میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

یک سوال؟

سلام دوستان...
من یک سوال بزرگ برام پیش اومده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
منم مثل خیلیا دارم خودمو برای ازمون ارشد اماده میکنم...
ولی هنوز نمیدونم انفرماتیک بهتره برای ادامه ی تحصیل یا فناوری اطلاعات سلامت
آینده ی کدوم بهتره؟؟؟؟
من در حال حاضر دارم منابع هر دو رشته رو میخونم ولی احساس میکنم باید بالخره هدفم رو مشخص کنم...
اگه میشه کمکم کنـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــید.....Rose
برایت ارزو دارم که خدا از تو بگیرد هر انچه را که خدا را از تو میگیردRose
ببین من خودم دارم برای ارشد فناوری می خونم اما به نظرم از نظر کار و درآمد انفورماتیک خیلی خیلی بهتره هم کار برنامه نویسی میتونی انجام بدی هم تو شرکت های مختلف و کار آزاد من ریاضیم ضعیفه اگه ریاضیم خوب بود حتما انفورماتیک شرکت میکردم. به برنامه نویسی هم علاقه دارم اما از ریاضی این رشته میترسم. بازم تصمیم نهایی رو خودت باید بگیری Cool
...خوشبختی ما در سه جمله است
تجربه از دیروز،استفاده از امروز،امید به فردا
ولی ما با سه جمله دیگر زندگی مان را تباه می کنیم
حسرت دیروز،اتلاف امروز،امید به فردا...

(4-آذر-1392، 09:28 عصر)s.HIT نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*ببین من خودم دارم برای ارشد فناوری می خونم اما به نظرم از نظر کار و درآمد انفورماتیک خیلی خیلی بهتره هم کار برنامه نویسی میتونی انجام بدی هم تو شرکت های مختلف و کار آزاد من ریاضیم ضعیفه اگه ریاضیم خوب بود حتما انفورماتیک شرکت میکردم. به برنامه نویسی هم علاقه دارم اما از ریاضی این رشته میترسم. بازم تصمیم نهایی رو خودت باید بگیری Cool

ریاضی رشته های تجربی که سادست
ببيند آهن تيره، دل خود را در آيينه
كه من هم قابل  نورم، كنم من هم مصفايي
ریاضیش در حد دوره ی دبیرستانه خیلی راحته...
من شنیدم که افرادی در رشته ی انفرماتیک موفق ترند که بیس کامپیوترشون بهتره...
آخه من سوال های ریاضی شو نگاه میکردم بلد نبودم حوصله خوندنشم نداشتم پس اگه ریاضیت اوکیه من انفورماتیکو بهت پیشنهاد میکنم.
...خوشبختی ما در سه جمله است
تجربه از دیروز،استفاده از امروز،امید به فردا
ولی ما با سه جمله دیگر زندگی مان را تباه می کنیم
حسرت دیروز،اتلاف امروز،امید به فردا...

دلیل اصلی اینکه نمیتونم انتخاب کنم اینده ی شغلی مبهم دو تا رشته ست...
ببینید هدفتون چی هست در آینده؟

(4-آذر-1392، 09:28 عصر)s.HIT نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*ببین من خودم دارم برای ارشد فناوری می خونم اما به نظرم از نظر کار و درآمد انفورماتیک خیلی خیلی بهتره هم کار برنامه نویسی میتونی انجام بدی هم تو شرکت های مختلف و کار آزاد.

باید بگم متاسفانه اظهارات این دوستمون صحیح نیست اصلا.
(6-آذر-1392، 08:20 عصر)himty نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*ببینید هدفتون چی هست در آینده؟

(4-آذر-1392، 09:28 عصر)s.HIT نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*ببین من خودم دارم برای ارشد فناوری می خونم اما به نظرم از نظر کار و درآمد انفورماتیک خیلی خیلی بهتره هم کار برنامه نویسی میتونی انجام بدی هم تو شرکت های مختلف و کار آزاد.

باید بگم متاسفانه اظهارات این دوستمون صحیح نیست اصلا.

رو چه حسابی می گید صحبت های این دوستمون اصلا درست نیست ؟!!
یعنی درسته؟Sleepy

رو چه حسابی درسته؟Undecided
شما گفتید اصلا درست نیست!! یعنی همش غلطه!!

من در مورد hit نمی دونم! ولی در مورد انفورماتیک درست می گن، الان درسته انفورماتیک در چارت جایی نداره ولی بیمارستان هایی هستند که تیم انفورماتیک دارند، درسته فعلا همشون مهندسن ولی وضعیت تغییر خواهد کرد.
در مورد کار آزاد هم که درست گفتن، البته نه این که بقیه نتونن کار آزادی داشته باشن ولی بچه های انفورماتیک ابزار بهتری در اختیار دارن.
شرکتهای خصوصی که با بیمارستانا همکاری دارند هم فکر نمی کنم فعلا از سطح طراحی نرم افزار و سیستم ها فراتر رفته باشند که در نتیجه بازم حوزه کارشون نزدیک به انفورماتیک هست.
 سپاس شده توسط himty

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان