میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 2 رای - 3.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مطالعه گروهی درس ریاضی و امار

سلام خدمت دوستان عزیر[عکس: veiledsmile2.gif][عکس: yay.gif]
از دوستان عزیزی که علاقه مند هستن برای کنکور92 انفورماتیک در کنار هم درس ریاضی و امار رو مطالعه کنیم لطفا تو این تایپیک اعلام کنن[عکس: reading.gif][عکس: reading.gif][عکس: reading.gif][عکس: reading.gif]
خوشبختانه منابعی که برای امار و ریاضی هست منابع زیادی نیستن که بخواد کلافمون کنه در عین حال میشه گفت تقریبا منابع کامل هستن
لطفا منابعی که دارین رو اعلام کنید تا از هفته بعد مطالعه رو شروع کنیم[عکس: bokmal.gif]
منابع
1. ریاضی کاردانی به کارشناسی نیکوکار
2.ریاضی کاردانی به کارشناسی مدرسان شریف
3.روش های اماری و شاخص های بهداشتی دکتر کاظم محمدو حسین ملک افضلی
4.مرور جامع امار زیستی محمود یوسفی و محبوب اهری و فشارکی
البته برای درس ریاضی میتونید از منابع دیگه هم استفاده کنید و لی تقریبا اینا بهترا
ولی برای امار در کنار کتاب های گفته شده برای تفهیم بهتر موضوع میتونید از امار پارسه و
پوران پژوهش و امارمجید ایوزیان رو استفاده کنید
سعی میکنم بعد اعلام هر فصل برای مطالعه خلاصه نکات کلیدی و مهم رو با همکاری شما تو سایت بزارم[عکس: putersmile1.gif]
و در اخر..........
امیدوار نیستم بلکه مطمئن هستم با تلاش و توکل به خدا همگی میتونیم توی کنکور این درس رو بالای 80 بزنیم
اینم روحیه [عکس: smileybunny1.gif][عکس: 2uge4p4.gif][عکس: greenstars.gif]
امیدوارم دوستان سریع اعلام همکاری کنن
به امید خدا من جمعه سر فصلی رو که باید مطالعه کنیم رو اعلام میکنم
باتشکر
بودنش عادتی است عین نفس کشیدن!
"""""خدا را میگویم"""""""
همیشه همراهت .......
 سپاس شده توسط AySu ، health_sa ، MaN!a ، saragol ، Harika ، hadi ، hooriaty ، Roya-A
سلام [عکس: -2-25-.gif]

خوشحالم که حالت بهتر شده [عکس: -2-41-.gif]و استارت گروه زدی RoseRoseRose[عکس: -2-40-.gif]
من فقط منبع شماره 3 رو دارم [عکس: -2-15-.gif] ولی شاید بتونم فردا منبع شماره 2 رو هم تهیه کنم [عکس: girl_in_dreams.gif]
ممنون از روحیه رسانی عالی و بجات ... خود بخود شکلکات تقویت روحی می کنند [عکس: -2-41-.gif]:rose::rose::rose::rose:
خدایا ، امروز زندگیم را در دستان توانمندت قرار می دهم و به تو، توکل می کنم که چراغ و هدایتگر راهم باشی .
خدایا اگر به یاد آورم که در گذشته چگونه از من مراقبت کردی
در زمان حال به تو توکل می کنم و می دانم، سپردن آینده به دستان توانای تو، بسیار اسان است.
Rose
اگر می خواهی خوشبخت ، باشی سعادت دیگران را هم در نظر بگیر
اگر شادی و تمام چیزهای مطلوب را با دیگران قسمت کنید ،
شادی و چیزهای مطلوب بیشتری را به سمت خودتان جذب می کنید.
امتحان کنیدRose
شهر از بالا زیباست ؛ و آدم ها از دور جذاب .لطفاً فاصله مناسب رو حفظ کنید تا قشنگ بمونیدRose

سپاس شده توسط saragol ، AySu ، یگانه ، hadi
سلام یگانه جون
ممنون از اینکه مطالعه ریاضی گروهی رو شروع کردی امیدوارم به یاری خدا بتونیم نتیجه بگیریم . من ریاضیم بد نبوده قبلا ولی الان خیلی از مطالب رو فراموش کردم. آمار هم که کلا زیاد خوشم نمیومد و پایه ام زیاد قوی نیست ولی می خوام تلاشمو بکنم ایشالا هر چی خیره پیش میاد.
 سپاس شده توسط AySu ، Harika ، MaN!a ، یگانه ، hadi ، tahora
(22-آذر-1391، 10:22 عصر)MaN!a نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام [عکس: -2-25-.gif]

خوشحالم که حالت بهتر شده [عکس: -2-41-.gif]و استارت گروه زدی RoseRoseRose[عکس: -2-40-.gif]
من فقط منبع شماره 3 رو دارم [عکس: -2-15-.gif] ولی شاید بتونم فردا منبع شماره 2 رو هم تهیه کنم [عکس: girl_in_dreams.gif]
ممنون از روحیه رسانی عالی و بجات ... خود بخود شکلکات تقویت روحی می کنند [عکس: -2-41-.gif]:rose::rose::rose::rose:

ممنون عزیرم [عکس: foryou.gif]
اگه بتونی یکی از منابع 1 یا 2 رو تهیه کنی کافی منابع 4 هم اگه نتونستی تهیه کنی اشکالی نداره من سعی میکنم مطالب مهمش رو بزارم تو سایت [عکس: putersmile1.gif]ولی تقریبا منبع 3 پوشش داده مطالب رو
همیشه همراهت .......
 سپاس شده توسط MaN!a ، AySu ، hadi
(22-آذر-1391، 10:24 عصر)saragol نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام یگانه جون
ممنون از اینکه مطالعه ریاضی گروهی رو شروع کردی امیدوارم به یاری خدا بتونیم نتیجه بگیریم . من ریاضیم بد نبوده قبلا ولی الان خیلی از مطالب رو فراموش کردم. آمار هم که کلا زیاد خوشم نمیومد و پایه ام زیاد قوی نیست ولی می خوام تلاشمو بکنم ایشالا هر چی خیره پیش میاد.

سلام سر گل جان
خواهش میکنم عزیزم [عکس: heartshape2.gif]
خوشبختانه سطح ریاضیات اون قدر بالا نیست میشه با کوچولو همت راحت خوند[عکس: mail1.gif] واما.... امار نگو گناه داره این درس به این راحتی ولی نگران نباش من وبقیه بچه ها هستیم در توانم دریغ نمیکنم مطمئن باش با این پشتکار که داری نتیجه مطلوب رو میگیری
ولی سر گل جان اون منابع رو که داری یا امکان تهیش رو داری رو نام ببر
همیشه همراهت .......
 سپاس شده توسط AySu ، hadi ، nazeri
خیلی ممنون که گروه را راه انداختید
کتاب آمار پارسه منظورتون همون آمار و احتمالات مهندسی پارسه هست؟
برا آمار کاظم محمد خوب درس داده؟
من ریاضی مدرسان شریف را ندارم.خوبه بگیرم؟
 سپاس شده توسط یگانه ، nazeri
(23-آذر-1391، 01:37 صبح)hamid92 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*خیلی ممنون که گروه را راه انداختید

سلام حمید خان[عکس: wavesmile.gif]
خواهش میکنم نظر لطفته[عکس: flowerysmile.gif]
آره منظورم همونه ولی باتوجه به این که سطح اماری که اونجا گفته شده سنگین تره نیاز نیست تمام اون مباحث رو خوند فقط اگه زمانش رو داشته باشین خوبه یه نگاهی بهش کنید میشه گفت برای رشته هایی که امار توش حرف اول رو میزنه بهترین منبع هست البته بعد ایوزیان
کتاب محمد کاضم خوبه البته بهتره بگم بین منابع دیگه این بهتره
ریاضی یا نیکوکار رو بگیرین یا مدرسان شریف سطحشون یکی اگه نیکوکار رو داری لازم نیست تهیه کنی
فقط لطف کن بگو کدوم منابع رو دار حمید خان
همیشه همراهت .......
منابع
البته برای درس ریاضی میتونید از منابع دیگه هم استفاده کنید و لی تقریبا اینا بهترا
ولی برای امار در کنار کتاب های گفته شده برای تفهیم بهتر موضوع میتونید از امار پارسه و

من فقط منبع شماره 3 رو دارم یه سری جزوه ریاضی از دوران دبیرستان دارم و یه جزوه آمارم از دانشگاه دارم که استادمون می خواست کتابش کنه و تا حدودی مکمل کتاب کاظم محمده و یادگیریش رو برام راحت تر کرده
فقط میمونه ریاضی که از جزوات دبیرستانم یه چیزایی خوندم و کاملا یادم اومده ولی تو بعضی از مباحث مثل انتگرال که از اول مشکل داشتم و یادش نگرفتم که اونم انشاالله با کمک شما حل میشهDown-up
زندگی یک اثر هنریست نه یک مساله ریاضی، بهش فکر نکن ازش لذت ببر
 سپاس شده توسط یگانه
(23-آذر-1391، 09:08 صبح)paradis نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*منابع

من فقط منبع شماره 3 رو دارم یه سری جزوه ریاضی از دوران دبیرستان دارم و یه جزوه آمارم از دانشگاه دارم که استادمون می خواست کتابش کنه و تا حدودی مکمل کتاب کاظم محمده و یادگیریش رو برام راحت تر کرده
فقط میمونه ریاضی که از جزوات دبیرستانم یه چیزایی خوندم و کاملا یادم اومده ولی تو بعضی از مباحث مثل انتگرال که از اول مشکل داشتم و یادش نگرفتم که اونم انشاالله با کمک شما حل میشهBig Grinown-up:

سلام پردیس جان[عکس: dancegirl2.gif]
از بابت امار مشکلی نداری این خوبه ریاضی هم کار خوبی کردی جزوات دبیرستان رو خوندی چون پایه اصلی مطالب رو دبر داره ولی برای اینکه توی کنکور بتونی تو زمان بندی که دادن دچار کمبود وقت نشی بهتره یکی از کتاب هایی که گفتم رو داشته باشی خیلی میتونه کمکت کنه
در مورد انتگرالم چندتا فرمول اساسی داره که با تمرین میتونی به راحتی روش مسلط بشی زمانی که به مباحث انتگرال برسیم براتون میزارم تو سایت[عکس: putersmile1.gif] در هر صورت خوشحال میشم کمکی کرده و از هیچ کمکی دریغ نمیکنم
همیشه همراهت .......
 سپاس شده توسط Harika ، health_sa ، hadi
(23-آذر-1391، 01:57 صبح)یگانه نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
(23-آذر-1391، 01:37 صبح)hamid92 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*خیلی ممنون که گروه را راه انداختید

سلام حمید خان[عکس: wavesmile.gif]
خواهش میکنم نظر لطفته[عکس: flowerysmile.gif]
آره منظورم همونه ولی باتوجه به این که سطح اماری که اونجا گفته شده سنگین تره نیاز نیست تمام اون مباحث رو خوند فقط اگه زمانش رو داشته باشین خوبه یه نگاهی بهش کنید میشه گفت برای رشته هایی که امار توش حرف اول رو میزنه بهترین منبع هست البته بعد ایوزیان
کتاب محمد کاضم خوبه البته بهتره بگم بین منابع دیگه این بهتره
ریاضی یا نیکوکار رو بگیرین یا مدرسان شریف سطحشون یکی اگه نیکوکار رو داری لازم نیست تهیه کنی
فقط لطف کن بگو کدوم منابع رو دار حمید خان
مرسی
من آمار مهندسی پارسه را دارم که خیلی زیاده آدم میترسه بره سراغش.مرور جامع(drs) را همه جا گشتم نبود
ریاضی هم نیکوکار را دارم ولی نخوندم احساس میکنم خودآموز نیست