میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تهیه کتاب ابدلهاک ترجمه فرحناز صدوقی

دوستان عزیزم من خیلی به ترجمه این کتاب نیاز دارم
با انتشارات سبحان هم تماس گرفتم نداشتند
از دوستان عزیزی که ترجمه رو دارند خواهش میکنم اگه امکانش هست یه کپی از کتاب رو
برام ارسال کنند.
ممنون میشم برام پیغام بزارید
(12-اسفند-1392، 11:51 صبح)odiseh222 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*دوستان عزیزم من خیلی به ترجمه این کتاب نیاز دارم
با انتشارات سبحان هم تماس گرفتم نداشتند
از دوستان عزیزی که ترجمه رو دارند خواهش میکنم اگه امکانش هست یه کپی از کتاب رو
برام ارسال کنند.
ممنون میشم برام پیغام بزارید

دوست عزیز ترجمه کتاب ابدالهاک رو باید از انتشارات واژه پرداز بگیرید نه انتشارات سبحان.
اگر شهرستان هستید ، با انتشارات جعفری تماس بگیرید تا براتون ارسال کنند. در غیر این صورت با خود انتشارات واژه پرداز تماس بگیرید. کتاب حجمش زیاده و قابل کپی گرفتن نیست.
خدایا ، در برابر هر آنچه که انسان بودن و انسان ماندن را به تباهی میکشاند،  مرا با نداشتن و نخواستن روئین تن کن !
 سپاس شده توسط hadi ، odiseh222
ببخشید انتشارات جعفری تو سایتش نداشت
انتشارات واژه پرداز هم اینو داشت:
نام کتاب : مدیریت اطلاعات بهداشتی ، مدیریت یک منبع استراتژیک موضوع : مدیریت اطلاعات نویسنده : مروات ابدلهاک مترجم : دکتر فرخنده اسدی و همکاران قیمت : 35000 ریال این همون منبع مورد نظر وزارت بهداشت برای کنکور انفورماتیک پزشکیه ؟؟؟ ترجمه ای از مریم احمدی و فرحناز صدوقی توی سایت ندیدم!!!
(12-اسفند-1392، 02:39 عصر)odiseh222 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*ببخشید انتشارات جعفری تو سایتش نداشت
انتشارات واژه پرداز هم اینو داشت:
نام کتاب : مدیریت اطلاعات بهداشتی ، مدیریت یک منبع استراتژیک موضوع : مدیریت اطلاعات نویسنده : مروات ابدلهاک مترجم : دکتر فرخنده اسدی و همکاران قیمت : 35000 ریال این همون منبع مورد نظر وزارت بهداشت برای کنکور انفورماتیک پزشکیه ؟؟؟ ترجمه ای از مریم احمدی و فرحناز صدوقی توی سایت ندیدم!!!

شما به سایت انتشارات جعفری نگاه نکنین. سایتشون اپدیت نیست. تماس تلفنی بگیرید. من دیدم که این کتاب رو داره. اگر نبود به انتشارات واژه پرداز زنگ بزنید. فقط یک ترجمه از کتاب ابدلهاک وجود داره.
خدایا ، در برابر هر آنچه که انسان بودن و انسان ماندن را به تباهی میکشاند،  مرا با نداشتن و نخواستن روئین تن کن !
 سپاس شده توسط odiseh222
من با هر دو انتشارات جعفری و واژه پرداز تماس گرفتم هیچکدوم نداشتن!!!
دوستان عزیز کسی اسکن کتابو نداره یا اینکه کپی بگیره !!! من واقعا نمیدونم چطور کتابو
تهیه کنم!!!!!!!!!
بچه ها کتاب ابدلهاک ترجمه صدوقی و احمدی رو از کجا پیدا کنم واقعا لازم دارم شماره انتشاراتی که داره میشه بگین یا کسی هست پی دی اف شو بزاره واقعا ممنون