میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویترتبه موضوع:
  • 3 رای - 2.33 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

لطفا اطلاع رسانی کنید ! (اخبار روز)

#1


طبق آخرین یافته موسسه پزشکی آمریکا نوع سرطان جدید پوستی کشف شده است که عامل محرک و ایجاد کننده آن توسط 'Silver Nitro oxide'. ایجاد می شود . هنگامیکه کارتهای شارژ تلفن همراه را خریداری میکنید، قسمتی را که باید با ناخن بخراشید محتوی این ماده بوده که سرطان زا اعلام شده است .لطفا خراشیدن را با پوست انگشتان یا ناخن انجام ندهید


Attention :


Medical research Authority of the US have found that new cancer in human beings caused by 'Silver Nitro oxide'.
Whenever u buy recharge cards or calling cards don't scratch them with your nail as it contains 'silver nitro oxide' coating and can cause skin cancer.

سلام دوستان . امسال تبریز این افتخار رو داره که میزبان اولین کنفرانس ملی دانش پژوهان کامپیوتر و فناوری اطلاعات باشه . اگر مقاله ای درمورد کاربرد دانش کامپیوتر و هوش مصنوعی در پیشرفت های پزشکی دارید میتونید مقالاتتون رو تا پانزده شهریور ارسال کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت این کنفرانس مراجعه کنید .

*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*

اساتید و نخبگان این کنفرنس هم از طریق آدرس زیر می تونید ببینید.
*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*

خدایا ، در برابر هر آنچه که انسان بودن و انسان ماندن را به تباهی میکشاند،  مرا با نداشتن و نخواستن روئین تن کن !
 سپاس شده توسط mokhtari ، hadi ، امیر ، Oranus ، ayda ، MITMAN ، مهسا ، never ، مریم محمدی ، hdeban55 ، marsa ، koolaee ، آذری ، maryam.shemshe ، فرناز-ش
#2
این تجربه شخصی یک خانم، از اقوام یکی از دوستان نزدیک من است که در آمریکا زندگی می کنند.از عزیزانی که در امور دندانپزشکی دست دارند انتظلر می رود اظهار نظر بفرمایند چهارشنبه دکتر " آ ز" در برنامه بسیار جالبی در با ره گسترش سریع سرطان تیرویید در زنان خاطرنشان کرد که این افزایش میتواند احتمالا بعلت استفاده از عکسبرداری "ایکس ری" از دندان و ماموگرام باشد.وی اشاره کرد دندانپزشکان میتوانند هنگام عکسبرداری پیش بند محافظ را با لا بیاورند، بطوری که گردن بیمار را کاملا بپوشاند . بسیاری از دندانپزشکان این زحمت را به خود نمی دهند. همچنین وسیله ای بنام "محافظ تیرویید" وجود دارد . تصادفا من دیروز برای ماموگرام سالانه رفته بودم . با اینکه احساس میکردم سوال احمقانه ای خواهد بود اما در مورد "محافظ" سوال کردم . تکنیسین از کشویی یک پیش بند مخصوص بیرون آورد .پرسیدم چرا همیشه از آن استفاده نمیشود .وی جواب داد :"نمیدانم .باید بخواهید ." خوب اگر من این برنامه را ندیده بودم چطور میتوانستم درخواست استفاده از ان را بکنم ..؟؟ این تجربه را برای دوستان و اقوام خود بفرستید
خدایا ، در برابر هر آنچه که انسان بودن و انسان ماندن را به تباهی میکشاند،  مرا با نداشتن و نخواستن روئین تن کن !
 سپاس شده توسط امیر ، hadi ، mokhtari ، Oranus ، مهسا ، yass147 ، یاس سپید ، فخريان ، مریم محمدی ، hdeban55
#3
سرب ماده‌ای سمی است که مصرف آن بر اعصاب اثر می‌گذارد و موجب بروز سرطان پوست در افراد می‌شود. وی با اشاره به اینکه سرطان پوست یکی از شایع‌ترین سرطان‌هاست، افزود: اگر این سرطان از روی پوست لب آغاز شود، خیلی سریع‌تر از سایر قسمت‌های بدن، به بافت‌ها حمله می‌کند.

دکتر ‌الله‌یار طاهری، متخصص پوست در گفت‌وگو با همشهری می‌گوید: مطالعات نشان‌ داده‌اند که میزان 2 پی‌پی‌ام سرب در محصولات آرایشی مثل سایه و رژگونه طبیعی است ولی حتی کمتر از این میزان در رژ‌لب‌ها خطرناک است. وجود سرب اگرچه در محصولات آرایشی بالا نیست ولی به عقیده کارشناسان زنان باردار و شیرده نباید از این محصولات استفاده کنند چون سرب موجود در این محصولات می‌تواند از جفت عبور کرده به جنین آسیب برساند. برای همین است که مدام به مسئولین بهداشتی سفارش می‌شود به شرکت‌های تولید‌کننده از نظر میزان سرب در محصولات آرایشی هشدار دهند.

اما در میان این اظهارات ظاهرا نظر دیگر متخصصان پوست چیز دیگری است چون به گفته برخی از آنها بیشترین عامل سرطان پوست آفتاب، ژنتیک و عواملی از این قبیل است نه ماده‌ای مثل سرب. به عقیده این متخصصان سرب فقط ایجاد مسمومیت‌هایی مثل مسمومیت‌های گوارشی می‌کند و منجر به سرطان پوست نمی‌شود، چون سال‌هاست که از این محصولات استفاده می‌شود ولی عارضه‌ای به نام سرطان پوست در آنها گزارش نشده است.

دکتر مسعود داوودی، متخصص بیماری‌های پوست، مو و زیبایی در این خصوص به همشهری می‌گوید: سرب ماده‌ای است که قابلیت جذب شدن از راه پوست را دارد. این ماده وقتی وارد بدن می‌شود علائم مسمومیت ایجاد می‌کند و نخستین علامتش هم کم‌خونی شدید است. وی در ادامه می‌افزاید: در محصولات قدیمی آرایشی و مواد رنگی این محصولات گاهی ماده سرب وجود داشت ولی چون مشخص شد که این ماده خطرناک است، طبق نظارت‌ها استفاده از آن محدود شد. به همین دلیل تولید کنندگان، درمحصولات جدید مجاز به استفاده از این ماده نیستند ولی متأسفانه محصولاتی که به شکل قاچاق و تقلبی وارد بازار می‌شوند، چون نظارت روی آنها صورت نمی‌‌گیرد، اغلب مواقع از ترکیبات ارزان‌قیمت در آنها استفاده می‌شود که حاوی سرب هستند. این محصولات اغلب هم در نزدیک مخاط‌ها استفاده می‌شوند مثل خط‌چشم و رژ‌لب. سرب موجود در این مواد ابتدا به شکل حساسیت و آلرژی خودش را نشان داده و بعد ایجاد مسمومیت می‌کند.

به گفته این متخصص پوست البته سرب موجود در محصولات آرایشی به هیچ وجه سرطان‌زا نیست و فقط ایجاد علائم مسمومیت می‌کند آن هم از طریق رسوب در گلبول‌های قرمز و ایجاد ضعف، بی‌حالی، حالت تهوع، خواب آلودگی و خستگی در استفاده‌کنندگان. برای همین است به شهروندان توصیه می‌کنیم به هیچ‌وجه محصولات آرایشی ارزان قیمت از دست فروشان خریداری نکنند و حتما محصولات با لیبل قانونی وزارت بهداشت را از اماکن معتبر خریداری کنند.

این نکته‌ای است که دکتر محمد گلشنی، دبیر علمی انجمن پوست، مو و زیبایی ایران نیز به آن اشاره کرده و خاطرنشان می‌کند: محصولات قانونی که لیبل وزارت بهداشت را نیز دارا هستند، میزان سرب موجود در آنها کمتر از 2‌پی‌پی‌ام بوده و به هیچ وجه خطرناک نیستند. به گفته وی البته این قضیه در مورد آرسنیک هم مصداق دارد که میزانش نباید بیشتر از 10پی‌پی‌ام باشد. ولی به‌طور کلی سرب به هیچ وجه خاصیت ایجاد سرطان پوست ندارد و فقط به‌دلیل اینکه ممکن است در محصولاتی مثل رژ لب که خورده می‌شوند، و جذب دستگاه گوارش می‌شوند، ایجاد مسمومیت کند.
خدایا ، در برابر هر آنچه که انسان بودن و انسان ماندن را به تباهی میکشاند،  مرا با نداشتن و نخواستن روئین تن کن !
 سپاس شده توسط مهسا ، Oranus ، مریم محمدی ، hdeban55
#4
سلامت نیوز :عموماً دو گروه از اشخاص دچار بیماری ام.اس می‌شوند:
الف - گروه نخست افرادی هستند فوق‌العاده حساس، زودرنج و عصبی و با كمترین ناملایمات از حالت عادی خارج شده و تعادل خود را از دست می‌دهند. یكی از عمده‌ترین علت‌های این بیماری، عصبی شدن افراد است كه مهم‌ترین دلیل آن در واقع كمبود مواد غذایی یا مواد معدنی و ویتامین‌ها در بدن و همچنین مواد زائد در سلول‌ها و بافت‌ها است. هرگاه شخص از نظر فیزیولوژی دچال اختلال شود، از نظر سیستم عصبی نیز دچار ناراحتی روحی و روانی خواهد شد و با كمترین برخوردی، عكس‌العمل نشان خواهد داد.‌وقتی كه تعادل املاح معدنی در بدن به هم می‌خورد، انسان با كمترین برخوردی عصبی می‌شود و همچنین كار غدد درون‌ریز در بدن مختل می‌شود. همین امر موجب می‌شود كه ترشحات طبیعی معده مختل و اسید معده به اندازه دوبرابر حد طبیعی شود.روزانه معده یك انسان بالغ حدود دو لیتر اسید كلریدریك ترشح می‌كند كه در هضم غذا نقش اصلی را ایفا می‌كند. وقتی فردی عصبی می‌شود، این مقدار اسید به دو برابر حجم واقعی و طبیعی خود می‌رسد كه در واقع روزانه چهار لیتر اسید معده كه فوق‌العاده قوی است، ترشح می‌شود.

اختلال در غدد درون‌ریز موجب می‌شود كه سیستم داخلی بدن به هم ریزد و انسان از حالت تعادلی روحی و روانی خارج شود. پس می‌توان نتیجه گرفت بهترین راهكار درمانی كه در زمینه پیشگیری از بیماری ام.اس نیز برای این گروه مؤثر خواهد بود، پرهیز از بروز تنش در مناسبات بین‌فردی و سعی در كنترل احساسات و عواطف شخصی است افراد زودرنج و حساس باید تلاش كنند تا تفسیر خود را از موقعیت‌های اجتماعی به‌گونه‌ای تغییر دهند تا كمترین فشار روانی بر آنان وارد شود.

‌ب - گروه دوم شامل افرادی است كه از نظر ژنتیكی دارای طبع سردی هستند و مدام از غذاهای سرد (غذاهایی با ‌‌PH اسیدی) به حد وفور استفاده می‌كنند و علاقه زیادی به خوردن ترشی، سركه، تمر هندی، ماست، قره‌قروت و امثال آن دارند. افرادی كه دارای چنین طبعی هستند، اگر در مورد غذای مصرفی روزانه خود دقیق نباشند، بیشتر در معرض بیماری ام.اس قرار می‌گیرند.‌

عموماً در بیماران مبتلا به ام.اس، ‌‌PH خون گرایش به حالت اسیدی دارد و اگر این حالت بر اثر نوع تغذیه تكرار شود، بیمار در معرض حملات مداوم قرار خواهد گرفت و حال بیمار به مرور رو به وخامت خواهد رفت. جالب توجه اینكه این نوع بیماران علاقه وافری به مصرف غذاهای دارای حالت اسیدوز نشان می‌دهند، مانند: ماست، بستنی، ترشی، تمر هندی، ماهی و امثال آن.

این‌گونه بیماران باید از مصرف غذاهای اسیدی دوری جویند تا بدین وسیله از پیشرفت بیماری جلوگیری به عمل آورند. برای پیشگیری از این بیماری در سایر افراد نیز می‌توان مصرف متعادل مواد غذایی به‌ویژه اجتناب از مواد غذایی اسیدی را توصیه كرد.
خدایا ، در برابر هر آنچه که انسان بودن و انسان ماندن را به تباهی میکشاند،  مرا با نداشتن و نخواستن روئین تن کن !
 سپاس شده توسط hadi ، mokhtari ، ليلا_ض ، yass147 ، یاس سپید ، کامران ، مریم محمدی ، hdeban55 ، یگانه
#5
خطر سرطان در خودرو

همه رانندگان خودرو عادت دارند بلافاصله بعد از سوار‌شدن به‌ خودروی خود در تابستان، از کولر خودرو برای سرد‌کردن فضای داخل وسیله نقلیه استفاده کنند، اما متخصصان می‌گویند که‌ به دلیل انباشته‌شدن گازهای خطرناکی که از وسایل پلاستیکی داخل خودرو متصاعدمی‌شود، قرار گرفتن در این محیط می‌تواند برای سلامتی سرنشینان خطرناک باشد.

در همین زمینه دکترقانعی، معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت با بیان اینکه داشبورد، صندلی و سیستم تهویه هوای خودرو در صورتی که مدت زیادی خودرو زیر نور مستقیم آفتاب باقی بماند و گاز خنک‌کننده خودرو نشتی داشته باشد گاز بنزن در محیط خودرو ایجاد می‌شود که بسیار خطرناک و سمی است، گفت: فورا بعد از نشستن در خودرو، کولر ماشین را روشن نکنید بلکه ابتدا پنجره‌ها را پایین دهید تا هوای خودرو جابه‌جا شود و سپس سیستم تهویه را روشن کنید.

وی خاطر نشان کرد: افرادی که سوار خودرویی با پنجره‌های بسته می‌شوند به‌طور اجتناب‌ناپذیری در معرض تنفس پی در پی و بیش از اندازه این گاز مهلک و سمی قرار می‌گیرند؛ بنابراین توصیه می‌شود قبل از سوار شدن، پنجره و در خودرو را باز بگذارید تا هوای سمی انباشته‌شده در خودرو خارج شود.

براساس تحقیقات صورت گرفته، داشبورد، صندلی و سیستم تهویه هوای خودرو از خود گاز بنزن ساطع می‌کنند که یک گاز بسیار سمی و سرطان‌زاست، علاوه بر سرطانزایی، گاز بنزن به استخوان‌ها آسیب رسانده و نیز باعث ابتلا به آنومیا (نوعی سرطان خون مربوط به گلبول‌های قرمز خون) و کاهش سطح گلبول‌های سفید بدن می‌شود، همچنین تماس طولانی‌مدت با این گاز سمی باعث ابتلا به لوکمیا (نوع دیگری از سرطان خون مربوط به گلبول‌های سفید خون) و در مواردی همزمان با افزایش ریسک ابتلا به سرطان، باعث سقط جنین در خانم‌ها می‌شود.

میزان سطح قابل‌قبول بنزن در هوای آزاد حدود 50‌میلی‌گرم در هر فوت مربع است، در حالی که میزان بنزن موجود در داخل یک خودروی پارک شده با پنجره‌های بسته بین 200تا 400‌میلی‌گرم است. حال اگر این خودرو در فضای باز و زیر نور خورشید در دمای بالای 40 درجه سانتی‌گراد پارک شده باشد سطح بنزن موجود در فضای داخل آن بین 2هزار تا 4هزار ‌میلی‌گرم بالا می‌رود که 40‌برابر بیشتر از سطح قابل‌قبول آن است. علاوه بر موارد ذکر شده، بنزن گازی است که کلیه‌ها و کبد را تحت‌تأثیر قرار داده و از همه خطرناک‌تر اینکه بدن انسان به سختی می‌تواند این ماده سمی و خطرناک را دفع کند.
خدایا ، در برابر هر آنچه که انسان بودن و انسان ماندن را به تباهی میکشاند،  مرا با نداشتن و نخواستن روئین تن کن !
 سپاس شده توسط Oranus ، hadi ، mokhtari ، مریم محمدی ، hdeban55
#6
مارکهای تقلبی محصولات بهداشتی
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :


دامنه اقدامات تولیدکنندگان چینی در جعل برندهای معتبر جهانی با کمترین کیفیت و البته صادرات آن به ایران به حوزه مسواک نیز کشیده شده است.
به گزارش انتخاب به نقل از ایسنا، با اندکی گشت و گذار در بازار می‌توان مسواک‌هایی را دید که اگرچه با برند تجاری “اورال بی” و قیمت به نسبت بالایی به فروش می‌رسند، اما ظاهر و رنگ پلاستیک این مسواکها کدر بوده و شفافیت مسواک‌های اصل را ندارد.


به هر حال اگر به دلیل عدم آگاهی از تقلبی بودن، یکی از این مسواک‌ها را بخرید، به محض باز کردن بسته‌بندی آن بوی نامطبوع و تند پلاستیک بازیافتی به مشامتان خواهد رسید.


پلاستیک بازیافتی طیف وسیعی از ضایعات پلاستیک از کیسه‌های نایلونی گرفته تا پلاستیک سرم، آمپول و دیگر ضایعات بیمارستانی را در بر می‌گیرد.


نکته مهم در این زمینه احتمال بیماری‌زایی بالای محصولات تولید شده از پلاستیک‌های بازیافتی است. البته این احتمال بیماری‌زایی با توجه به تماس مستقیم مسواک با محیط داخلی بدن و دهان تقریبا قطعی خواهد شد.

خلاصه مواظب باشید که بد وضعیتیه با این تحریما ؛کمپانی ژیلت آمریکا مالک سه برند تجاری اورال‌بی، کرست ، براون و… است به همین دلیل از این مارکها تو بازار دیدید به احتمال بسیار زیاد تقلبی هست.آینه های دو طرفه،تجاوز به حریم خصوصی افراد:


این روزها مساله امنیت و پخش عکس و فیلم های خصوصی افراد دغدغه ای برای جامعه شده است پس زمان خوبی هست که
این مطلب را بخوانید:

بله افرادی با این روش از خانمها در حالیکه در هتل ،اتاق پرو یا در مکانهای خصوصی هستند فیلم یا عکس تهیه کرده و به معرض عموم می گذارند. پس حتما قبل از اینکه از محل های دارای آینه استفاده کنید از یکطرفه بودن آن مطمئن شوید!

انگشت خود را روی آینه قرار دهید، اگر بین انگشت شما و تصویر آن یک فاصله ای باشد این آینه واقعی است ولی اگر انگشت شما به تصویرش چسبیده باشد، این آینه دو طرفه است.چون در آینه واقعی لایه جیوه در پشت شیشه است ولی در آینه های دو طرفه لایه جیوه در روی سطح شیشه است.
از همه شما خواهش میکنم این موضوع را برای دوستان خود ارسال کنید تا از بروز اتفاقات ناگوار جلوگیری شود.


گرگ باش! مغرور! بر شب پادشاهی کن...
می خواهی خنجر بزنی از روبرو بزن...
مثل گرگ تعصب داشته باش،مثل گرگ حتی به شیر هم رحم نکن...
مثل گرگ رو در رو حق بگیر...
به مانند گرگ باش...دوستانت را لیس بزن،دشمنانت را گاز بگیر...
گرگ باش دشمن را بدر...
در برابر سگان ولگرد بی تفاوت باش...
آنها به پارس کردن های بیهوده زنده اند...
بی اعتماد باش...بی اعتنا...
همیشه با گله،
اما تـــــــنــــــهــــــا...
 سپاس شده توسط ليلا_ض ، mokhtari ، yass147 ، مریم محمدی ، hdeban55 ، marsa ، آذری
#7
ممنونم آقای هادی
آدم غصه اش می گیره خدا خیرشون نده که اینقدر با جون و ابروی دیگران بازی می کنن
نمی دونم بعضی ها چطور این پولای حروم از گلوشون پایین میره یا چه سودی می برن با ریختن ابروی یکی دیگه Dodgy
از این به بعد حواسمونو بیشتر جمع می کنیمRose
هیچ
.
.
و دوباره هیچ
قصه همان ست که بود...
 سپاس شده توسط hadi
#8
استیو جابز، موسس شرکت اپل و مغز نابغه اختراعاتی چون «آی مک»، «آی تونز»، «آی پد»، آیفون، «آی پاد» پس از نبرد با سرطان لوزالمعده در سن ۵۶ سالگی زندگی را بدرود گفت.
[عکس: t_hero.png]


[عکس: t_title.png]تصویری از استیو جابز و همسرش در آخرین نطق او برای اپل
[عکس: n00136274-t.jpg]


واقعا حیف شد؛ انسان عجیبی بود،روحش شادRose
گرگ باش! مغرور! بر شب پادشاهی کن...
می خواهی خنجر بزنی از روبرو بزن...
مثل گرگ تعصب داشته باش،مثل گرگ حتی به شیر هم رحم نکن...
مثل گرگ رو در رو حق بگیر...
به مانند گرگ باش...دوستانت را لیس بزن،دشمنانت را گاز بگیر...
گرگ باش دشمن را بدر...
در برابر سگان ولگرد بی تفاوت باش...
آنها به پارس کردن های بیهوده زنده اند...
بی اعتماد باش...بی اعتنا...
همیشه با گله،
اما تـــــــنــــــهــــــا...
 سپاس شده توسط امیر ، zahra1361 ، mokhtari ، Harika ، meliya ، hdeban55
#9
روحش شاد و يادش گرامي.


اورانوس هفتمین سیاره نزدیک به خورشید و سومین غول از چهار غول گازی است. جبه‌ای از گاز و یخ هسته سنگی این سیاره را پوشانده است. جو اطراف جبه غالباً از متان ساخته شده ، که این گاز باعث وجود رنگهای آبی و سبز که از مشخصات بارز این سیاره هستند، می‌شود.
اورانوس سومین سیاره بزرگ منظومه شمسی بوده ، بزرگی آن 4 برابر زمین است.
 سپاس شده توسط hadi ، امیر ، mokhtari ، amd196 ، hdeban55
#10
دنیس ریچی، خالق زبان برنامه‌نویسی C درگذشت.

البته این خبر ماله 15-20 روز پیشه و کمی قدیمی شده ولی حیفم اومد نزارم.

آقای دنیس ریچی، خالق زبان برنامه‌نویسی C و از اعضای سازندگان سیستم عامل یونیکس در سن ۷۰ سالگی درگذشت.
نوآوری‌های گسترده اوائل انقلاب صنعتی کامپیوتر به واسطه کارهای آقای دنیس ریچی و همکارانش بوده‌است. وی به عنوان تیتان صنعت رایانه شناخته می‌شود.
خبر مرگ وی، نخست توسط همکار او در Bell Labs، آقای Rob Pike به اطلاع عموم رسانیده شد.
به گزارش وین بتا، آقای دنیس ریچی در سال‌های دهه ۶۰ و ۷۰ میلادی همراه با کسانی همچون Ken Thompson ،Brian Kernighan ، Douglas McIlroy و Joe Ossanna سیستم عامل یونیکس را ساخت.
[عکس: people_dennis_ritchie.jpg]
وی در Bell Labs توانست زبان برنامه‌نویسی C را طراحی کند. این زبان برنامه‌نویسی تا کنون از محبوبیت جهانی برخوردار است.
بخاطر کارهای آقای دنیس ریچی صنعت برنامه‌نویسی رایانه در آن سال‌ها به سرعت محبوب شد و باعث شد که جنبش‌های نرم‌افزار کد باز و آزاد پدید آیند. نرم‌افزارهای آزاد در آینده باعث شدند که شبکه جهانی اینترنت را به پیش ببرند.
مرگ آقای دنیس ریچی شاید به اندازه درگذشت آقای استیو جابز (مدیر عامل شرکت اپل) خوراک خبری رسانه‌ها را تشکیل ندهد زیرا که وی به زندگی کاملاً خصوصی و بدور از هیاهو عادت داشت اما دست‌آوردها و کارهای وی برای بشر مطمئناً کمتر از آقای استیو جابز نیست.
آقای Pike گفته است که دنیا «یک نابغه واقعی» را از دست داده است.
برای درک بهتر کارهای آقای دنیس ریچی میتوان به مثال‌‌هایی همچون: طراحی زبان C و همکاری در ساخت یونیکس اشاره داشت اما هنگامیکه متوجه میشویم که کرنل سیستم‌عامل‌های لینوکس و یونیکس، مکینتاش و شاید حتی ویندوز با زبان C نوشته شده‌اند به راستی به واژه نابغه واقعی میرسیم.
تغریباً همه مرورگر‌های وب با زبان C و یا C++ نوشته شده اند. حتی هنگامیکه آقای Tim Berners-Lee اولین ساختار شبکه جهانی وب را آزمایش میکرد از رایانه NexT استفاده کرد که از سیستم‌عامل یونیکس بهره میبرد و زبان برنامه نویسی‌اش C بود.
اگر دنیس ریچی نبود، شاید هیچگاه رایانه‌های شخصی به این شکل در اختیار ما نبودند و هیچوقت شبکه جهانی اینترنت خصوصیات و آزادی‌های نرم‌افزاری امروز را نداشت.
گفتنی است که آقای دنیس ریچی دارای بلند‌مرتبه ترین مدال افتخار فناوری از کشور ایالات متحده امریکا است. وی این مدال را در سال ۱۹۹۹ میلادی از دست آقای بیل کلینتون دریافت کرد.
[عکس: Dennis_MacAlistair_Ritchie_.jpg]
گرگ باش! مغرور! بر شب پادشاهی کن...
می خواهی خنجر بزنی از روبرو بزن...
مثل گرگ تعصب داشته باش،مثل گرگ حتی به شیر هم رحم نکن...
مثل گرگ رو در رو حق بگیر...
به مانند گرگ باش...دوستانت را لیس بزن،دشمنانت را گاز بگیر...
گرگ باش دشمن را بدر...
در برابر سگان ولگرد بی تفاوت باش...
آنها به پارس کردن های بیهوده زنده اند...
بی اعتماد باش...بی اعتنا...
همیشه با گله،
اما تـــــــنــــــهــــــا...
 سپاس شده توسط امیر ، Harika ، Oranus ، mokhtari ، مریم محمدی ، hdeban55 ، koolaee ، Orkide


موضوعات مشابه ...
موضوع
  اخبار دنیای فناوری اطلاعات (IT)
Exclamation هشدار هشدار هشدار، حتما مطالعه کنیدکاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان