میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

منبع مناسب برای درس ریاضی ارشد انفورماتیک

سلام دوستان یه بنظرتون کتاب تست و نکته ریاضی مناسب برای انفورماتیک چیه؟
خودم ریاضی مدرسان کاردانی به کارشناسی رو دارم ولی خیلی وقت میبره و فرمول اضافه هم زیاد داره.یه منبع میخام که خلاصه تر و مفیدتر باشه.ممنون میشم راهنماییم کنید.RoseRoseRoseRoseRose
برای پیشرفت سه چیز لازم است .
پشتکار،پشتکار،پشتکار
(17-دي-1392، 04:32 عصر)مهرنوش23 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام دوستان یه بنظرتون کتاب تست و نکته ریاضی مناسب برای انفورماتیک چیه؟
خودم ریاضی مدرسان کاردانی به کارشناسی رو دارم ولی خیلی وقت میبره و فرمول اضافه هم زیاد داره.یه منبع میخام که خلاصه تر و مفیدتر باشه.ممنون میشم راهنماییم کنید.RoseRoseRoseRoseRose

سلام دوست عزیز
کتاب کاردانی به کارشناسی مقسمی ریاضی عمومی 1 من شنیدم مفیده..
در پشت هیچ در بسته ای ننشینید تا روزی باز شود،راهکار دیگری جستجو کنید و اگر نیافتید،همان در را بشکنید..
(17-دي-1392، 04:32 عصر)مهرنوش23 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام دوستان یه بنظرتون کتاب تست و نکته ریاضی مناسب برای انفورماتیک چیه؟

دوست عزیز به نظرم بهترین کتاب همون مدرسان باشه ولی اگه منبع خلاصه تر میخوایی چون سطح ریاضی این آزمون در سطح ریاضیات دبیرستانه میتونید از منابع دبیرستان مثل ریاضی عمومی گاج استفاده کنید.
به خاطر بسپار که هر موفقیتی به قیمتی به‌دست آمده است.
سلام
من هم کتاب مدرسان رو دارم و هم مقسمی ولی به نظرم کتاب مقسمی مختصر و مفیده ، خوندن کتاب مدرسان زمان بیشتری نیاز داره
Rose
سلام دوستان ببخشید همه ی مباحث مقسمی رو میخونید؟
بنظر منم مقسمی کفایت میکنه روان و قابل فهمه کافی هم هست.... 4 مبحث مهم هم همون تابع مشتق حد انتگرال هستش
آنقدر زمین خورده ام که بدانم
برای برخاستن
نه دستی از برون، که همتی از درون
لازم است
 سپاس شده توسط shadi
ممنون بچه ها "Thank you"
برای پیشرفت سه چیز لازم است .
پشتکار،پشتکار،پشتکار
فقط ریاضی 1 رو باید خوند ؟

آمار چی پیشنهاد میدید ؟
یوسفی یا نیکوکار ؟
سلام
شما شنیدید خوبه ؟؟؟
یعنی استفاده نکردید؟
" وَ عَسَی أَن تَکْرَهُواْ شَیْئًا وَ هُوَ خَیْرٌ لَّکُمْ وَ عَسَی أَن تُحِبُّواْ شَیْئًا وَ هُوَ شَرٌّ لَّکُمْ وَ اللّهُ یَعْلَمُ وَ أَنتُمْ لاَ تَعْلَمُونَ "

" و چه بسا چیزی را خوش نمی دارید، حال آنکه خیر شما در آن است، و چه بسا چیزی را دوست می دارید حال آنکه شر شما در آن است،و خدا می داند و شما نمی دانید. " بقره، ۲۱۶
میشه لطفا کل مباحث ریاضی رو بگید؟