میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

منابع دكتري

سلام بر دوستان عزيزانبرخي از اعضاء محترم اين سايت دانشجويان كارشناسي ارشدي هستند كه دوره ارشد را به اتمام رسانده و يا در حال اتمام بوده و برنامه ريزي براي شركت در دوره دكتري دارند.البته من كه براي سال آينده در حال برنامه ريزي هستم ولي برخي ها نيز همين امسال احتمالا قصد شركت دارند.گفتم تاپيك دكتري را هم يك مقداري فعال كنيم. براي شروع يك سري تحقيق درباره منابع دكتري از قبول شدگان اين رشته انجام داده ام كه ذيلا بهتون پيشنهاد مي كنم. اميدوارم ديگر قبول شدگان اين رشته و يا دوستاني كه با آنها ارتباط دارند نيز پيشنهاداتي بدهند.
1- مدیریت اطلاعات بهداشتی درمانی (کتابهای ابدلهاک، وگر، کیفیت دکتر مقدسی و ...)
2- انفورماتیک پزشکی (کتاب شورتلیف، ون بمل)
3- برنامه نویسی و ساختمان داده¬ ها (باید با زبانهای برنامه نویسی C و C++ آشنا باشید. کتابهای برنامه نویسی و ساختمان داده ها برای آزمون کاردانی به کارشناسی رشته کامپیوتر مفید می باشد. در این زمینه کتابهای زیادی وجود داره از جمله کتابهای مهندس مقسمی)
4- آمار و ساختمان گسسته (مرور جامع آمار زیستی تالیف محمود یوسفی، کتاب ریاضیات گسسته و ساختمان گسسته رشته کامپیوتر کارشناسی به کارشناسی ارشد، کتابهای نکته و تست آمار زیستی و همچنین آمار و احتمالات مهندسی)
5- کلیات پزشکی (کتب نکته و تست فیزیولوژی و پاتولوژی رشته های پزشکی)

سپاس شده توسط soniya ، hooriaty ، Farzaneh.g ، ronya ، behroozib ، rahil_free
(4-شهريور-1392، 09:51 عصر)majidjangi نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام بر دوستان عزيزانبرخي از اعضاء محترم اين سايت دانشجويان كارشناسي ارشدي هستند كه دوره ارشد را به اتمام رسانده و يا در حال اتمام بوده و برنامه ريزي براي شركت در دوره دكتري دارند.البته من كه براي سال آينده در حال برنامه ريزي هستم ولي برخي ها نيز همين امسال احتمالا قصد شركت دارند.گفتم تاپيك دكتري را هم يك مقداري فعال كنيم. براي شروع يك سري تحقيق درباره منابع دكتري از قبول شدگان اين رشته انجام داده ام كه ذيلا بهتون پيشنهاد مي كنم. اميدوارم ديگر قبول شدگان اين رشته و يا دوستاني كه با آنها ارتباط دارند نيز پيشنهاداتي بدهند.
1- مدیریت اطلاعات بهداشتی درمانی (کتابهای ابدلهاک، وگر، کیفیت دکتر مقدسی و ...)
2- انفورماتیک پزشکی (کتاب شورتلیف، ون بمل)
3- برنامه نویسی و ساختمان داده¬ ها (باید با زبانهای برنامه نویسی C و C++ آشنا باشید. کتابهای برنامه نویسی و ساختمان داده ها برای آزمون کاردانی به کارشناسی  رشته کامپیوتر مفید می باشد. در این زمینه کتابهای زیادی وجود داره از جمله کتابهای مهندس مقسمی)
4- آمار و ساختمان گسسته (مرور جامع آمار زیستی تالیف محمود یوسفی، کتاب ریاضیات گسسته و ساختمان گسسته رشته کامپیوتر کارشناسی به کارشناسی ارشد، کتابهای نکته و تست آمار زیستی و همچنین آمار و احتمالات مهندسی)
5- کلیات پزشکی (کتب نکته و تست فیزیولوژی و پاتولوژی رشته های پزشکی)

دوستان کسی نظری نداره ؟
کتاب ها و منابع بهتری نمی شناسید ؟
با سلام خدمت دوستان عزیز
بنده برای دکتری 95 بسته آموزشی و جزوه های سنجش تکمیلی برای رشته انفورماتیک پزشکی رو خریدم اما به دلیل قبولی در دکتری کامپیوتر این بسته رو به صورت پکیج اورجینال با تخفیف ویژه بفروش گذاشتم علاقمندان می توانند عکس های بسته رو در لینک های زیر یا در . 09141096357 دریافت کنند.بسته دست نخورده و نو برای سال 95 است .
شماره تماس 09141096357
*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*

*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*