میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 3 رای - 3.67 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دانلود کتاب واگر(فارسی)

سلام دوستان
این دو تا فایل اسکن کتاب فارسی وگر است!ترتیب صفحات فایل اول درست نیست و به این ترتیبه:1-11-22-33-43-54-66-77-88 بعد از صفحه 88 برگردید به صفحه 2 و بقیه رو به ترتیب بخونید!!

فایل‌های پیوست
.rar   wager_final_2email.rar (اندازه 11.24 MB / تعداد دانلود: 8,079)
.rar   final_ver1.rar (اندازه 14.14 MB / تعداد دانلود: 8,024)
 سپاس شده توسط saragol ، مهتاب ، AySu ، negar 63 ، فرزانه کریمی ، 88hadis ، shahla_r ، hero ، HIT1390 ، maryam fr ، موحديان ، pasargad ، haghi ، ziba.k ، siteman ، irisshah ، _narjes ، Shiva Faramarzi ، Alizadeh ، hamdaneh ، health_sa ، amir-m89 ، sarbedar_beihagh ، اکسیژن ، پرواز ، Sep.H ، amin-7 ، moghadasi ، mozhgan68 ، amir hossein 1360 ، farzaneh1312 ، kavah ، SARAVANI ، munes ، شمیم ، shahin7580 ، mina joooni ، fater ، سار ، RAMEZANI ، مهدیه1 ، hirsa2010 ، userp ، mina92 ، Niosha ، kvh ، fafa90 ، pamchal71 ، moshfegh ، solaz ، raha.d ، dorsa_6365 ، mahdi_apple ، armin_v ، Net92ecommerce87 ، 3812 ، نارین ، simin bin ، eli89 ، mary2011 ، spdh ، Farzane.Gh ، tahora ، gooly ، SA-REH
با سلام
من بدون هیچ مشکلی دانلود کردم هر جفتشون هم باز شد
ی دنیا ممنون
راستی این کتاب جزو منابع هستش دیگه؟
آره؟
RoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRose
(27-دي-1391، 11:12 صبح)ziba.k نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*با سلام
من بدون هیچ مشکلی دانلود کردم هر جفتشون هم باز شد
ی دنیا ممنون
راستی این کتاب جزو منابع هستش دیگه؟
آره؟
RoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRose

سلامRose

اگر منظورتون ارشد انفورماتیکه بله جزو منابع هستش. توی لینک زیر خانم نورانی درمورد اینکه کدوم فصلاشو بخونید راهنمایی کردن:

*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*

دعا پشتِ دعا برای آمدنت ،

گناه پشتِ گناه برای نیامدنت ،

دل درگیر ، میان این دو انتخاب؛

کدام آخر؟ آمدنت یا نیامدنت؟!!

سپاس شده توسط amir-m89 ، پرواز
من اصلا دوس نداشتم دانلود کنم ولی خیلی وسوسه انگیز بود!!!!!Confused
چون احساس کردم زحمات چند نفر رو زیر پا گزاشتم
Angelهمواره در کسب فضائل وکمالات می کوشم.
 سپاس شده توسط 3812
این کتاب مترجمه اش کیه؟خانم مستانه؟
(24-اسفند-1392، 01:41 عصر)مهین م نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*این کتاب مترجمه اش کیه؟خانم مستانه؟
بله خانم مستانه و همکارانشون-دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان
گرگ باش! مغرور! بر شب پادشاهی کن...
می خواهی خنجر بزنی از روبرو بزن...
مثل گرگ تعصب داشته باش،مثل گرگ حتی به شیر هم رحم نکن...
مثل گرگ رو در رو حق بگیر...
به مانند گرگ باش...دوستانت را لیس بزن،دشمنانت را گاز بگیر...
گرگ باش دشمن را بدر...
در برابر سگان ولگرد بی تفاوت باش...
آنها به پارس کردن های بیهوده زنده اند...
بی اعتماد باش...بی اعتنا...
همیشه با گله،
اما تـــــــنــــــهــــــا...
 سپاس شده توسط elahe
(27-آذر-1391، 10:48 صبح)m.norouzi نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام دوستان
این دو تا فایل اسکن کتاب فارسی وگر است!ترتیب صفحات فایل اول درست نیست و به این ترتیبه:1-11-22-33-43-54-66-77-88 بعد از صفحه 88 برگردید به صفحه 2 و بقیه رو به ترتیب بخونید!!

سلام این کتاب که گذاشتید کامله؟
یعنی کتاب واگر کاملا همینه؟
(26-اسفند-1392، 02:53 عصر)hadi نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
(24-اسفند-1392، 01:41 عصر)مهین م نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*این کتاب مترجمه اش کیه؟خانم مستانه؟
بله خانم مستانه و همکارانشون-دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان
سلام میشه لطف کنید بگید این کتاب فقط همین 10 فصل رو داره؟ممنون میشم
سلام من این کتاب رو سال اولی که برای کنکوور انفورماتیک میخوندم خوندم
کتاب ترجمه خوبی نشده .
به کنکوری ها پیشنهادش نمیکنم اصلا .
میتونه برای مطالعه اضافه خوب باشه اما برای کنکور خوندن وقتتون رو خیلی میگیره این کتاب چون جملات سخت و پیچیدن و برای فهمیدن فارسیش هم باید کلی وقت بذارین و برا خودتون تحلیل کنید که چی گفته .
توی دانشگاه ما بچهایی که مدریت رو خوب زدن جزوه های موسسه سینا رو گرفته بودن بالا 45 زدن !
من خودم مدریت نخوندم و رو درس های دیگه سرمایه گذاری کردم .
اگه هم میخواید وقت بذارین به نظرم روی کتاب های دیگه وقت بذارین .
باسلام.
کتاب وگر یه ترجمهی فارسی دیگه هم داره که فوق العاده هست.
االن حضور ذهن ندارم اما انتشاراتش جعفری...
از دستش ندید این کتاب البته فقط تا اخر فصل ششم ترجمه شده شایدم جلد دومش وارد بازار شده باشه و من اطلاع نداشته باشم.