میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نیازمندی: خریدار منابع ارشد انفورماتیک

سلام به دوستان. من شیراز هستم میخوام اگه کسی میخواد کتاباش و بفروشه ازش بخرم.اگه شهر دیگه باشید هم مشکلی نداره.
سلام من سری کامل کتاب های انفورماتیک رو دارم اکثرشون هم نونو است حتی یک بار هم نخوندم اگر مایل هستید پیام خصوصی بدید
(4-دي-1393، 03:18 عصر)merino نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام من سری کامل کتاب های انفورماتیک رو دارم اکثرشون هم نونو است حتی یک بار هم نخوندم اگر مایل هستید پیام خصوصی بدید
فروش منابع ارشد (انفورماتیک)!!(اکثر کتب استفاده نشده و جدید هستن)
خدایــــــــــــــــــــــــــاRoseRose
انتهای دریا را برکه ها نمیفهمند پس ببخش اگر گاهی گم میکنم نشانت را.

سلام دوستان
من یه یک ماهی هست که هرجا میگردم این دوتا کتابو پیدا نمیکنم!!! گفتم اگر دوستان کسی این منابع رو داشته باشه خیلی ممنون میشم به من بفروشه..

1:
درسنامه جامع دكتري تخصصي رشته هاي مديريت اطلاعات بهداشتي،مديكال انفورماتيك
نويسنده: ليلا شاهمرادي

2:
كيفيت اطلاعات درمراقبت بهداشتي(مقدسي)
سلام .من یکسری از کتابهارو دارم و اگه کسی مایل بود پیام خصوصی بدید تا اطلاعات بیشتری بدم.شیراز باشید که عالیه
سلام
منبع کامل درس انفورماتیک پزشکی توسط بنده در قالب 20 جلسه تدریس شده است و بسیار برای کنکور ارشد و دکتری مفید است.
لینک زیر نیز جلسه اول است که رایگان است و میتوانید استفاده نمایید در صورت تمایل با بنده تماس بگیرید تا برای سایر جلسات با هم هماهنگ نماییم.
 *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
آزادی متعلق به یک نفر نیست ، مال همه است.
سلام دوستان
5جلد کتاب زیر کاملا نو برا فروش درج میشن:
1- بانک سوالات مدیریت اطلاعات سلامت
2- فرهنگ اختصارات پزشکی طبقه بندی شده
3- حل االمسائل روش های اماری و شاخص های بهداشتی
4- انفورماتیک زیست پزشکی جلد اول
5- بانک سوالات فناوری اطلاعات سلامت 
دوستانی که به کتابا نیاز دارن میتونن به شماره 09379868158 پیام بدن تا قیمت رو براتون ارسال کنم.. اگه تهران باشه خیلی عالیه
هیچ اگر سایه پذیرد ما همان سایه هیچیم
با سلام خدمت دوستان
اگه کسی کتاب درسنامه جامع مدارک پزشکی جلد 2 رو داره و لازم نداره به من اطلاع بده نیاز فوری دارم میخوام بخرم چون تو بازار پیدا نکردم.
سلام
اگه کسی جزوه های انفورماتیک داره که میخواد بفروشه تو ایمیلم شماره شو بزاره باهاش تماس میگیرم f.omidy@yahoo.com