میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حق مدیریت پرسنل مدارک پزشکی

سلام لطفا در مورد جایگاه فعلی مدارک پزشکی و اینکه آیا با وجود بخشنامه پیوست مسئولین مدارک پزشکی حق مدیریت دریافت می کنند یا خیر اظهار نظر فرمایید.

فایل‌های پیوست
.pdf   حق مدیریت پرسنل مدارک پزشکی.pdf (اندازه 14.34 KB / تعداد دانلود: 527)
 سپاس شده توسط hadi ، رضا 1364 ، nazeri ، Farzane.Gh ، آذری
سلام
با تشكر از قرار دادن اين بخشنامه
براي من كه اين بخشنامه اجرا نمي شود و اصلا در مورد اين بخشنامه چيزي نشنيده بودم
باسلام و خسته نباشید خدمت مسئولین زحمتکش مدارک پزشکی .
پست من مسئول پذیرش و مدارک پزشکی بیمارستان 104 تخت خوابی است ولی بخشنامه را که بردم گفتند باید عنوان پست سازمانی رئیس یا کارشناس مسئول باشد تا اجرا شود .
سلام کارشناس مسئولهای ما هم هیچ حق مدیریتی تعلق نمیگیره در رابطه با حق مدیریت که پیگیری کردم به ما گفتن دادن دادن حق مسئولیت اختیاریه و سیاست های هر دانشگاه با دانشگاه دیگه فرق میکنه!!!!
سلام
رشته بنده مدیریت صنعتی می خوام بدونم اگه بخوام بررسی مدارک پزشکی بخونم به چه صورته .
با سلام وخسته نباشید
ازتون کمک میخواستم مخصوصا از همکارای بیمارستانهای تخصصی چشم در ایران حالا فرقی نمیکنه از کدوم شهر باشه اگه میشه اوراق تخصصی بیمارستان چشم رو میخواستم برای بیمارستانمون که تخصصش چشمه ممنون میشم هرکس از همکارایی که در بیمارستانای چشم کشور کار میکنه این فرم رو به ایمیلم بفرسته یا برام روی سایت بزاره RoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRose
همکارا لطفا کمک کنید من شدیدا به این اوراق اختصاصی نیاز دارم.اینم ایمیلم *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
RoseFRose
چرا در حق ما اینقدر ظلم می شود؟خود من الان حدود 10 سال مسئول پذیرش و مدارک پزشکی هستم دریغ از یک ریال حق مدیریت.جوابی که به من دادن دقیقا مثل جوابی بود که به دوستمان دادن.یاید در حکم این سمت قید شود نه ابلاغ.Huh
سلام بچه ها
امروز شنیدم بخشنامه حق مدیریت در دست اجراست و شامل مدارک پزشکی و کارگزینی و حسابداری میشه .لطفا پیگیری کنید چون میگن مبلغش هم خیلی خوبه .
بهمن خیال باش که مسئول مدارک پزشکی حق مدیریت بگیره هم