میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

نظرسنجی: به نظر شما حریم خصوصی شما و اطلاعات شما در این انجمن رعایت میشود؟

کاملا رعایت میشود
تقریبا رعایت/نقض میشود
کاملا نقض میشود
نظری ندارم

توجه: این یک نظرسنجی عمومی است و سایر کاربران می‌توانند رای شما را ببینند.
رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حریم خصوصی

به نظر شما حریم خصوصی شما و اطلاعات شما در این انجمن رعایت میشود؟
به نظر شما پایبندی مسئولین انجمن به قوانین 16 , 19 منشور اخلاقی انجمن تا چه اندازه میباشد؟
تولد چیزی غیر از آغاز مرگ نیست . ادوارد یانک
در مورد سوال بالا چند تا سوال دارم...
منظورتون از حریم خصوصی چیه؟اطلاعات پروفایل؟ایمیل؟....؟
برایت ارزو دارم که خدا از تو بگیرد هر انچه را که خدا را از تو میگیردRose
(18-دي-1392، 05:59 عصر)bayan نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*در مورد سوال بالا چند تا سوال دارم...
منظور هر آنچه است که در قانون شماره 16 و 19 منشور انجمن ذکر شده است.
پس از اعلام نظر در نظر سنجی نیز شرکت نمایید لطفا
(18-دي-1392، 06:04 عصر)Vahid_Farahmandian نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
(18-دي-1392، 05:59 عصر)bayan نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*در مورد سوال بالا چند تا سوال دارم...
منظور هر آنچه است که در قانون شماره 16 و 17 منشور انجمن ذکر شده است.

من چند بار پست (منظورم پاسخیه که به موضوع ها میدیم) گذاشتم و بعدا دیدم پستمو حذف کردن بدون هیچ اخطار یا ... . این موضوع جز دخالت در کامنت ها که در قانون 16 گفته شده میشه؟ بالاخره من این اتفاقو فقط توی این سایت دیدم و توی سایتای دیگه به این موضوع بر نخوردم.
 سپاس شده توسط omid tarazi
(18-دي-1392، 06:35 عصر)MT1391 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
(18-دي-1392، 06:04 عصر)Vahid_Farahmandian نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*

من چند بار پست (منظورم پاسخیه که به موضوع ها میدیم) گذاشتم و بعدا دیدم پستمو حذف کردن بدون هیچ اخطار یا ... . این موضوع جز دخالت در کامنت ها که در قانون 16 گفته شده میشه؟ بالاخره من این اتفاقو فقط توی این سایت دیدم و توی سایتای دیگه به این موضوع بر نخوردم.
مدیران میتوانند پستهای نامربوط، یا پستهای اضافی را حذف کنند. از اونجاییکه تعداد پستها گاهی زیاد هست، نمیتوان اطلاع رسانی نمود که پست شما حذف شد.
طبق قانون 13 منشور شما حق اعتراض به این موضوع رو دارید.

لطفا نظرات خودتون رو تو نظر سنجی بالای صفحه هم انتخاب کنید
 سپاس شده توسط MT1391
(18-دي-1392، 06:35 عصر)MT1391 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*

منم خیلی بدم میاد پستم رو پاک می کنند! Dodgy
تازه جالبیش اینه خود کسانی که پست ها رو پاک می کنند نصف پست هاشون باید پاک بشه DodgyDodgy
 سپاس شده توسط MT1391
بنظر منم حریم خصوصی باید رعایت بشه هر کسی هم با هر چی مخالفه میتونه اعلام کنه نه اینکه بخواد تجاوز کنه به حریم خصوصیه دیگران!!Dodgy

آنقدر زمین خورده ام که بدانم
برای برخاستن
نه دستی از برون، که همتی از درون
لازم است
واقعا اینکه پست رو پاک کنند و مسائل دیگر، تو سایتای زیادی دیده نمیشه ولی اینجا...Undecided
میخوام بگم سایت سلیقه ای شده و محیط یه جورایی کمتر عمومیه.
اینجا حداقل باید به پختگی سایت مانشت manesht.ir برسه که واسه ارشد کامپیوتره.
من حس میکنم از وقتی موج بچه های کامپیوتری اومدن، این مسایل پررنگ تر شده و بیشتر به چشم میاد که به مرور زمان باید درست بشه.

واقعا امروز این انجمن یکی از بزرگترین سرمایه هاشو داره از دست میده.امیدوارم بستری فراهم بشه که آقای فرهمندیان از این تصمیمشون برگردنRoseRoseRose
 سپاس شده توسط Vahid_Farahmandian ، fatemeh.s ، MT1391
میشه منظورتونو از حریم خصوصی واضح تر بگین؟
منکه فک نمی کنم تو این سایت که سایت علمی هست مساله خصوصی خاصی داشته باشیم. بند 16 و 19 رو خوندم اما مورد خاصی به نظرم نیومد
اگه منظورتون ایمیل و IP هست که به نظرم کاملا محرمانه حفظ شده.
...خوشبختی ما در سه جمله است
تجربه از دیروز،استفاده از امروز،امید به فردا
ولی ما با سه جمله دیگر زندگی مان را تباه می کنیم
حسرت دیروز،اتلاف امروز،امید به فردا...

سپاس شده توسط health_sa
(18-دي-1392، 09:42 عصر)s.HIT نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*میشه منظورتونو از حریم خصوصی واضح تر بگین؟
منکه فک نمی کنم تو این سایت که سایت علمی هست مساله خصوصی خاصی نداشته باشیم. بند 16 و 19 رو خوندم اما مورد خاصی به نظرم نیومد
اگه منظورتون ایمیل و IP هست که به نظرم کاملا محرمانه حفظ شده.
بند 16 و 19 محوریت اصلی روی پیام خصوصی و کامنت ها دارن و این دو در منشور جزو لاینفک حریم خصوصی افراد شناخته شده که تعرض به اون تبعات خودش رو در پی دارد.
موارد مرتبط با آی پی در بند 18 ذکر شده که در این تاپیک محوریت ندارد.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان