میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ایجاد انجمن های منطقه ای در این وب سایت

سلام - دیروز داشتم این وب سایت را می خواندم به نوشته جناب آقای طاها سلطانی برخوردم. (جا داره از راهنمایی های این فرد گرانقدر تشکر کنم). ایشان از قبولی بچه های آذربایجان اظهار خوشحالی کرده بودند و گفتند در آینده آذر بایجان یک قطب علمی خوب برای انفورماتیک پزشکی می شود . من هم همین عقیده را دارم. در این سالها تعداد زیادی از بچه های آذربایجان در این رشته قبول شده اند که واقعا آفرین بر آنها.
به این فکر افتادم که باید در این وب سایت انجمن های منطقه ای راه بیندازیم. مثلا منطقه آذربایجان ، منطقه فارس ، منطقه خراسان و ...
اینطوری تبادل نظر افراد یک منطقه بیشتر میشه و حتی می توانند نشستهایی در منطقه خود برگزار کنند و باعث پیشرفت دانش انفورماتیک پزشکی در منطقه می شود.
این فقط تهران نیست که باید دانش در آن پیشرفت کند. در همه مناطق باید این دانش پیشرفت کند.
 سپاس شده توسط Vahid_Farahmandian ، anformatic ، Sep.H ، pristine ، Harika ، fatemeh.s ، monir_ebrahimi ، hadi ، shaparak ، m92
من هم موافقم. هر سال آمار قابل توجهی از قبولیای انفورماتیک رو منطقه آذربایجان تشکیل میده. البته این کار نباید مناطق قوی رو قوی تر و مناطق ضعیف رو ضعیف تر کنه!
تولد چیزی غیر از آغاز مرگ نیست . ادوارد یانک
ایده جالبی هست
از خراسان رضوی مشهد من هستم.....
البته من دارم برای کنکور سال بعد آماده میشم چون دیر با این رشته اشنا شدم ....
اگه کنکوریا هم می تونن که چه عالی..اینطوری ما هم قبل از ورود به این رشته با آگاهی بیشتر حرکت کردیم و راحت تر تو ارشد مسیرو میریم...البته نظر من بود فقط.Big Grin..شاید این پیشنهاد برای ما نباشه..Sleepy
در پشت هیچ در بسته ای ننشینید تا روزی باز شود،راهکار دیگری جستجو کنید و اگر نیافتید،همان در را بشکنید..