میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویترتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اطلاعیه تشکیل پرونده دانشجویی و درخواست خوابگاه برای دانشجویان ورودی جدید، سال تحصیلی

#1
[font=tahoma]بسمه تعاليضمن خیرمقدم به دانشجویان عزیز ورودي جدید سال تحصيلي 92-91 به اطلاع می‌رساند پس از ثبت نام آموزشي و اخذ شماره دانشجويي نسبت به تکمیل*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید* و ارسال ضمائم مورد نياز اقدام و هنگام مراجعه حضوری برای ارائه مدارک طبق برنامه زمان بندي (31و30/6/91-1/7/91) اصل آنها را به طور كامل به واحد مربوط (اداره خدمات دانشجويي و اداره خوابگاه ها ) ارائه نماييد.كليه دانشجويان موظفند در اسرع وقت نسبت به مشخص نمودن وضعيت بدهي (دريافت دفترچه اقساط و يا تسويه‌حساب ) با امور خوابگاه ها و وام دانشجویی دانشگاه مقطع تحصيلي قبلي اقدام نمايند.ضمناً به منظور امكان استفاده از خدمات بهداشتي درماني و اطلاع از چگونگي انجام طرح معاينات سلامت و نوبت گيري بعد از نيمه دوم شهريور ماه به سايت مركز بهداشت و درمان(*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*) مراجعه نماييد.
مدارك مورد نیاز (هنگام مراجعه حضوري ) :
الف- تشكيل پرونده دانشجويي:

1- عکس 4قطعه

2- فتوكپي تمام صفحات شناسنامه(دانشجويان متأهل خود و همسر تمام صفحات و فرزندان صفحه اول) 1 سری

3- فتوکپی کارت ملی دانشجو (پشت و رو) 1 سری

4- ارائه فرم تكميل شده پرونده دانشجويي (براي كليه دانشجويان)
ب- متقاضيان خوابگاه مجردي:

1- عکس 1 قطعه

2- ارائه سند تعهد محضري طبق فرم مربوط*

3- ارائه پرسشنامه تكميل شده تقاضاي خوابگاه به همراه مدارك ذكر شده (مندرج در فرم پرونده دانشجويي)

تذکر1: با توجه به محدودیت خوابگاه، دانشجویان متقاضی براساس امتیازبندی و اولویت درصورت وجود ظرفیت برای اسکان به خوابگاه معرفی خواهند شد.برای تکمیل فرم تقاضای خوابگاه ضرورت دارد مستندات از قبل اسکن شده و فایل های مربوط در زمان تکمیل پرونده دانشجویی (در صورت داشتن مدارک)پیوست شود. موارد امتیاز بندی خوابگاه به شرح ذیل می باشد:
مدارک نقص عضو- سرپرست خانواده (پدر در قید حیات نباشد)- اختراع به ثبت رسیده- برگزیدگان جشنواره های قرآنی علمی بین المللی و المپیاد های علمی سازمان سنجش آموزش کشور تا رتبه سوم- رتبه در آزمون سراسری از یک تا دهم- سوابق فعالیتهای علمی و پژوهشی از جمله: تالیف کتاب ، ترجمه کتاب، چاپ مقاله در مجلات علمی و پژوهشی معتبر داخلی و خارجی ،ارائه و پذیرش مقاله در همایش خارجی و داخلی - دانشجوی نمونه دانشگاهی و کشوری در مقطع قبل- فعالیت های ورزشی تیم ملی و تیم دانشگاه از نفر اول تا سوم - تحت پوشش کمیته امداد امام (ره) و بهزیستی کشور- خانواده شهید، فرزند شهید ، رزمنده، آزاده، جانباز، فرزند جانباز - برگزیده جشنواره خوارزمی، فارابی و یا رازی- پایان نامه برتر- کتاب برتر-نخبگان علمی- استعداد درخشان-گواهی تسویه حساب بدهی مقطع قبل و یا دریافت دفترچه اقساط
تذكر2: براي دانشجويان رشته‌هاي تحصيلي تحت پوشش وزارت علوم، تحقيقات و فناوري تصوير برابر اصل سند تعهد محضري مقاطع تحصيلي قبلي، در صورتي كه در متن آن براي استفاده در مقاطع تحصيلي بعدي نيز قيد شده باشد، قابل قبول است. برای دریافت فایل تعهد محضری وزارت علوم *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید* کلیک کنید.

تذكر3: با توجه به اينكه دانشجويان رشته‌هاي تحصيلي تحت پوشش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي بايستي در هر مقطع تحصيلي تعهد محضري جديد ارائه نمايند لازم است مطابق پيش‌نويس مربوط نسبت به انجام آن اقدام نمايند. برای دریافت فایل تعهد محضری وزارت بهداشت *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید* کلیک کنید.
[font=tahoma]
*تذكر4: باعنايت به تفاوت متن تعهد محضري صندوق رفاه دانشجويان وزارت علوم ، تحقيقات و فناوري با وزارت بهداشت درمان وآموزش پزشكي ، لازم است دانشجويان محترم در دفتر اسناد رسمي در اين خصوص دقت كافي داشته باشند تا متن تعهد طبق نمونه مربوط تهيه شود در غير اين صورت تعهد محضري فاقد اعتبار مي باشد .
دانشجویان عزیزی که موفق به ثبت اطلاعات در فرم الکترونیک پرونده دانشجویی گردیدند متعاقباً با مراجعه به سایت دانشگاه *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید* را رویت نمایند.
تذكر5: ثبت نام خوابگاه متاهلی فقط مختص دانشجویان آقا بوده و متعاقبا انجام خواهد شد.


منبع خبر: معاونت دانشجویی
تولد چیزی غیر از آغاز مرگ نیست . ادوارد یانک
 سپاس شده توسط Harika ، Oranus
#2
سلام.
منم یکی از دوستام تربیت مدرس قبول شده.ازم خواست باهاش مراحل ثبت رو بررسی کردم مغزم هنگ کردBig Grin چقد سخته این مراحل ثبت نامش.


اورانوس هفتمین سیاره نزدیک به خورشید و سومین غول از چهار غول گازی است. جبه‌ای از گاز و یخ هسته سنگی این سیاره را پوشانده است. جو اطراف جبه غالباً از متان ساخته شده ، که این گاز باعث وجود رنگهای آبی و سبز که از مشخصات بارز این سیاره هستند، می‌شود.
اورانوس سومین سیاره بزرگ منظومه شمسی بوده ، بزرگی آن 4 برابر زمین است.
 سپاس شده توسط Vahid_Farahmandian
#3
Smile
واسه خودش یه نوع کنکوره بخداSmile
تولد چیزی غیر از آغاز مرگ نیست . ادوارد یانک
 سپاس شده توسط Oranus
#4
درست میشه.یواش یواش عادت می کنید


موضوعات مشابه ...
موضوع
  اطلاعیه تکمیلی شماره 1 دانشگاه تربیت مدرس درخصوص ثبت نام پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی
  انتشار اطلاعیه نحوه ثبت نام تربیت مدرسکاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان