میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ثبت نام کنکور انفورماتیک برای فارغ التحصیلان کامپیوتر

با سلام.کسانی که کامپیوتر خواندند باید برای ثبت نام فرمی را که برای فارغ التحصیلان رشته های دیگر هست ( فارغ التحصیلان غیر از رشته های نجربی)را هم پر کنند
اگر کسی میدونه ممنون میشم راهنمایی کنه
سلام... کسانی فارغ التحصیل رشته های غیر پزشکی اند و مدرکشون رو گرفتند همون رو ارسال کنن کافیه دیگه ؟ یا باید این فرم رو هم ارسال کنند؟
میان پرواز تا پرتاب تفاوت از زمین تا آسمان است پرواز که کنی آنجا می رسی که خودن می خواهی !! پرتابت که کنند آنجا می روی که آنان می خواهد !!! پس پرواز را بیاموز!!!
(12-بهمن-1392، 02:28 عصر)parisa_501 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام... کسانی فارغ التحصیل رشته های غیر پزشکی اند و مدرکشون رو گرفتند همون رو ارسال کنن کافیه دیگه ؟ یا باید این فرم رو هم ارسال کنند؟

همون مدرکتو اسکن کنی بفرستی کافیه
سلام من ثبت نام جدید انتخاب کردم و مبلغ رو واریز کردم و کدپرداخت بهم داد اما هرچی گزینه ادامه رو میزنم دوباره برمیگرده به همون صفحه لطفا راهنمائی کنین چیکار کنم؟
(12-بهمن-1392، 11:11 عصر)mitra_r2 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام من ثبت نام جدید انتخاب کردم و مبلغ رو واریز کردم و کدپرداخت بهم داد اما هرچی گزینه ادامه رو میزنم دوباره برمیگرده به همون صفحه لطفا راهنمائی کنین چیکار کنم؟

سلام منم همین مشکل رو دارم ...... مشکل از سایتشه .... شاید درست شه تا یه مدت دیگه ...
(12-بهمن-1392، 11:11 عصر)mitra_r2 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام من ثبت نام جدید انتخاب کردم و مبلغ رو واریز کردم و کدپرداخت بهم داد اما هرچی گزینه ادامه رو میزنم دوباره برمیگرده به همون صفحه لطفا راهنمائی کنین چیکار کنم؟

توی سایتش زده برای مشکلات با این آدرس مکاتبه کنید من براشون میل زدم و اطلاع دادم شما هم بدین
info@sanjeshp.ir
Sad 
(12-بهمن-1392، 11:19 عصر)meryir نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*

سلام منم همین مشکل رو دارم ...... مشکل از سایتشه .... شاید درست شه تا یه مدت دیگه ...

توی سایتش زده برای مشکلات با این آدرس مکاتبه کنید من براشون میل زدم و اطلاع دادم شما هم بدین
info@sanjeshp.ir
مرسی اگه مشکلتون حل شد به منم بگین ممنون
Shocked 
حتما Wink
سلام
شب خوش
یه اتفاق عجیب واسه من افتاد
من پبت نام جدیدو زدم وارد فرم شد از من هیچ هزینه ای نگرفت
و در نهایت کد رهگیری بهم داد
نمی ئونم چی شددددد
واسه کسی این اتفاق افتاده؟
(13-بهمن-1392، 01:17 صبح)banu نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام
شب خوش
یه اتفاق عجیب واسه من افتاد
من پبت نام جدیدو زدم وارد فرم شد از من هیچ هزینه ای نگرفت
و در نهایت کد رهگیری بهم داد
نمی ئونم چی شددددد
واسه کسی این اتفاق افتاده؟

سلام.... واسه منم همین اتفاق افتاده.... بدون پرداخت هزینه بهم کد رهگیری داد!!!منم منتظرم ببینم اطلاعیه ای چیزی میدن که برم درستش کنم...
میان پرواز تا پرتاب تفاوت از زمین تا آسمان است پرواز که کنی آنجا می رسی که خودن می خواهی !! پرتابت که کنند آنجا می روی که آنان می خواهد !!! پس پرواز را بیاموز!!!
غیر از این ایمیل *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید* شماره تماسی برای ارتباط با سنجش هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟