میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

برا کنکور انفورماتیک چه بخونیم؟؟؟؟

سلام دوستان
برای درسهای مدیریت کنکور چه بخونیم خوبه؟
به نظرتون فقط جزوه موسسه معین رو بخونی کافیه؟؟؟؟ اگه نه کدوم کتابها رو بخونی کافیه؟

البته چون وقت زیادی نمونده ب این خاطر این سوال رو پرسیدم، لطفا جواب دهید.
(18-فروردين-1393، 09:27 عصر)safa55 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام دوستان
برای درسهای مدیریت کنکور چه بخونیم خوبه؟
به نظرتون فقط جزوه موسسه معین رو بخونی کافیه؟؟؟؟ اگه نه کدوم کتابها رو بخونی کافیه؟

البته چون وقت زیادی نمونده ب این خاطر این سوال رو پرسیدم، لطفا جواب دهید.

سلام دوستم در همین سایت بچه ها بهترین منابع رو قید کردن، کافیه یه کوچولو وقت بزارین و مطالب رو بخونید...Dodgy
آنقدر زمین خورده ام که بدانم
برای برخاستن
نه دستی از برون، که همتی از درون
لازم است
سلام دوستان
من می دونم که این کنکور تراز نداره ولی یه سوال برام پیش اومده. اگه کسی زبان رو اصلا نزنه (یعنی سفید) ، مردود علمی اعلام نمیشه؟
هیچ چیزی نشد ندارهCool
(18-فروردين-1393، 11:39 عصر)nd_sharif نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام دوستان
من می دونم که این کنکور تراز نداره ولی یه سوال برام پیش اومده. اگه کسی زبان رو اصلا نزنه (یعنی سفید) ، مردود علمی اعلام نمیشه؟
نه اعلام نمی شه تو سالهای قبل بعضی ها زبان نزدن ولی قبول شدن ولی الان چون درصد زبان الاتر رفته مهم تر شده نمره کل معیار قبولیه
 سپاس شده توسط nd_sharif
سلام از اردبيل كسی واسه ارشد ثبت نام كرده بگه هماهنگ كنيم تو درسها
سلام كسی از اردبيل واسه ارشد پزشكی ثبت نام كرده انفورماتيك؟يا... ميشه پيام بده باهم مشاوره درسی و كتابی داشته باشيم[عکس: rose.gif]
(19-فروردين-1393، 11:01 صبح)hedieh نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
(18-فروردين-1393، 11:39 عصر)nd_sharif نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام دوستان
نه اعلام نمی شه تو سالهای قبل بعضی ها زبان نزدن ولی قبول شدن ولی الان چون درصد زبان الاتر رفته مهم تر شده نمره کل معیار قبولیه

ببینید منظور من اینه که اصلا زبان رو نزنن. یعنی سفید

نه اینکه بزنن ولی صفر بشه. چون بین سفید و صفر تفاوت هستش. از قبولیهای گذشته کسی نبوده که زبانشو کلا سفید گذاشته باشه
هیچ چیزی نشد ندارهCool
چرا نبوده بوده سالهای فکر کنم سال سومی که کنکور انفورماتیک برگزار شد خیلی از بچه ها زمان کم آوردن چون سوالهای برنامه نویسی شون غلط داشت و خیلیها شون به زبان نرسیدن ولی دانشگاه های تهران رو قبول شدن بعدم فرقی نداره بزنی درصدت صفر باشه یا خالی بذاری چون نمره کل حساب می شه و این هر دو نمره کل یکسان دارند اتفاقا از دوستان خودم هم کی هست که زبان نزد ولی تربیت مدرس قبول شد
سلام اگه زبان صفربزنیم درصدبقیه درسا باید حداقل چند درصد باشه که به قبولی امیدوار باشیم؟
پارسال یکی زبانش صفر بود بقیه حداقل 60 و رتبه اش اگه اشتباه نکنم 19 شده بود. اونی که بقیه رو 50 زده بود قبول نشده بود.

Sent from my GT-S5660 using Tapatalk 2

*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*Rose
سلام برای قبولی در ارشد شبانه انفورماتیک پرشکی چه درصدایی قابل قیوله؟
 سپاس شده توسط elsaa