میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ثبت نام دانشگاه مجازی امیرکبیر برای ترم بهمن

Thumbs Up 
دانشگاه امیر کبیر در نیم ترم بهمن برای گرایش فناوری اطلاعات و it دانشجو میپذیرد علاقه مندان به سایت دانشگاهwww.aut.ac.ir مراجعه کنند.Rose
Roseاگر یک روز هیچ مشکلی سر راهت نبود بدان که راه را اشتباه رفته ای !!!!Rose
 سپاس شده توسط فرزانه کریمی
با سلام
به عنوان یک دوست کوچک
از من به شما نصیحت مجازی نخونید، دانشگاه آزاد که التماسی شده راحت قبول می شوید. دانشگاه آزاد بخونید بهتره
در انتظار فرصت عمری تباه کردم ، فرصت جوانیم بود من اشتباه کردم
 سپاس شده توسط hasam
(7-آذر-1392، 10:03 عصر)rahim06 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*با سلام
به عنوان یک دوست کوچک
از من به شما نصیحت مجازی نخونید، دانشگاه آزاد که التماسی شده راحت قبول می شوید. دانشگاه آزاد بخونید بهتره

سلام
نصیحت بسیار خوبی کردید اما میشه چندتا دلیل هم بیاورید؟
زمانی که من داشتم برای کنکور ارشد میخوندم، یکی از دوستان مجازی امیرکبیر میخوند و منو تشویق میکرد تا مجازی ثبت نام کنم..اما من کلا با قضیه کلاس مجازی و..مشکل داشتم و دارم چون لذت درس خوندن به دانشکده روفتن و کلاس و جزوه ..هستSmile
ممنون میشم دلیل های خوبی بیارید تا بتونم من هم هنگام صحبت با دوستان در نفی دوره های مجازی ازشون استفاده کنم
بزرگترین لذت Shy در زندگی انجام کاری ست که دیگران می گویند :‌"نمی توانی انجام دهی..."
(8-آذر-1392، 07:16 عصر)fatemeh.s نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام
نصیحت بسیار خوبی کردید اما میشه چندتا دلیل هم بیاورید؟
زمانی که من داشتم برای کنکور ارشد میخوندم، یکی از دوستان مجازی امیرکبیر میخوند و منو تشویق میکرد تا مجازی ثبت نام کنم..اما من کلا با قضیه کلاس مجازی و..مشکل داشتم و دارم چون لذت درس خوندن به دانشکده روفتن و کلاس و جزوه ..هستSmile
ممنون میشم دلیل های خوبی بیارید تا بتونم من هم هنگام صحبت با دوستان در نفی دوره های مجازی ازشون استفاده کنم

سلام بر شما
جامعه ایران هنوز مدارک مجازی را قبول ندارد و طبیعی است کسی که می خواهد درس بخواند قصد دارد در این جامعه زندگی و کار کند
متاسفانه دانشگاه ها هم مدارک مجازی را برای ادامه تحصیل در دوره های دکتری چندان قبول ندارند. سه نفر از دوستانم در کنکور امسال دکتری وزارت علوم با وجود داشتن رتبه و رزومه علمی خوب به دلیل تحصیل کارشناسی ارشد مجازی پذیرفته نشدند.(دو تاشون شبکه امیرکبیر بودند و یکی تجارت الکترونیکی شیراز)
البته ظاهرا وزارت بهداشت مدارک مجازی را تا حدودی بیشتر قبول دارد.
این مورد را خودم دیدم که در دانشگاه آزاد مدارک مجازی اجازه تدریس ندارند
شاد باشید
در انتظار فرصت عمری تباه کردم ، فرصت جوانیم بود من اشتباه کردم
 سپاس شده توسط fatemeh.s
آره منم موافقم که مجازی اصلا مدرک معتبری نداره.
قبلا به بچه های مجازی درس آزمایشگاه شون رو درس دادم. اینقدر ناراضی بودن! اصلا چیز درستی هم بهشون یاد نمیدن. اکثر اونایی هم که میان واسه اینه که شاغلن و میخوان پایه حقوقیشون بالا بره. به قول یکیشون مدرک آبیاری گیاهان دریایی هم برای اداره شون کافیه تا حقوقشون بالا بره.
خلاصه عمرتون رو توی مجازی تلف نکنید. آزاد بهتره. اگه هم پول کافی دارین که برین بین الملل.