میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 2 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

برگزاری دومین سمینار انفورماتیک پزشکی

دومین سمینار انفورماتیک پزشکی(دانشجویی) در تاریخ 21 آذر ماه 1390 توسط گروه انفورماتیک پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار خواهد شد
محور های سمینار:
سیستم های اطلاعات بهداشتی
پرونده الکترونیک سلامت
داده کاوی و اکتشاف دانش در نظام سلامت
استاندارد های قابلیت تعامل کاربری (interoperability)
کاربرد واقعیت مجازی در نظام سلامت
فناوری اطلاعات و ارتباطات در نظام پرونده سلامت
سیستم های پایش مکان مراقبت بهداشتی
مهلت ارسال مقاله تا 21 آبان ماه 1390
برای اطلاعات بیشتر به سایت *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید* مراجعه فرمایید
 سپاس شده توسط hadi ، Oranus ، محمدحسین ، rajabioun ، دانشجو ، NoOne ، Orkide ، shaparak ، Harika ، امیر
زمان برگذاری سمینار دوشنبه 21 آذر، ساعت 8 صبح تا 5 بعد از ظهر خواهد بود.
برای مشاهده اعضای پانل به سایت *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید* مراجعه کنید.
برنامه زمانی سخنرانی ها و اعضای هیئت علمی و هیائت اجرایی را در فایل پیوست ببینید

فایل‌های پیوست
.pdf   final.pdf (اندازه 1.88 MB / تعداد دانلود: 91)
خدایا ، در برابر هر آنچه که انسان بودن و انسان ماندن را به تباهی میکشاند،  مرا با نداشتن و نخواستن روئین تن کن !
 سپاس شده توسط shaparak ، Oranus ، یاس سپید ، hadi ، Shiva Faramarzi ، امیر
خانم نورانی شما و بعضی از دوستان عضو فروم به احتمال زیاد شرکت خواهید کرد؛حتما از نتایج و ....سمینار گزارشی ارسال کنید.
گرگ باش! مغرور! بر شب پادشاهی کن...
می خواهی خنجر بزنی از روبرو بزن...
مثل گرگ تعصب داشته باش،مثل گرگ حتی به شیر هم رحم نکن...
مثل گرگ رو در رو حق بگیر...
به مانند گرگ باش...دوستانت را لیس بزن،دشمنانت را گاز بگیر...
گرگ باش دشمن را بدر...
در برابر سگان ولگرد بی تفاوت باش...
آنها به پارس کردن های بیهوده زنده اند...
بی اعتماد باش...بی اعتنا...
همیشه با گله،
اما تـــــــنــــــهــــــا...
 سپاس شده توسط shaparak
من برام مهمون اومده نمیتونم برم . اههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههConfused
منم خیلی دلم میخواست شرکت کنم ولی امتحان پاتولوژی میانترم.....Crying
 سپاس شده توسط امیر
(20-آذر-1390، 01:15 صبح)امیر نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*من برام مهمون اومده نمیتونم برم . اههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههConfused

غصه نخور آقا امیر، می تونی سی دی سمینار رو از دوستانتون بگیرید و ببینید. از رو سی دی دیدن هم لطف خودشو داره ها. از قدیم گفتن کاچی به از هیچی!!! Big Grin

ما فردا میریم سلام شما رو به سمینار میرسونیم، میگیم ایشالا سال دیگه دوستان میرسن خدمتتون،خوبه؟ Tongue شمام به مهمون برس که حبیب خداست.

موفق باشین.
بگذار عشق خاصیت تو باشد، نه رابطه ی خاص تو با کسی
موفقیت پیش رفتن است نه به نقطه ی پایان رسیدن...
 سپاس شده توسط امیر
(20-آذر-1390، 01:08 صبح)hadi نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*خانم نورانی شما و بعضی از دوستان عضو فروم به احتمال زیاد شرکت خواهید کرد؛حتما از نتایج و ....سمینار گزارشی ارسال کنید.

سلام
سمینار برگذار شد. از دانشجویان دانشگاه تهران و تربیت مدرس و شیراز خصوصا آقای طاها سلطانی و خانوم محبوبه که با ایشون توی این سایت آشنا شدم به خاطر حضورشون تشکر میکنیم.
اقا هادی من نمیدونم از کجای سمینار براتون بگم ولی اون سخنرانی هایی که من واقعا از شون استفاده کردم مربوط میشه به
1-سخنرانی آقای دکتر مهرشاد مختاران دانشجوی دکترای انفورماتیک دانشگاه تهران در مورد ارائه یک موتور قواعد کسب و کار(Business Rule Engine) مبتنی بر زبان علامت گذاري قابل گسترش
2-سخنرانی اقای دکتر امید پورنیک در مورد داده کاوی و مقایسه الگوهای منتخب در شناسایی زودهنگام بیماری مننژیت باکتریایی در ایران
3-سخنرانی خانوم سمیه عابدیان (کارشناس وزارت بهداشت) در مورد پروژه ی ملی سپاس (سامانه پرونده ی الکترونیکی سلامت) ایشون یکی از بهترین ارائه ها رو داشتن و کلا سیاست های وزارت بهداشت رو در طراحی پیاده سازی و اجرای این پروژه و همچنین پیشرفت های این پروژه رو ارائه دادن.
4-سخنرانی رایانش ابری و کاربرد آن در مراقبت بهداشتی: مهندس هانیه زهتاب هاشمی مهندس مهران کامکار حقیقی از دانشجویان دکتری انفورماتیک دانشگاه خودمون(بهشتی)

سی دی سخنرانیها هم تا یک ماه دیگه اماده میشه. البته بعضی از سخنرانان هم اسلاید هاشون رو در اختیار قرار میدن که اگر به دستم برسه حتما میذارم توی سایت.
دکتر مقدسی در انتها فرمودند که سال بعد 21 آذر این همایش در تهران یا مشهد خواهد بود.
خدایا ، در برابر هر آنچه که انسان بودن و انسان ماندن را به تباهی میکشاند،  مرا با نداشتن و نخواستن روئین تن کن !
 سپاس شده توسط tahasoltany ، امیر ، hadi ، shaparak
(22-آذر-1390، 02:23 عصر)tahasoltany نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*خیلی ممنون خانم نورانی
از آشنایی با شما واقعا خوشبخت شدم
همونطوری که آیناز خانوم فرمودن فقط همون ارائه ها رو واقعا میشه در حد یه همایش گنجوند . اما انتقادهای بیشماری به نحوه گزینش برگزاری و حتی سطح ارائه های دانشجویان PHD انفورماتیک شهید بهشتی دارم
چرا فقط دانشجویان خود بهشتی برای ارائه انتخاب شده بودند اونهم مطالبی که در حد ویکی پدیا بوده و اصلا بار علمی و حتی غیر علمی هم نداشتند نمی دونم این درد بزرگ رو باید به کجا برد ؟ ! آیا واقعا تعاریف و اصطلاحات OPENEHR رو کپی کردن از ویکی خیلی هنر می خواد؟ آیا ضرورت یکپارچه سازی سیستم ها رو اونم در حد کاردانی یا کارشناسی بیان کردن خیلی مقاله ی مهمی بوده؟ آیا وب سنجی اختراعی دوستان دکتر که تناقض آشکاری با معماری سه لاییه و چند لایه ی وب داره واقعا گل کاشتن محسوب میشه؟ آدم برای پوسترهایی که توش signal processing تا سیستم های خبره بود و به عنوان ارائه در همایش رد شده بود افسوس می خوره ،خیلی تاسف آوره خیلی
نکته ی عذاب آور وقتی نمود بیشتری داشت که به ارائه های فوق العاده پر محتوی دکتر مختاریان ،خانم عبادیان و امثال اینها مهر بی مصرف بودن زده بشه و چند تا تعریف عمومی و به دردنخور ارائه دادن بشه آرمان انفورماتیک پزشکی و باز مسئله ای که آدمو آتیش میزد نحوه پرسیدن سوالات حضار بود ، چند نفر جلو نشسته بودنو اختیار سوالات رو به دست گرفته بودن و منی که 4 5 بار دستمو برای پرسیدن سوالات ایجاد شده تو ذهنم بلند کردم اجازه ی این کار رو پیدا نکردم چون همه چیز گزینشی بود
و مسئله ای که بیشتر از همه خودنمایی می کرد عدم حضور اساتید برجسته و مدیران گروه های دانشکده های دیگه بود ، دکتر صفدری کجا بودن، دکتر صدوقی ، دکتر احمدی ، دکتر آیت اللهی ؟!!! به نظرتون این تحریم های خاموش بر نی گرده به نحوه تعامل مدیران گروه بهشتی؟
به امید روزی که لایقان بر کرسی مدیریت علم بنشینند

اقای سلطانی دکتر مقدسی بنیان گذار این سمینار بودن و خواستند که این سمینار در تاریخ 21 آذر ماه هر سال برگذار بشه.پارسال که در دانشکده ی ما برگذار شد. امسال تا شهریور هیچ کدوم از دانشگاهها (تهران ، مشهد، شیراز، تربیت مدرس) اعلام امادگی نکردند. و دکتر دوباره خودشون میزبان این سمینار شدند. از همه ی اساتید محترم هم دعوت شده بود ولی (به علل مختلف از جمله بیماری ، جلسه و سفر و ...)تشریف نیاورده بودند. می تونید اسامی اساتید دعوت شده رو در فایلی که من گذاشتم روی سایت ببینید. در مورد سوالتون هم اقای سلطانی شاید دچار سوءتفاهم شدین. اخه اقای بردبار همه رو زیر نظر داشتن و هر کسی سوال داشت میکروفن رو بهش میدادند(ایشون توی ای سمینار خیلی زحمت کشیدند) شاید شما رو ندیدند یا متوجه نشدند که سوال دارید.. چند بار اقای دکتر مختاران که جلو بودند سوال کردند. دکتر پورنیک و خانوم مستانه هم همینطور. اینها که از بهشتی نیستند.
در ضمن سال بعد که شما میزبان خواهید بود امیدوارم در صدد تلافی نباشید.Confused چون من دارم برای سمینار سال بعد مقاله حاضر میکنم.
 سپاس شده توسط امیر ، mary ، hadi
خیلی ممنون از خانم نورانی و آقای سلطانی که مارو از جریان همایش مطلع کردن،در ادامه به هر حال چون این همایش تازه دومین دورش بود مطمئنا مشکلاتی رو داشته که انشالله از سالهای بعد و با میزبانی شهرها و دانشگاههای جدید کاملا برطرف خواهد شد.
فقط ای کاش اساتید دیگه چون دکتر صفدری،احمدی و ...به قول آقای سلطانی به خاطر نوع تعامل اساتید بهشتی همایش رو تحریم نکرده باشن.
در ضمن اگه اسلایدها و مقالات همایش به دستتون رسید حتما رو فروم قرار بدیدRose
گرگ باش! مغرور! بر شب پادشاهی کن...
می خواهی خنجر بزنی از روبرو بزن...
مثل گرگ تعصب داشته باش،مثل گرگ حتی به شیر هم رحم نکن...
مثل گرگ رو در رو حق بگیر...
به مانند گرگ باش...دوستانت را لیس بزن،دشمنانت را گاز بگیر...
گرگ باش دشمن را بدر...
در برابر سگان ولگرد بی تفاوت باش...
آنها به پارس کردن های بیهوده زنده اند...
بی اعتماد باش...بی اعتنا...
همیشه با گله،
اما تـــــــنــــــهــــــا...
 سپاس شده توسط امیر ، shaparak
انشاا... که همینطوره
بی تو تمام اهل قیامت رفوزه اند

ای نمره قبولی دنیا، دوازده

Rose
 سپاس شده توسط Harika ، hadi