میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تاپیک جامع آمار و احتمال ویژه کنکور 93

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی عزیزان
همراه ما باشید با این تاپیک، من تمامی هم و غم خودم رو میذارم تا در این تاپیک شاهد بهترین هارو در بخش آمار داشته باشیم به زودی برنامه ریزی ها تمام میشه و وارد مبحث آموزش خواهیم شد.
امیدوارم با راهنمایی هاتون، نظرات زیبا و انتقادات سازنده تون من و دوستانمو در این بخش راهنمایی بکنید.

هرکسی موافقه تشکر یادش نره!
[عکس: 56863597416400824297.gif]

میشه پروانه بود و به هر گلی نشست

اما بهتره مثل تو مهربون بود و به هر دلی نشست

[عکس: 57029323124929530007.jpg]
 سپاس شده توسط غزل غزل ها ، hadi ، m92 ، linda ، Harika ، heidari ، shiwa ، Aster ، qazqaz
درود بی کران به همه عزیزان
با یاری خدا کار خود را شروع می کنم.
همانطور که قبلا قید شد طبق سرفصل کتاب استادی فصل اول مربوط به امار توصیفی هست
بعضا دیده میشه عزیزان بخاطر سادگی از این فصل عبور می کنن که کار اشتباهی هست.
با توجه به بررسی ازموندسال گذشته مشخص شد این فصل می تونه فصلی نمره اور باشه سوالات سال گذشته از این فصل عبارتند از سوال۹۴-۹۵-۱۰۲-۱۰۳ همانطور که مشاهده کردید این فصل خیلی فصل با ارزشی هست.و در سال گذشته کسی که این فصلو می خوند به۲۷درصد از سوالات امار پاسخ صحیح داده بود.
لطفا تعاریفی که در کتاب اومده رو خوب بخونید و کاملا درکشون بکنید.
هرجاش که گنگ بودو می تونید بپرسید تا در صورت توانایی در حل من کمکتون کنم.

سپاس شده توسط Harika ، m92 ، hadi
برای برنامه ریزی اگه بخواهیم می تونیم تا اول مهر تمومش کنیم.
و این امر محقق نمیشه مگه با یاری و پشتکار و دلگرمی.
برای فصل اول دوستانی که هنوز کتابو تهیه نکردن و قراره تهیه کنن جزوه ای هست که لینکشو الان قرار می دم. می تونن از این منبع استاده کنند.
در این فصل کلا تعداد فرمول ها خیلی ساده و کم هست.
یادگرفتن این فرمول ها الزامیه:
میانگین حسابی-هندسی همساز و هارمونیک وپیراسته
میانه در تعداد داده زوج و فرد
تعاریف مد و میانه و سپس چارک ها
واریانس و به تبع ان انحراف معیار
ضریب تغییرات
گشتاور ها
اشنایی با انواع نمودار اعم ازنقطه ای میله ای دایره ای مستطیلی چندضلعی. فراوانی ساقه و برگ جعبه ای که متاسفانه کتاب در قسمت نمودارها دچار کم کاری شده و به توضیحات ابتدایی اکتفا کرده.
چولگی و برجستگی هم که مهم هستند.
بایپ با جداول فراوانی و انواع ان نیز اشنا شویم که بازهم کتاب کم کاری کرده«شما نترسید من نمیذارم چیزی از قلم بیفته»

سپاس شده توسط Harika ، hadi
ایین هم از لینک جزوه لطفا مطالعه کنید.

*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*

سپاس شده توسط hanijoon ، m92 ، maryam fr ، hadi ، m.shahriari ، heidari ، MT1391 ، Aster
به نام خدا
شرمنده من نتم مشکل داره چندروزه
امروز در خدمت شما هستم با برنامه ریزی فصل اول ءآ مار
برنامه پیشنهادی برمبنای کتاب استادی هست
عزیزانی که تهیه نکردن من چندین بار فرصت این کارو دادم بهشون
مبنای مار ما کتاب استادی هست ولی در اخر برنامه ریزی هر فصل ما روزهایی برای مطالعه رهر کتابی که دوس دارین اختصاص دادم
لطفا هیچکس ایمیل یا پیامی مبنی بر تغییر منبع و یا مشابه اون نده چون من فضولی در کار خودم تلقی می کنم
خب و اما اصل موضوع که همون بررنامه هست:
شنبه:
از تعریف امار تا اول میانه ص ۱۱
یکشنبه: میانه تا اول گشتاور ها ص۱۵
دوشنبه:گشتاور ها تا اول محاسبه نما در جدول توزیع فراوانی ص۱۸
سه شنبه محاشبه نما در جدول توزیع فراوانی تا اول خودازمایی ص۲۱
چهارشنبه تا جمعه روزی یازده عدد از سوالات رو حل کنید.
شنبه سوالات چهارگزینه ای فصل اول رو طی بیست دقیقه پاسخ بدبن و نتیجه رو اعلام کنید که چندتا پاسخ درست و غلط و نزده دارین سپس در همان روز نسبت به برطرف کردن اشکالاتتون بکنید و درصورت اشکال بازم منو در جریان سوالات تون قرار بدین
تا روز چهارشنبه هم می تونید سایر کتاب های دیگه که همین سرفصل هارو دارن خودتون مطالعه کنید و منم از کتاب مدرسان جاهیی که حس کنم مفیده براتون قرار میدم در این روزها فرصت کاملی دارید تا سوالاتی که در فصل اول دارید رو به صرت رفع اشکالی بپرسیدو حل کنیم.

سپاس شده توسط maryam fr ، شمیم ، hadi ، m92 ، shiwa
اینم چندتا جزوه مفید برای مطالعه جانبی:

جزوه آمار گزینه دو:

darsname kamele amar.pdf *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید* دفعات دانلود حجم فایل نوع فایل 215 1.27 MB [عکس: pdf.gif]

--------------------------------

جزوه آمار پارسه:

Amar *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید* *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید* دفعات دانلود حجم فایل نوع فایل 250 6.59 MB [عکس: zip.gif]

سپاس شده توسط anformatic ، Harika ، شمیم ، hadi ، m.shahriari ، m92 ، maryam fr ، MT1391
سلام ممنون از برنامتون خیلی خوب بود.

درودامیدوارم طبق برنامه پیش برید.

ســـــــلام

برنامه آمـــار عالــــی هست
متشکـــر
هَر چه می خواهد دٍل تـَنـگـت ؛
ســــاکـــت!
کسی دَرک نَخواهد کرد . . .
(25-تير-1392، 12:58 عصر)SiGnaL نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*ایین هم از لینک جزوه لطفا مطالعه کنید.

*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*

سلام
ببخشید جزوه ای که گذاشتین، ربطی به کتاب استادی نداره! من هنوز نتونستم کتاب رو تهیه کنم، اما این جزوه ربطی به کتابی کا شما کار میکنین داره؟ یا من بد متوجه شدم!
(29-تير-1392، 12:11 صبح)غزل غزل ها نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
(25-تير-1392، 12:58 عصر)SiGnaL نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*ایین هم از لینک جزوه لطفا مطالعه کنید.

سلام
ببخشید جزوه ای که گذاشتین، ربطی به کتاب استادی نداره! من هنوز نتونستم کتاب رو تهیه کنم، اما این جزوه ربطی به کتابی کا شما کار میکنین داره؟ یا من بد متوجه شدم!

سلام حق با شماست دوست من
لطفا از دوتا لینک دیگه استفاده کنید این لینک اشتباه هست و تصحیحش دوتا لینک دیگه هست که در بالا اومده

با تشکر از حسن نظرتون