میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویترتبه موضوع:
  • 2 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

برگزاری دومین سمینار انفورماتیک پزشکی

#11
امسال برگزار نمیشه؟ Smile
#12
(6-مهر-1393، 02:13 عصر)elham_7018 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*امسال برگزار نمیشه؟ Smile
نه عزیزم، به نظرم برگزار نشه، یک سری شرایط کاملا تغییر کرده. سال گذشته هم که سومین سال برگزاری این سمینار بود، با اینکه سال قبلش اعلام شده بود که هر سال آذر ماه برگزار میشه، برگزاری سومین سمینار تا اردیبهشت ماه به تعویق افتاد.
ضمن اینکه به نظر من اگر قراره با کیفیت سال های قبل برگزار شه همون بهتر که برگزار نشه. من در سمینار دوسال قبل شرکت حضوری داشتم و اولین سال رو هم که سی دی شو دیدم. به نظرم سال قبل نه تنها کیفیت ارائه و سخنرانی ها و حتی پوسترهای پذیرفته شده بالاتر نرفته بود بلکه افت قابل تاسفی هم داشت. متاسفانه یکی از مواردی چشمگیر، تبعیض در ارزیابی و انتخاب سخنرانی ها بود. با اینکه مشارکت دانشجویان دانشگاه های دیگه مثل دانشگاه های علوم پزشکی تهران، تربیت مدرس، شیراز و... و حتی بعضی از دانشگاه های وزارت علومی به چشم می خورد (که من به عنوان یکی از دانشجویان دانشگاه میزبان ازشون تشکر می کنم)، اما اساتید گروه های انفورماتیک پزشکی دانشگاه های دیگر حضور نداشتند، در حالیکه نام بعضی از اونها در پنل های داوری سمینار درج شده بود! و این در حالی است که بسیاری از این اساتید در اولین سمینار نه تنها در پنل های داوری و ارزیابی مشارکت داشتند بلکه سخنرانی هم کرده بودند.
خوب شما فرض کنید دانشگاهی میزبان باشه و داوران هم از خودش باشن و اکثریت سخنرانی ها هم از خودش. یعنی خودت ارزیاب خودت باشی، چطور میشه انتظار کیفیت داشته باشیم!
بگذار عشق خاصیت تو باشد، نه رابطه ی خاص تو با کسی
موفقیت پیش رفتن است نه به نقطه ی پایان رسیدن...


موضوعات مشابه ...
موضوع
Video خرید منابع دکتری انفورماتیک پزشکی 1398
  انفورماتیک پزشکی سال 97
  استخدامی انفورماتیک
  چاپ ترجمه کتاب انفورماتیک سلامت رابرت هویت(Hoyt)
Big Grin انفورماتیک پزشکی آب یا سراب!
  کنکور انفورماتیک 95
Video برگزیده شدن رضا فردوسی دانشجوی دکتری انفورماتیک به عنوان محقق جوان درکنگره یلدا
  منابع نفر اول کنکور انفورماتیک پزشکی 95
  انفورماتیک پزشکی 95 و فناوری اطلاعات سلامت 95
  انفورماتیککاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان