میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

نظرسنجی: آیاشماازرشته فناوری اطلاعات سلامت راضی هستید؟

بله.خیلیم عالیه
خیروبه دردنمیخوره

توجه: این یک نظرسنجی عمومی است و سایر کاربران می‌توانند رای شما را ببینند.
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بازارکاررشتهhit

Heart 
رشته فناوری اطلاعات سلامت اصلا بازارکارنداره وهمه فارغ التحصیلان بیکارهستند.من توصیه میکنم هرگزاین رشته راانتخاب نکنیدچون پشیمون میشید.
همه همکلاسی های من افسرده شدن چون این رشته رودوس ندارن
همه مارومسخره میکنن میگن شمامثل مسعودشصتچی میشین
دلم خیلی برات تنگه...
عزیزم با این مطلبی که اینجا نوشتی یعنی از بازار کار بقیه رشته ها خبر نداری ..
یه اطلاعاتی هم راجع به اونا بگیر ...
و اما اینکه این رشته رو دوست ندراند بحثش جداست ... من اگ پزشکی رو هم دوست نداشته باشم نه توش موفق میشم و نه میتونم براش کار پیدا کنم..
هر مطلبی مسخره باشه، جواب قانع کننده میتونه داشته باشه Smile
دلیل نمیشه هرکسی هرچی گفت ما قبول کنیم Smile
تعجب میکنم چرا شما همه بیکارین !!!! چون بچه های ما همه سرکارن.. Smile
هَر وَقت مآ اومَدیم تو خوشـبَختی غَرق شیم

هَمه تیریپِ غَریق نِجآت بَردآشتَن ... |:
Heart 
جیگرم من خیلیم ازرشته های دیگه خبردارم . رشته ماازهمه بدتره.

فایل‌های پیوست تصاویر بندانگشتی

من که تویمحیط کارم دارم میبینم به عینه Wink

بازار کارش داغونه...من یساله فارغ التحصیل شدم با معدل خوب اما بیکارم ...و همچنین همکلاسی هام...به کسی پیشنهاد نمیکنم بیاد این رشته...

برای طرح هم اقدام کردم اما فعلا که نمیگیرن...
گاه آنچه مصیبتی بزرگ به نظر می رسد به عظیم ترین خیر و صلاح زندگیمان بدل می شود.
من تعجب میکنم شما چرا اینجوری میگین !!!
آخه هم من هم همه هم کلاسیام غیر از پسرا ک سربازی دارن الان داریم طرح میریم !!!

خوش بحالتون...ما بیکاریم... واسه شهر های اطراف هم گفتن دو نفر جا هست فقط واسه کارای مدارک پزشکی. کلا طرح ما رو برا مدارک پزشکی فقط میخوان.مدارک هم که از نیروی طرحی بیشتر واسه پذیرش و بایگانی استفاده میکنه تا کدگذاری...
خب ما هم قسمت مدارک پزشکی هستیم و این طبیعیه.. ما باید خودمون جایگاهمون رو درست کنیم ...
مثلا الان اینجا ک من هستم حتی حاضر نیستن تابلوی مدارک پزشکی رو بردارن ... ( اسم واحد مدارک پزشکی به مدیریت اطلاعات سلامت تغییر پیدا کرده) چه برسه به بقیه کارا !!! باید کم کم جلو بریم .. شاید اصلا تا 10 ، 15 سال دگ و شایدم بیشتر درست نشه ولی ما باید صبور باشیم.. باید ایده بدیم و پیگیر باشیم ... دلسرد نشیم .. مطمئنا میشه Smile

اگه مدارک پزشکی واسه کد گذاری یا اعتبارسنجی یا کارای امار و اینجور چیزا ما رو بخواد خوبه باز بنطر من.اما واسه پذیرش خدایی من که نمی تونم.اونوقتا که کاراموزی میرفتیم بیمارستان نیروهای پذیرش معمولا دیپلم یا کاردانی رشته های غیر مرتبط بودن مثلا تربیت بدنی و علوم اجتماعی و اینجور رشته ها.چون واقعا کار پذیرش که تخصصی نیست حالا یه زمان هم نیروی مدارک پزشکی بخوان بزارن میشه از کاردانی هایی که خودشون علاقمندن استفاده کنن نه فناوری...بایگانی هم همینطور...یادمه کاراموز بودم یبار بین قفسه ها گیر افتاده بودم...کلا فاصله نرمال نداشت ریلهاش...با این حال با این حرفت که خودمون باید جایگاهمونو بسازیم خیلی موافقم.من زمان دانشجوییم هر بیمارستانی میفرستادنمون میرفتم برا اعتباربخشی کمک میکردم داوطلبانه همونم شد کار دانشجوییم توی همون بیمارستانا جور شد.همه کارمندا فکر میکردن کار اصلی رشته ما اینه، انقد که من علاقه نشون میدادم و تلاش میکردم.. سعیمو میکردم که دید خوبی نسبت به رشتمون پیدا کنن...
سلام
خدمت دوست عزیز ملیسا خانم باید عرض کنم
الان بازار کار نه فقط رشته ما بلکه خیلی از رشته های دیگه چه وزارت بهداشت و چه وزارت علوم خرابه
بازم رشته ما خیلی خوبه حداقل جذب نیروی طرحی بیشتر از رشته های دیگه است
حالا اینکه دانشگاه شما طرحی نمیگیره به خاطر اینه که تعداد متقاضی ها بیشتر از تعداد نیروی مورد نیازشه
من دانشگاه سبزوارم همکارم فارغ التحصیل مرداده الان سه هفته است که داره طرحشو میاد هنوز هم نیاز داریم به نیروی طرحی، ولی کسی نیست اگه دوست دارین بیاد اینجا!
و اما جواب دوست عزیز شیوا خانم
پذیرش یکی از بخش هاییه که مستقیما زیر نظر مدیریت اطلاعات سلامت یا همون مدارک پزشکی قدیمی و باید توسط این پرسنل پر بشه
و اینکه همین سال اول مستقیما بری تو آمار یا کدگزاری کار کنی واقعا غیر منطقیه
هیچ بیمارستانی نمیاد نیروی تازه کارشو یک راست بزاره واحد آمار یا کدگذاری!!
واسه اینکه یاد گرفتن پذیرش و آشنا شدن به روال کار و مشکلات پذیرش پایه مدارک پزشکیه، مثل اینکه اول میری دانشگاه دروس پایه رو نگذرانی، همون اول دروس تخصصی رو بهت بدن! خب واقعا نمیشه!!!
در کل باید بگم رشته فناوری اطلاعات سلامت یه رشته جدیده و تا بیان براش چارت سازمانی ، شرح وظایف و ... تعریف کنن طول میکشه و این زمان نیاز داره
یه چیز دیگه هم بگم کوتاهی از طرف خود ما هم هست، خیلی بی بخار هستیم و برای بهبود وضعیت شغلیمون هیچ کاری انجام نمیدیم
RoseRoseRose
لحظه ای می آید و دنیا به کامم ****** لحطه ای می آید و برزخ به نامم
لحظه ای گریانم و در اضطرابم ***** لحظه ای خندانم و اندر شتابم
لحظه ای ساکن مثال دشت سردم **** لحظه ای طوفان به اوج کوه دردم
لحظه ای شیرین تر از لبهای شیرین *** لحظه ای غمگین تر از غمهای دیرین
لحظه ای آکنده از حزن و حزینم ** لحظه ای سرشار شور و عندلیبم
این خوشی یا ناخوشی آنی نگر * سرد و گرم زندگی فانی نگر
RoseRoseRose

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان