میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

برنامه درسی گروه انفورماتیک پزشکی نیمسال اول 92-91 دانشگاه علوم پزشکی شیراز

*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
 سپاس شده توسط Oranus ، soniya ، Harika ، hadi
سلام خیلی خوشحالم که وارد دانشگاه علوم پزشکی شیراز شدید.من خودم الان دانشجوی مدار پزشکی این دانشگاه هستم ی سوال داشتم و میخواستم بدونم چه تعداد از هم کلاسی های شما کارشناسی مدارک پزشکی بودند؟
(10-مهر-1391، 11:59 عصر)chelchele نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام خیلی خوشحالم که وارد دانشگاه علوم پزشکی شیراز شدید.من خودم الان دانشجوی مدار پزشکی این دانشگاه هستم ی سوال داشتم و میخواستم بدونم چه تعداد از هم کلاسی های شما کارشناسی مدارک پزشکی بودند؟

سلام امسال فقط يكي از همكلاسي‌هاي ما مدارك پزشكي هستند.
موفق باشيد
بابا خوش به حال بچه هاي شيراز،براي ما يک برنلمه سنگين. طاقت فرسايي گذاشتن که نگو و نپرس!!(مشهد)
hope is good things
(11-مهر-1391، 03:22 عصر)advance نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*بابا خوش به حال بچه هاي شيراز،براي ما يک برنلمه سنگين. طاقت فرسايي گذاشتن که نگو و نپرس!!(مشهد)

چطور؟ مگه چند روز درهفته ميريد؟ چه درسايي داريد؟