میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویترتبه موضوع:
  • 3 رای - 2.33 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

لطفا اطلاع رسانی کنید ! (اخبار روز)

#11

*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*

International Conference on Hybrid Artificial Intelligence Systems
Home

The 7[sup]th[/sup] International Conference on Hybrid Artificial Intelligence Systems will be held in
Salamanca, Spain
, in
March of 2012
. It is organized by the group of the University of
Salamanca
, this meeting will be held in parallels with PAAMS'12 in
March 28th-30th, 2012
.

Hybrid Intelligent Systems are becoming popular due to their capabilities of handling many real world complex problems, involving imprecision, uncertainity, vagueness and high-dimensionality. They provide us with the opportunity to use both, our knowledge, and raw data to solve problems in more complex problems in a more interesting and promising way. This multidisciplinary research field is in continuous expansion in the artificial intelligence research community.

HAIS 2012 provides an interesting opportunity to present and discuss the latest theoretical advances and real world applications in this multi-disciplinary research field.

and
NEW CONFERENCES

Biomedical Engineering


*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید**شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*


دوستانی که علاقه مند به مشاهده منابع (کناب ، مجله و ...) درمورد انفورماتیک پزشکی هستند می توانند به آدرس زیر مراجعه کنند.


http://iranmedinfo.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=55&Itemid=82&lang=fa
خدایا ، در برابر هر آنچه که انسان بودن و انسان ماندن را به تباهی میکشاند،  مرا با نداشتن و نخواستن روئین تن کن !
 سپاس شده توسط hadi ، mokhtari ، Oranus ، RoOoya_63 ، فهیمه ، shaparak
#12
یک ایرانی، انیشتین بعدی جهان
دانشمند جوان ایرانی، با تصدی کرسی استادی دانشگاه پرینستون- جایگاهی که پس از انیشتین در اختیار فرد دیگری قرار داده نشد- دنیا را با این سوال مواجه کرده است که آیا انیشتین بعدی، یک ایرانی خواهد بود؟
نیما ارکانی حامد در حال حاضر استاد دانشگاه هاروارد و دارای کرسی استادی در دانشگاه پرینستون است. این کرسی از سال 1933 تا 1955 در انحصار آلبرت انیشتن بوده است.
پس از اعلام نظریه عملکرد جهان ارکانی، از او دعوت شده که در طرح تونل شتاب دهنده سوئیس (LHC) که با هزینه بالغ بر 5 میلیارد دلار ساخته شده، رهبری آزمایش ها را بر عهده داشته باشد.

تلاش نظریه ابر ریسمان که اخیرا اعلام شده، در این است که توضیح دهد ذرات، کوچکترین ماده تشکیل دهنده مواد نیستند بلکه حلقه های مرتعشی که ریسمان نامیده می شوند، کوچکترین بخش به حساب می آیند.
دکتر ارکانی با تکمیل این نظریه عقیده دارد که این ریسمان ها در 11 بعد در حال ارتعاش هستند که ما فقط 3 بعد از آن را می توانیم مشاهده کنیم، وجود بعد دیگری هم به نام بعد زمان به اثبات رسیده و تا به امروز در مورد 7 بعد دیگر توضیح کاملی ارائه نشده است.

ارکانی به همراه دو فیزیک دان دیگر به نام های دیموپلوس (Dimopoulos) و والی(Dvali) در مورد این ابعاد نظریه ای ارائه کرده اند که می گوید این ابعاد بزرگتر از آن چیزی هستند که تاکنون تصور می شود و از آن جایی که تنها نیروی گرانش بر آنها اثر می گذارد، قابل دیدن نیستند.

تئوری دکتر ارکانی که به همراه دو فیزیکدان دیگر معرفی شده به عنوان مدل (Arkani-Dvali-Dimopoulos)ADD شناخته می شود.

اکنون ارکانی و همکارانش امیدوارند بتوانند به کمک شتاب دهنده هاردن (LHC) مدل خود را اثبات کنند. اثبات این نظریه می تواند تحول بسیار بزرگی در فیزیک ذرات به وجود بیاورد.فایل‌های پیوست تصاویر بندانگشتی
           
خدای زرتشت بخشایشگر و پر جوشش است پس از کسی که می‌بخشد، نباید ترسید، تنها چیزی که باید از آن ترسید همان «ترس» است...
زرتشت
 سپاس شده توسط پرواز ، salar ، s.medadi ، نيلوفرانه ، RoOoya_63 ، shaparak ، mokhtari ، Orkide
#13
کاربران ایرانی مراقب باشند؛ هشدار رخنه هرزنامه در ایمیل‌ها

چند روزی است که کاربران در میان ا‌یمیلهای خود در یاهو با لینک *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید* مواجه می‌شوند که آن‌ها را به سمت سایتی هدایت می‌کند که عنوان آن در صفحه اصلی شرح چگونگی درآمدزایی یک زن از خانه در شرایط رکود اقتصادی موجود است.

به نقل از ایسنا؛ این هرزنامه که در حال شیوع از طریق ا‌یمیل‌ها بویژه ا‌یمیل‌های یاهو بوده و در میان کاربران ایرانی هم به سرعت در حال گسترش است، کاربران را به سایت راه‌های درآمدزایی از محیط خانه را برای افرادی که در شرایط رکود شغل خود را از دست داده‌اند، هدایت می‌کند. ضمن آن‌که با هر کلیک کاربر بر این لینک، این هرزنامه به صورت خودکار برای تمامی مخاطبان آن پست الکترونیک نیز ارسال می‌شود.

گذشته از محتوای تبلیغی این ضمیمه، تحلیلگران شرکت مک آفی از وجود خطرات امنیتی بالقوه‌ای در این سایت خبر داده و هشدار داده‌اند که کاربران باید از این سایت با احتیاط بیش‌تری استفاده کنند.

بنا بر اعلام شرکت امنیتی مک‌آفی این سایت از طریق ایمیل هرزنامه ترویج پیدا می‌کند.

از مشخصات سایت panews15.net می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

این سایت در نشانی پروتکل (IP) 91.121.159.70 قرار گرفته و توسط الگا گلوبوا (Olga Golubeva) در 12 آوریل 2012 به ثبت رسید. Panews15.net سایتی است که 11 روز از ایجاد آن می‌گذرد و رتبه آن در جهان از حیث تعداد بازدیدکننده، میزان 46,435 است که به معنای آن است که این وب‌سایت شمار زیادی بازدیدکننده یعنی در حدود 2898 در روز دارد.

در حال حاضر این سایت به بیش از 1.01 گیگا بایت پهنای باند در روز نیاز دارد و سرور آن در فرانسه قرار گرفته است.

برخی از کاربران عزیزی ک با بنده تبادل میل داشته اند نیز آلوده شده اند چون از طرف برخی از کاربران همین سایت خودمون برا منم این ایمیل میاد ک طبق مطلب ذکر شده آلوده شده اند/ Sleepy
گرگ باش! مغرور! بر شب پادشاهی کن...
می خواهی خنجر بزنی از روبرو بزن...
مثل گرگ تعصب داشته باش،مثل گرگ حتی به شیر هم رحم نکن...
مثل گرگ رو در رو حق بگیر...
به مانند گرگ باش...دوستانت را لیس بزن،دشمنانت را گاز بگیر...
گرگ باش دشمن را بدر...
در برابر سگان ولگرد بی تفاوت باش...
آنها به پارس کردن های بیهوده زنده اند...
بی اعتماد باش...بی اعتنا...
همیشه با گله،
اما تـــــــنــــــهــــــا...
 سپاس شده توسط پرواز ، negar 63 ، Shiva Faramarzi ، RoOoya_63 ، amd196 ، mokhtari ، shaparak
#14
«شاهین نجفی» خواننده و سازنده کلیپ موهن علیه امام هادی(ع) در ترانه ای به اسم “نقی”،که از دوره اصلاحات به راه‌اندازی گروه‌های موسیقی زیرزمینی در رشت و تهران پرداخت، یک «همجنس‌باز» است که به سبب اشاعه فحشا و فساد با شکایت شاکیان خصوصی شامل چند خانواده، دو بار در ایران دستگیر شد و سال ۱۳۸۴ از ترس مجازات سنگین کیفری به آلمان گریخت.

نجفی به سرعت با پسمانده‌های گروهک‌های ترویستی مانند «سازمان فدائیان خلق» و «سازمان مجاهدین» پیوند خورد و با پیوستن به گروه «تپش ۲۰۱۲» در تجمعات این گروهک‌های تروریستی علیه ایران در شهرهای «استکهلم» در سوئد و «اسن» در آلمان حضور یافت و به اجرای کنسرت در میتینگ‌های منافقین پرداخت.

در سال ۱۳۸۷ که سازمان‌های مارکسیستی- تروریستی برای گسترش فعالیت‌های خود در دانشگاه‌های ایران می‌کوشیدند، «شاهین نجفی» نیز به همکاری با آنان پرداخت و توسط چند دانشجو در داخل ایران قصد یارگیری برای تروریست‌ها را داشت، اما آن زمان روزنامه «کیهان» پشت صحنه این پروژه را فاش کرد و در ۸ مهرماه ۱۳۸۷ نوشت: «اخیراً برخی از وبلاگ های دانشجویی اپوزیسیون با گرایش مارکسیستی، بیانیه‌ای از یک گروه موسیقی با عنوان تپش ۲۰۱۲ منتشر کرده اند که در آن از راه اندازی کمپین یکصد هزار امضاء خبر می دهد.این گروه مبتذل خود را متشکل از تعدادی جوان ایرانی و آلمانی معرفی می کند… اعضای این گروه هدف خود از تشکیل چنین محفلی را تلاش برای جمع‌آوری امضا و ارائه آن در سالروز حقوق بشر (۱۰ دسامبر) به پارلمان اروپا در بروکسل اعلام کرده‌اند تا توجه مطبوعات و رسانه‌های بین‌المللی را به شرایط حاکم در ایران و به اصطلاح نارضایتی مردم جلب کند.»
عضو مرکز پژوهش های موسسه کیهان با بازخوانی پیشینه فعالیت‌های این خواننده هتاک ادامه داد: وقتی شامگاه ۲۷ بهمن ۱۳۸۹ آقای «حسین شریعتمداری» در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه دوم سیما از همکاری شهید «صانع ژاله» با روزنامه «کیهان» سخن گفت، رسانه‌های غربی چند ساعت را در شوک و بهت ناشی از این خبر به‌ سر بردند و فردای آن روز، جز واکنش‌های سراسیمه، کاری از دستشان ساخته نبود. اما، کمتر از ۱۵ ساعت پس از مصاحبه مدیرمسئول روزنامه «کیهان»، تلویزیون‌های فارسی‌زبان اپوزیسیون برانداز و رسانه‌های کردی‌زبان ضدانقلاب برنامه‌های عادی خود را برای پخش یک «خبر ویژه» قطع کردند و با نشان دادن تیزری تبلیغاتی از یک ویدئو کلیپ گفتند «سلطان رپ ایران علیه حسین شریعتمداری می‌خواند!» و برخی از سایت‌های خبری اروپایی نیز تیتر زدند: «ساخت موسیقی اعتراضی توسط یک همجنس‌گرای مشهور درباره مدیر کیهان».

وی ادامه داد: در همان هنگام، جریان رسانه‌ای «فتنه سبز ماسونی» در سایت‌های «فیس بوک»، «تویتر» و «یوتیوب» صفحات ویژه‌ای را ساختند تا «نماهنگ» این «همجنس‌باز مشهور و سلطان رپ ایران» را به صورت ویژه و در گسترده‌ترین سطح ممکن منتشر کنند. سرانجام شامگاه ۲۸ بهمن، تنها یک روز پس از گفتگوی ویژه تلویزیونی «حسین شریعتمداری»، نسخه کامل این نماهنگ در رسانه‌ها پخش شد.

نویسنده کتاب «ارتش سری روشنفکران» درباره بهره‌برداری سازمان‌های اطلاعاتی از خوانندگان همجنس‌باز و پروژه های ایرانی آنان گفت: برای نمونه پروژه جدید «شهیدسازی» از «صانع ژاله» توسط «سرویس ارتباطات استراتژیک آمریکا» که ۲ وزارتخانه امور خارجه و دفاع با محوریت سازمان CIA آن را اداره می‌کنند، کلید خورد. این پروژه که هدفش مهندسی افکار عمومی از طریق «موسیقی اعتراضی- زیرزمینی» است، پیش از این در کودتاهای مخملی اروپای شرقی و مرکزی به اجرا درآمده بود و در هنگام قتل «ندا آقاسلطان» توسط گروه موسیقی «شاهین نجفی» اجرا شد.

چندی پیش نیز «هیلاری کلینتون» وزیر امور خارجه آمریکا دستور استمرار پروژه «جنبش رقص و دیپلماسی رپ» را در فرآیند «جنگ نرم» علیه ایران صادر کرد. بار گذشته نیز همین گروه فاسد وظیفه پیشبرد پروژه موسوم به «موسیقی ترور» را برعهده داشت و این‌بار نیز «شاهین نجفی» همجنس‌باز مشهور و شومن میتینگ‌های منافقین، به هتک حرمت معصومین و ائمه اطهار پرداخته است.
به دنبال صدور فتوای آیت الله صافی گلپایگانی شبکه بی بی سی فارسی با تهیه یک گزارش کاملا هدفمند و ترتیب دادن گفتگو با وی، به یاری این عنصر هتاک و دین ستیز پرداخت.

در همین حال پایگاه خبری شیعه آنلاین نیز برای کشتن «شاهین نجفی» مبلغ ۱۰۰ هزار دلار جایزه تعیین کرده است.


فایل‌های پیوست تصاویر بندانگشتی
                           
خدای زرتشت بخشایشگر و پر جوشش است پس از کسی که می‌بخشد، نباید ترسید، تنها چیزی که باید از آن ترسید همان «ترس» است...
زرتشت
 سپاس شده توسط پرواز ، Mahtab ، shaparak ، Matin Maleki
#15
استفاده از تلفن همراه مغز را فعال مي‌كند


--------------------------------------------------------------------------------

افزايش قابل توجه استفاده از تلفنهاي همراه در سرتاسر جهان نگراني هايي را در رابطه با تاثيرات مخرب احتمالي اين ابزار بر روي مغز انسان برانگيخته است. با وجود اينکه سال گذشته اعلام شد هيچ مدرک قابل قبولي مبني بر مضر بودن امواج تلفنهاي همراه وجود ندارد اما اين نگراني همچنان بر جاي خود باقي است.


بسياري از بررسي‌ها به اين موضوع تاكيد دارند كه استفاده از تلفن همراه مي‌تواند باعث بروز تومورهاي مغزي شود برخلاف اين موضوع تحقيقي جديد نشان داده است چسباندن گوشي تلفن به گوش به فعال شدن مغز كمك مي‌كند. طبق بررسي‌هاي محققان آمريكايي كه مشروح آن در مجله Journal of the American Medical Association منتشر شده است امواج الكترومغناطيسي بر متابوليسم ناحيه‌اي در مغز تاثير گذارند بدون اينكه خطري براي كاربر داشته باشند. محققان عكس‌العمل مغز 47 فرد را حين حرف‌زدن با تلفن همراه به مدت 5 دقيقه ثبت كردند و بعد ميزان متابوليسم قند در مغز آنها را اندازه‌گيري كردند. نتايج نشان داد استفاده از تلفن سبب افزايش متابوليسم قند در ناحيه‌اي نزديك گوش مي‌شود به طوري كه متابوليسم قند در اين ناحيه 7 درصد بيش از ساير نقاط مغز است
 سپاس شده توسط فهیمه ، Mahtab ، shaparak
#16
به ديگران چپ‌چپ نگاه کنيد


--------------------------------------------------------------------------------

پژوهشگران مي‌گويند اگر مي‌خواهيد جذاب‌تر باشيد، بايد سمت چپ صورت خود را به ديگران نشان بدهيد...


محققان دانشگاه وِيک‌فارِست در کاروليناي شمالي کشف کرده‌اند که سمت چپ صورت، عواطف و احساسات را بيشتر و بهتر از سمت راست صورت نشان مي‌دهد و به همين خاطر افراد به صورت ناخودآگاه از نگاه کردن به سمت چپ صورت ديگران بيشتر خوششان مي‌آيد. جالب آن که اکثر نقاشان بزرگ هم اين قاعده را رعايت کرده و پرتره‌هاي خود را با تمرکز بيشتر بر سمت چپ صورت کشيده‌اند (از جمله نقاشي معروف لبخند ژوکوند). براي اين مطالعه، تعداد زيادي عکس سياه و سفيد پرسنلي سه‌رخ از افراد مختلف که با چرخش آينه‌اي در هر دو وضعيت سه‌رخ راست و چپ قرار گرفته بودند، به شرکت‌کنندگان نشان داده و از آن‌ها خواسته شد تا به ميزان جذابيت عکس‌ها نمره بدهند. در اين مطالعه هم مردان و هم زنان در وضعيت سه‌رخ چپ به صورت معني‌داري جذاب‌تر به نظر مي‌رسيدند. در اين مطالعه همچنين قطر مردمک شرکت‌کنندگان در حين تماشاي عکس‌ها اندازه‌گيري شد که نشان داد نگاه کردن به عکس‌هاي جذاب‌تر باعث افزايش قطر مردمک مي‌شود. بنابراين، گونه چپ خود را به دوستانتان نشان بدهيد تا چشم‌هايشان گشاد شود!

 سپاس شده توسط naser20 ، Mahtab ، shaparak ، mokhtari
#17
تیم کوک مدیر عامل جدید اپل به محبوبیت ۹۷ درصدی نزد کارکنانش رسیده است . این در حالی است که محبوبیت جابز در "بهترین حالت ممکن" به ۹۵ درصد رسیده بود.

این خبر را سایت ZDNET به نقل از گزارش سالانه‌ی Glass Door منتشر ساخته است.

به گزارش همکاران سیستم، ظاهراً تیم کوک تاکنون بدون هیچ مشکلی از پس مدیریت مجموعه ی اپل برآمده است . او در جدیدترین دور موفقیت‌هایش توانسته است نظر مثبت ۹۷ درصد از کارمندانش را به خود جلب کند.

مؤسسه‌ی Glass Door ،دويست و هشت هزار کارمند را مورد بررسی و مطالعه قرار داده و از آنها خواسته است که در مورد چگونگی مدیریت مدیران عاملشان بر شرکت اظهار نظر کنند. تیم کوک در این نظرسنجی در میان ۲۵ کارفرمای دیگر به مقام اول دست یافته است.

در بررسی سال گذشته‌ی این مؤسسه، بنیان گذار فقید اپل به محبوبیت ۹۵ درصدی دست یافته بود.
از دیگر مدیران بخش فنآوری اطلاعات که در رده‌های بالای این نظر سنجی قرار گرفته‌اند ، می‌توان به لری پیچ مدیر شرکت گوگل اشاره کرد.

محبویت مدیریت گوگل به نسبت ۹۶ درصد سال گذشته ( مربوط به اریک اشمیت ) ، ۲ درصد افت داشته و اکنون لری پیج از محبوبیت ۹۴ درصدی در میان کارکنانش برخوردار است . جف بزوس مدیر عامل و مؤسس شرکت آمازون نیز به نسبت سال گذشته ۵ درصد از محبوبیت خود را از دست داده و میان ۷۹ درصد از کارکنانش محبوبیت دارد.
خدای زرتشت بخشایشگر و پر جوشش است پس از کسی که می‌بخشد، نباید ترسید، تنها چیزی که باید از آن ترسید همان «ترس» است...
زرتشت
#18
الهام علی اف رئیس جمهور آذربایجان، دومینوی مقابله با اسلام و مذهب شیعه را تسریع بخشیده و همین روزهاست که رکورد ضدیت با اسلام را در سرزمینی که 4/93 درصد مردمانش مسلمان و70 درصد آنان شیعه است، به نام خود ثبت کند.علی اف، چند سالی است که با گسترش روابط سیاسی، اقتصادی و نظامی- امنیتی خود با آمریکا و رژیم صهیونیستی،گام های بسیاری در ضدیت با اسلام و برخورد خشونت آمیز با مسلمانان این کشور برداشته است. آخرین اقدامی که قرار است دولت آذربایجان انجام دهد، برگزاری مسابقات یوروویژن و رژه همجنس گرایان آمریکایی درباکواست. مسابقات یوروویژن مسابقه ای با رقص و آواز خوانندگان اروپایی است که قرار است باکو در روزهای اولیه خرداد امسال آن را میزبانی کند و در روز سوم خرداد همجنس گرایان آمریکایی در پایتخت رژه بروند.این روزها دولت آذربایجان سه وزارت خانه خود را برای برگزاری این مراسم به خدمت گرفته و پلیس آذربایجان تدابیر شدید امنیتی را برای مقابله با تظاهرات مردم مسلمان و شیعه آذربایجان به کار بسته است.
روزنامه «بیزیم یول» آذربایجان چندی پیش در مورد این مسابقات نوشت: بر کسی پوشیده نیست که مسابقات موسیقی «یوروویژن»یک طرح سیاسی می باشدو صدها میلیون نفر جریان این مسابقات را دنبال می کنند. لذا برگزاری چنین مسابقاتی در کشور مسلمان نشین برای غرب بسیار مهم است.گرچه مسابقه موسیقی «یوروویژن» جدی نمی باشد، ولی فرصتی برای تبلیغ «ارزش های اروپایی» است. روزنامه «بیزیم یول» در ادامه می نویسد: بر اساس نظرات منعکس شده در برخی ارگان های مطبوعاتی غربی، این مسابقات به رویارویی بین ارزش های شرقی و غربی و اصول اسلامگرایی و لائیسم تبدیل خواهد شد و مرحله ای بسیار مهم در راستای تغییر افکار عمومی در آذربایجان خواهد بود. بدین معنی که چگونگی افکار عمومی آذربایجان بستگی به موفقیت «یوروویژن» خواهد داشت.
خدای زرتشت بخشایشگر و پر جوشش است پس از کسی که می‌بخشد، نباید ترسید، تنها چیزی که باید از آن ترسید همان «ترس» است...
زرتشت
 سپاس شده توسط mokhtari ، Matin Maleki ، پرواز
#19

ایران در تمام علوم شانزدهم و در پزشکی رتبه بیستم دنیاست
آقای دکتر مصطفی قانعی معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: بر اساس گزارش پايگاه اطلاعات علمي Scopus، كشور جمهوري اسلامي ايران در كليه گرايش‌هاي علوم با 17158 مقاله در سال 2012 ميلادي در جايگاه 16 جهان و رتبه نخست منطقه خاورميانه قرار دارد.ایشان افزود: 36 درصد از مقالات منطقه خاورميانه و 8/1 درصد از كل مقالات كشوري دنيا در كليه گرايش‌هاي علوم متعلق به كشور ايران است و تعداد مقالات كشور ايران در كليه گرايش‌هاي علوم در ابتداي سال 2012 نسبت به موعد مشابه در سال قبل (ابتداي سال 2011) از 21995 مقاله به 29914 مقاله افزايش يافته است كه معادل 36 درصد رشد است.

آقای دکتر قانعی اظهار داشت: در علوم پزشكي و سلامت ، كشور ايران با 4481 مقاله در سال 2012 ميلادي در جايگاه 20 جهان و رتبه دوم منطقه خاورميانه قرار دارد.

ایشان گفت: طبق این گزارش 26 درصد از مقالات كل كشور ايران، 27 درصد از مقالات منطقه خاورميانه 42/1 درصد از مقالات كشوري دنيا در زمينه علوم پزشكي و سلامت متعلق به كشور ايران است.ایشان ادامه داد: تعداد مقالات كشور ايران در زمينه علوم پزشكي و سلامت در ابتداي سال 2012 نسبت به موعد مشابه در سال قبل (ابتداي سال 2011) از 6460 مقاله به 9173 مقاله افزايش يافته است كه معادل 9/41 درصد رشد است.

,If you don't follow your dreams
...Others will steal it from you
 .Be Careful
 سپاس شده توسط hadi
#20
mall">مایکروسافت ویندوز 9 موسوم به ویندوز آبی را کلید زد
[عکس: Rumor-Mill-Windows-9-to-Be-Codenamed-Windows-Blue-2.jpg]شایعه شده است که مایکروسافت حال پس از اتمام ساخت و انتشار ویندوز 8 در بین شرکای خود، مدتی است که پروژه ویندوز 9 موسوم به ویندوز آبی را آغاز نمود است.

به گزارش *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*؛اگرچه هنوز هیچ تایید رسمی از سوی مایکروسافت که نشان دهنده کار بروی پلت فرم بعدی باشد ارائه نشده است، اما شایعه شده که مایکروسافت مدتی قبل از ارائه نسخه RTM ویندوز 8 روند توسعه و ساخت ویندوز بعدی را به جریان انداخته است.
برخی از کارکنان مایکروسافت در شبکه اجتماعی عنوان کرده اند که هنوز هیچ اطلاعات خاص و رسمی از سیستم عامل بعدی منتشر نشده است و علاقه مندان به پیگیری این موضوع باید منتظر خبرهایی که بعد از عرضه رسمی ویندوز 8 منتشر خواهند باشند.
با این حال، اطلاعات به بیرون درز شده حاکی از آن است که ساخت و توسعه پلت فرم موسوم به ویندوز آبی چند ماهیست که کلید خورده است و از سوی دیگر، نسخه مربوط برای تلفن های همراه و تبلت ها نیز در دستور کار قرار دارد.
اگرچه مایکروسافت در جریان به اتمام رساندن ساخت ویندوز 8 به یکباره تصمیم به نقل مکان از لوگوی سنتی ویندوز را گرفت، اما شواهد نشان می دهد که مایکروسافت از هم اکنون قصد دارد تا لوگو ویندوز 9 را متفاوت تر، جذابتر و در خور نسل بعدی سیستم عامل خود طراحی و انتخاب نماید و روند تغییر لوگو را همچنان دنبال کند.
ویندوز 8، برای بسیاری از افراد، همچنان همان پلت فرم ای است که بسیاری مایل به کار با ماوس و صفحه کلید با آن می باشند اما با امیدواری باید بگوییم آنها باید برای آینده، ذهنیت خود را نسبت به نسل بعدی ویندوز تغییر دهند چراکه اتفاقات جالبتری در ویندوز 9 منتظرشان است.
به گزارش *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*؛نکته جالبتر اینجاست که بدلیل بازار گرم و پر رونق تبلت ها و سیستم عامل هایشان، به احتمال زیاد مایکروسافت می بایست عرضه نسخه های جدیدتر سیستم عامل ویندوز خود را حداقل هر 2 سال یکبار به انجام رساند و در این در حالیست که با عرضه تبلت ساخت این شرکت با نام Surface روند عرضه نسخه های جدیدتر سیستم عامل ویندوز تحت تاثیر قرار خواهد گرفت.
پیش بینی می شود نسخه پیش نمایش ویندوز 9 در نیمه دوم سال 2015 در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. باید منتظر نشست و دید که شاهکار بعدی مایکروسافت قرار است چه نویدی را برای همه به ارمفان آورد

آخرین خبر در خصوص اینترنت سالم!
دبیر شورایعالی فضای مجازی کشور از ارائه اینترنت سالم در آینده ای نه چندان دور خبر داد.
*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
به گزارش *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید* به نقل ازجام نیوز؛ دبیر شورایعالی فضای مجازی کشور از تشکیل 3 کمیسیون عالی در ذیل مرکز ملی فضای مجازی خبر داد و گفت: این 3 کمیسیون شامل کمیسیون عالی تنطیم مقررات فضای مجازی کشور، کمیسیون عالی ارتقا تولید محتوای فضای مجازی و کمیسیون عالی امنیت فضای مجازی است.
مهدی اخوان بهابادی در نشست هم اندیشی با فعالان فضای وب که توسط مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال برگزار شد، از مجوز تشکیل کمیسیونهای عالی در ذیل مرکز ملی فضای مجازی خبر داد و گفت: خبر تشکیل این کمیسیونهای عالی به همه دستگاههای کشور ابلاغ شده است.
وی یکی از این کمیسیونهای عالی را کمیسیون تنطیم مقررات فضای مجازی کشور عنوان کرد و گفت: تمامی مقررات اعم از محتوایی و فنی و سایر مقررات در این کمیسیون مطرح می شود.
اخوان کمیسیون دوم را کمیسیون عالی ارتقا تولید محتوای فضای مجازی اعلام کرد که در بحث تولید محتوا فعالیت می کند و گفت: سومین کمیسیون عالی مرکز ملی فضای مجازی را کمیسیون امنیت فضای مجازی تشکیل می دهد که در حوزه پرداختن به امنیت ملی در فضای سایبر فعالیت خواهد داشت.
دبیر شورایعالی فضای مجازی با اشاره به اظهارات فعالان فضای وب در خصوص تعدد مراجع تصمیم گیر در کشور، یکی از دلایل تشکیل شورایعالی فضای مجازی را این موضوع اعلام کرد و گفت: شورایعالی فضای مجازی تشکیل شد تا مرجع تصمیم گیری و سیاستگذاری در کشور یک نهاد باشد و هرکس بنا به مسئولیتی که دارد خود را متولی این فضا نداند.
وی با بیان اینکه زمان اندکی از تشکیل شورایعالی فضای مجازی می گذرد و باید برای تحقق اهداف به آینده امیدوار بود اضافه کرد: لزوم برپایی نشستها و جلسات هم اندیشی ثابت و هفتگی با فعالان وب احساس می‌شود.
[عکس: image634443684388437500.jpg]
اخوان بهابادی با تاکید براینکه فضای وب باید برای عموم مردم و نه برای جمعیت خاص دیده شود، ادامه داد: همان طور که در یک جامعه همه افراد با تفکرات سیاسی، مذهبی و غیره وجود دارند در فضای وب هم باید این موضوع درنظر گرفته شده و همین شرایط حاکم شود.
وی گفت: نباید ناراحت فعالیت تشکلهای مختلف با تصمیمهای متفاوت و تفکرات خاص در فضای وب باشیم بلکه باید با سرویس دهی و تولید محتوای مناسب و ایجاد زیرساختهای نرم افزاری و سخت افزاری در کشور فعالیتها در فضای مجازی را ساماندهی کنیم.
دبیر شورایعالی فضای مجازی همچنین به صدور مجوز فعالیت فعالان فضای مجازی و سردرگمی هایی که این فعالان برای دریافت مجوز دارند، اشاره کرد و گفت: شورایعالی فضای مجازی این مشکلات را نیز حل خواهد کرد.
وی تولید محتوا را در حکم رهبری مبنی بر تشکیل شورایعالی فضای مجازی مقدم بر هر چیز دیگری برشمرد و خاطرنشان کرد: ایجاد سرویس، تامین امنیت و پیاده سازی زیرساختهای فنی و در نهایت تولید محتوا برای استفاده کاربران مواردی است که در حکم رهبری به آن تاکید شده است.
اخوان بهابادی درباره پیاده سازی طرح اینترنت پاک نیز گفت: شما اسمش را هرچه می خواهید بگذارید اما موضوع این است که قصد داریم اینترنت را در کشور در حد سالم تری نسبت به دنیا ارائه کنیم. طبیعی است که یک شبه نمی توان اینترنت پاک ارائه داد اما مسیر باید به سمت پیشرفت و رشد و بهبود باشد.
زنجیر می خواستم،دستاتو بخشیدی...


موضوعات مشابه ...
موضوع
  اخبار دنیای فناوری اطلاعات (IT)
Exclamation هشدار هشدار هشدار، حتما مطالعه کنیدکاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان