاربر ما استفاده از فیسبوک یعنی زشتترین کاری که یک انسان می تونه انجام بده. و مایی که سعی داشتیم گروه انفورماتیک پزشکی در فیسبوک ایجاد کنیم مرتکب خطا شدیم.
به هر حال با این حرفها هیچ کس اصلاح نمیشه ما از اولم همین بودیمو هستیم.
من از مدیریت این سایت میرم کنار و شما کاربرای فعال و محترم از بین خودتون شایسته ترین رو برای مدیریت از راه رای گیری انتخاب کنید. سعی کنید یه جورایی اهداف این سایت رو برآورده کنید هادی عزیز واقعا برای این سایت زحمت کشیدند.
در آخر می خوام نظر شما رو طی این مدت درباره خودم بدونم.
با تشکر از همه ی شما

ای وای نظر کاربری که کاملا مشخصه با غرض ورزی داره توهین میکنه چه اهمیتی داره؟بجای این که به خاطر نظرات این کاربر تو انصراف مصمم بشید بخاطر کاربرایی که شما رو بخاطر کمکاتون واقعا تحسین میکنن بمونین!
بله کار مدیریت تو هر عرصه ای با مخالفت،اختلاف نظر و بعضا دلخوری همراهه و این سختی ها رو داره ولی شما به عنوان مدیر واقعا برای ارتقا سایت دارین تلاش میکنین و نباید به این مسائل توجه نشون بدین
به نظر من مدیریت و همراهیتون با بجه ها تا الان عالی بوده و بعد از این هم باید همراه و هماهگ کننده بمونید
 سپاس شده توسط Harika ، MaN!a ، hadi ، monir_ebrahimi ، Vahid_Farahmandian ، Oranus ، Esmali
کسانی هستندکه از روی بدخواهی طوری رفتار می‌کنند که در دیگران احساس بدی ایجاد می‌کنند و انتقادات این آدمها معمولا به نیت ممانعت از پیشرفت و موفقیت دیگران است. این نوع انتقادها احتمالا به علت این است که این آدمها هیچوقت در زندگی خویش موفقیتی نداشته‌اند. به همین دلیل هیچگاه نباید توقع داشته باشید در قبال کارهای شما مثبت برخورد کنند. در مواجهه با این انتقادات غرض ورزانه بهترین کار نادیده گرفتن آن است. همت خود را بر انتقادات سازنده بگذارید که ارایه کنندگان آن خواهان رشد و موفقیت،شما هستند. خيلي كوچكتر و كم تجربه تر از اونم كه بخوام نصيحت كنم و يا ... ولي جسارتم ببخش اگر امكانش وجودداره ناديد بگير اين مسائل دخالت بيجاي من ببخشيد Sad
خدایا ، امروز زندگیم را در دستان توانمندت قرار می دهم و به تو، توکل می کنم که چراغ و هدایتگر راهم باشی .
خدایا اگر به یاد آورم که در گذشته چگونه از من مراقبت کردی
در زمان حال به تو توکل می کنم و می دانم، سپردن آینده به دستان توانای تو، بسیار اسان است.
Rose
اگر می خواهی خوشبخت ، باشی سعادت دیگران را هم در نظر بگیر
اگر شادی و تمام چیزهای مطلوب را با دیگران قسمت کنید ،
شادی و چیزهای مطلوب بیشتری را به سمت خودتان جذب می کنید.
امتحان کنیدRose
شهر از بالا زیباست ؛ و آدم ها از دور جذاب .لطفاً فاصله مناسب رو حفظ کنید تا قشنگ بمونیدRose

سپاس شده توسط Harika ، hadi ، Shiva Faramarzi ، Vahid_Farahmandian ، Oranus ، Esmali
سلام بر همه کاربران عزیز
الان به خانم نورانی پیام زدم ولی بنظرم خوبه اینجام ارسال کنم.
خانم نورانی و بقیه مدیران این سایت(سابق و فعلی)بهترین مدیریت رو داشتن و دارن و امثال کاربران خاطی هم ک حتی اندازه ای نیستن ک بخام نقل قول بگیرم برا نظراتشون!
===========================================
اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیتت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت میخواهد.
گرگ باش! مغرور! بر شب پادشاهی کن...
می خواهی خنجر بزنی از روبرو بزن...
مثل گرگ تعصب داشته باش،مثل گرگ حتی به شیر هم رحم نکن...
مثل گرگ رو در رو حق بگیر...
به مانند گرگ باش...دوستانت را لیس بزن،دشمنانت را گاز بگیر...
گرگ باش دشمن را بدر...
در برابر سگان ولگرد بی تفاوت باش...
آنها به پارس کردن های بیهوده زنده اند...
بی اعتماد باش...بی اعتنا...
همیشه با گله،
اما تـــــــنــــــهــــــا...
 سپاس شده توسط Shiva Faramarzi ، MaN!a ، Vahid_Farahmandian ، Oranus