میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کنکور آزمایشی دکتری

سلام دوستان
کسی کنکور آزمایشی که تو سایت چند روزیه داره تبلیغ می کنه ثبت نام کرده؟
من که کلاسهای این موسسه رو رفتم خیلی برام مفید بود. کنکورشم شرکت کردم.

به نظرم بیاین کنکور آزمایشی رو همه شرکت بکنیم که لااقل وضعیتمون به واقعیت بیشتر نزدیک باشه و بهتر خودمون رو محک بزنیم.
ما که می خواهیم یک ماه و نیم دیگه باهم رقابت کنیم خب همین الان یک رقابت مجازی داشته باشیم تا نقاط ضعفمون دستمون بیاد.
کی پایه است؟
BlushBlushBlush
من فکر نمیکنم مفید باشه. نه کلاسها و نه آزمون.
این رشته یک مجموعه از اساتید رو داره که همشون به نوعی نظر خاصی در طرح سوالات آزمون دارند و به هیچ نحو نمیشه سوالات رو پیش بینی کرد
مثلا برخلاف همه سالها، سوالات درس مدیریت سال 93 کاملا مربوط به مدارک پزشکی بود. در حالی که سال 90 اکثر سوالات مربوط به مباحث مهندسی و مدیریت نرم افزار بود
به هر حال تعداد کمی کتابهای مدیریت و انفورماتیک در بازار وجود داره که خوند همشون لازمه و یه سری کتابهای تکست مثل کتاب انفورماتیک پزشکی 20/20، ون بمل، جوزف تن هم میتونه درصد این دروس رو بالا ببره.
کلیات هم برای بچه های علوم پزشکی یا دانشجوهای انفورماتیک نیازی به کلاس نداره با خوندن چکیده فیزیولوژی گایتون و پاتولوژی رابینز و یه سری کتابهای بیماریشناسی مثل کلیات منیر نوبهار میشه نزدیک 90 درصد زد.
در مورد درس برنامه نویسی و ساختمان و همچنین ریاضیات گسسته و آمار هم نظری ندارم. انقدر آسونن که فکر نمیکنم نیازی به کلاس کنکور و دوره آموزشی و آزمون جامع باشه.
ولی برای کسایی که وقت میزارن و در این دوره ها و کلاسها شرکت میکنن آرزوی موفقیت دارم.
خدایا ، در برابر هر آنچه که انسان بودن و انسان ماندن را به تباهی میکشاند،  مرا با نداشتن و نخواستن روئین تن کن !
با سلام
به نظرم برای آزمونی مثل دکتری تخصصی نیازی به کنکور آزمایشی نیست،اصلا بی معنی است
البته با این توضیحی که خانم مدیر دادند داوطلبان غیر پزشکی شانسی برای قبولی ندارند ، که فکر کنم تفکر ساده لوحانه ای است رتبه های برتر سالهای قبل همواره در درس کلیات پزشکی حداکثر به شصت درصد سوالات پاسخ داده اند
با این حال، من هم آرزو می کنم هر کسی تلاش کنه موفق باشه
در انتظار فرصت عمری تباه کردم ، فرصت جوانیم بود من اشتباه کردم
به هر حال همه می دونیم که رقابت سال به سال سخت تر میشه. امسال هم همینطور از سالهای گذشته سخت تره
به نظر من کسی برنده است که هم خوب بخونه، هم خوب تست بزنه و از هر ابزار دیگه ای برای تقویت خودش استفاده کنه.
من به شخصه خیلی دوست دارم الان بدون سطحم نسبت به دیگران چه جوریه. نقاط ضعفم بیشتر کجاست.
حدودا 45 روز تا امتحان فرصت داریم. پس طبیعتا اگه بفهمم تو کدوم درس نسبت به دیگران ضعیفترم و عقبترم قطعا تو فرصت باقیمانده روی آن زمان بیشتری می گذرام.
دلیل من برای شرکت در کنکور آزمایشی دقیقا همینه که بدونم اوضاعم نسبت به بقیه چیه و اون درسهایی که اونا بالاتر از من می زنن رو بیشتر کار کنم.
به نظرم تفسیر اولیه کنکور آزمایشی هم همینه
خدا آزمون دکتری امسال رو بخیر کنهRolleyes

(20-شهريور-1393، 05:27 عصر)rahim06 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*با سلام
به نظرم برای آزمونی مثل دکتری تخصصی نیازی به کنکور آزمایشی نیست،اصلا بی معنی است
البته با این توضیحی که خانم مدیر دادند داوطلبان غیر پزشکی شانسی برای قبولی ندارند ، که فکر کنم تفکر ساده لوحانه ای است رتبه های برتر سالهای قبل همواره در درس کلیات پزشکی حداکثر به شصت درصد سوالات پاسخ داده اند
(20-شهريور-1393، 05:27 عصر)rahim06 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*با سلام

ببخشید کاربر محترمی که برخلاف ما ساده لوحها شما باهوشید، کجای توضیحات من نشون میده که داوطلبهای غیر پزشکی شانسی برای قبولی ندارند؟
من گفتم سوالات کلیات برای داوطلبای پزشکی زیاد سخت نیست، همونطوری که ساختمان و برنامه نویسی و ریاضیات برای داوطلبهای مهندسی سخت نیست.
لطفا در الفاظی که به کار میبرید حداقل در انجمن علمی و در تاپیکی به اسم دکتری یکم دقت کنید.
خدایا ، در برابر هر آنچه که انسان بودن و انسان ماندن را به تباهی میکشاند،  مرا با نداشتن و نخواستن روئین تن کن !
(20-شهريور-1393، 09:04 عصر)Harika نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*

ببخشید کاربر محترمی که برخلاف ما ساده لوحها شما باهوشید، کجای توضیحات من نشون میده که داوطلبهای غیر پزشکی شانسی برای قبولی ندارند؟
من گفتم سوالات کلیات برای داوطلبای پزشکی زیاد سخت نیست، همونطوری که ساختمان و برنامه نویسی و ریاضیات برای داوطلبهای مهندسی سخت نیست.
لطفا در الفاظی که به کار میبرید حداقل در انجمن علمی و در تاپیکی به اسم دکتری یکم دقت کنید.
سلام بر شما
من قصد جسارت بر شما یا کسی دیگری را نداشتم، بلکه منظورم این بود که اگر این طور فکر کنیم اشتباه است و گرنه اصلا در شان من نیست که به شما توهین کنم.امیدوارم همچون نام کاربریتان بزرگ بوده و البته اینقدر زود رنج نباشید ، شاد باشید
در انتظار فرصت عمری تباه کردم ، فرصت جوانیم بود من اشتباه کردم
سلام
من هم شرکت میکنم. به نظر منم کنکور آزمایشی می تونه نقاط ضعفم رو بگه . اصلا یکی از مشکلات شخص من اینه وقتی صحبت محاسبه زمان در امتحان میشه معمولا وقت کم میارم. خصوصا این کنکور که درسهای آمار و برنامه نویسی اش حل کردنی و وقت گیره. به خاطر تمرین مدیریت زمانم که باشه من شرکت می کنم.
دو سه تا از دوستام نیز شرکت می کنن. بیاین تعداد رو ببریم بالا که واقعا شبیه به کنکور واقعی بشه و بتونیم خودمون رو محل بزنیم.
ایشالله تو کنکور اصلی هم هممون قبول بشیم.
Rose

(19-شهريور-1393، 07:05 عصر)alirezanaderi نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام دوستان
کسی کنکور آزمایشی که تو سایت چند روزیه داره تبلیغ می کنه ثبت نام کرده؟
من که کلاسهای این موسسه رو رفتم خیلی برام مفید بود. کنکورشم شرکت کردم.

به نظرم بیاین کنکور آزمایشی رو همه شرکت بکنیم که لااقل وضعیتمون به واقعیت بیشتر نزدیک باشه و بهتر خودمون رو محک بزنیم.
ما که می خواهیم یک ماه و نیم دیگه باهم رقابت کنیم خب همین الان یک رقابت مجازی داشته باشیم تا نقاط ضعفمون دستمون بیاد.
کی پایه است؟
BlushBlushBlush
سلام دوستان داوطلب برای ازمون دکتری
امسال من برای ازمون ازمایشی در مقطع دکترا تخصصی انفورماتیک پزشکی داخل موسسه علمی اموزشی نسیم ثبت نام کردم. داخل سایتشون نوشته که ازمون ها بصورت انلاین برگزار میشه و به نظرم این ویژگی خیلی خوبه، چون باعث میشه که هر کسی بتونه از هر جایی ازمون بده و احتمال میدم جامعه اماری خوبی داشته باشه.
خواستم بگم هر کسی که تمایل داره یه سری به لینک زیر بزنه و اگر دوست داشت ثبت نام کنه.
*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*

موفق باشید دوستان
با سلام
بنظر بنده موسسه نسیم، موسسه خوبی بنظر میاد. سال قبل که ازمون های موسسه سینا برگزار نشد و با شکست مواجه شد. بنده هم تصمیم دارم  که برای همین موسسه علمی اموزشی نسیم ثبت نام کنم.
با اروزی موفقیت برای همه داوطلبان
ز کوشش به هر چیزی خواهی رسید...
سلام دوستان
میخواستم بدونم کسی ازمون ازمایشی انلاین دکتری تخصصی انفورماتیک پزشکی برای  موسسه علمی اموزشی نسیم رو شرکت کرده؟
من شرکت کردم خیلی راضی بودم. سوالاتش خیلی خوب بود.
امیدوارم که همه در کنکور اصلی  موفق بشیم، هر چند که خودم زیاد امادگی ندارم.
ز کوشش به هر چیزی خواهی رسید...