میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تجربه دوستان شركت كننده در كنكور 94 انفورماتيك پزشكي و فناوري اطلاعات

با سلام و عرض تبریک به دوستای عزیزم.امیدوارم تو همه مراحل زندگیتون موفق و سربلند باشید.
بدلیل اینکه چند مدت دیگه سرتون حسابی شلوغ میشه و فرصت نمیکنید ، این فرصت رو غنیمت شمردم تا ازتون در خواست کنم کتابهایی که خوندید مخصوصا منابعی که واسه درس مدیریت خوندید به بچه هایی که سال دیگه میخوان کنکور بدن معرفی کنید.
خیلی ممنون میشم که مثل بچه های سالهای قبل تجربیاتتون رو در اختیار بقیه دوستان قرار بدید.
با ارزوی موفقیت بیشتر  Rose  Rose  Rose
 سپاس شده توسط urania ، asma ، Niosha
سلام  رتبه کنکور امسال من10شده  درصد درس مدیریتم 45 درصد بوده چیزی که تجربه من میگه اینکه نباید صرفا به منابعی که بچه های سال های قبل تر خوندن ونتیجه خوبی هم گرفتن اکتفا کنی طراح سوال ها هرسال روی یه منبع بیشتر زوم میکنن متاسفانه گاهی اوقات اون منبع جز منابع رسمی معرفی شده هم نیست امسال از کتاب واگر سوال های بیشتری طرح شده بودواسه ساختمان داده وبرنامه نویسی  هم کتاب های مقسمی کافیه البته اگه منبع اصلی رو بخونی چه بهتر. واسه ریاضی  وامارهم من کتاب ریاضی عمومی مدرسان شریف رو خوندم و آمار و احتما ل موسسه پارسه البته نه مهندسی ،مهندسی سنگینه نخونین .به علاوه یه جزوه کامل استاد آمار جزوه خیلی کاملیه فرصت کردم اسکن میکنم واستون میذارم البته دوفصل خیلی خیلی مهم براورد ها وآزمون فرض و از روی این جزوه خوندم باید رابطه بین گروه های مستقل ووابسته ونوع آزمون ها رو هم بدونید یه جدول یه صفحه ای اما خیلی مهمه سال هاییش سوال های زیادی ازش آوردن البته امسال  نه.فک کنم دوستان دیگه درصد مدیریتشون خیلی بالا بوده مطمئنا بیشتر میتونن کمکت کنن .موفق و موید باشید Rose
 سپاس شده توسط maryam fr ، simin bin
سلام دوست عزیز 
من 7 کتاب مدیریت تقریبا کامل خوندم و خلاصه کردم :
که چون اسماش شبیه هم هست اسم نویسنده میگم بهت :
1.وگر هر دو کتاب چاپ جدید و قدیمش اون قسمتهایی که تو کتاب جدید نبود از قدیم خوندم . امسال بیشتر سوالات از این کتاب وگر بود.
2.کتاب دکتر صدوقی جلد قرمزارزیابی محتوا
3.کتاب دکتر صدوقی فناوری اطلاعات سلامت جلد سورمیه ( این یکی خیلی برام وقت گیر بود خلاصه کردنش و بیشتر به درد رشته فناوریم خورد تا انفورماتیک )
4.داده پردازی
5.کیفیت مقدسی 
6.کتاب دکتر صفدری جلد آبی مدیریت اطلاعات بهداشتی 
7.کتاب دکتر صفدری جلد زرد مدیریت فناوری اطلاعات
من خودم 47% زدم مدیریت انفورماتیک و مدیریت فناوری 53% اما اگه بیشتر دوره میکردم درصدم بهتر از اینم میشد . مدیریت هر سال یه منبع مورد توجه قرار میگیره اکثرا هم منبعی که تازه چاپ هست . من خودم وگر چاپ جدید نمیخواستم بخرم اما یکی از اساتیدم تاکید کرد کتابهای جدید رو حتما بخون . یه چیز دیگه که باید بگم اینکه دیگه کمتر از کتابهای دکتر مقدسی سوال میاد و چون بیشتر بچه ها فوکوس میکنند رو کتابهای راحت درصد ها هر سال داره پایین میاد تو این درس . به نظرم اگه میخواید مدیریت خوب بزنید واقعا براش وقت بذارید اینطوری حتما نتیجه میگیرید
سوالا از تو همین کتابا میاد فقط باید با دقت خوند.
من برای آمار کتاب مرور جامع آمار زیستی رو چند بار خوندم نکات و تست ها
برای ریاضی کتاب مقسمی و کتاب کمک درسی دبیرستان مهر و ماه و برای انتگرال هم جزوه انتگرال خور از اینترنت دانلود کردم
برای برنامه هم کتاب های مقسمی کامل خوندم و تستاش رو چندین بار زدم و البته سال قبل کمی کتابهای جعفرنژاد قمی هم خوندم اما امسال فقط مقسمی خوندم
برای زبان چند مهارت اول لزگی و بعدش رفتم فقط کنکورهای سالهای قبل رو خوندم و تموم کلمات 27 سری کنکورهای قبل رو کامل حفظ کردم فقط کلمات قسمت وکب با روش تیک 8 خوندم و تا روز آخر کلمه میخوندم .
راستی رتبه انفورماتیکم 22 و فناوری 15 شد.
امیدوارم حرفام بهت کمک کنه بازم سوال داشتی بپرس 
تصمیم بگیریم
   استاد تغییر باشیم
  نه قربانی تقدیر
در بازی زندگی
   اگر عوض نشویم
     تعویض خواهیم شد
واقعا ازتون ممنونم که انقدر با حوصله جواب دادید.ممنونم انشالله دوسال دیگه تو همین سایت اسمتون واسه قبولی دکترا ببینم Rose Rose Rose Rose Rose
 سپاس شده توسط simin bin ، asma
دوستای گلم تا یادتون هست بنظرتون سوالای 49 و 50و 61 و 65و68انفورماتیک 94 از کدوم از کتابهایی که خوندید بوده؟
(15-تير-1394، 08:07 عصر)Eli_d نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*دوستای گلم تا یادتون هست بنظرتون سوالای 49 و 50و 61 و 65و68انفورماتیک 94 از کدوم از کتابهایی که خوندید بوده؟
عزیزم  شرمنده من فقط سوال 61 و65 رو میدونم که هر دو سوال ازکتاب abdelhak بوده بخش سوم فصل هفتم
سوال 49: مبحث کدگذاری ها در ICD
سوال 50: همان مبحث
سوال 61: وگر فصل1
سوال 65: فصل 7 از کتاب ابدلهاک (رجیسترها)
سوال 68: فصل 2 از کتاب ابدلهاک
هیچ چیزی نشد ندارهCool
(15-تير-1394، 09:43 عصر)مهین م نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
(15-تير-1394، 08:07 عصر)Eli_d نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*دوستای گلم تا یادتون هست بنظرتون سوالای 49 و 50و 61 و 65و68انفورماتیک 94 از کدوم از کتابهایی که خوندید بوده؟
عزیزم  شرمنده من فقط سوال 61 و65 رو میدونم که هر دو سوال  ازکتاب abdelhak بوده بخش سوم فصل هفتم

خیییییلی ازت ممنونم عزیزم.موفق باشی
(15-تير-1394، 11:19 عصر)nd_sharif نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سوال 49: مبحث کدگذاری ها در ICD
سوال 50: همان مبحث
سوال 61: وگر فصل1
سوال 65: فصل 7 از کتاب ابدلهاک (رجیسترها)
سوال 68: فصل 2 از کتاب ابدلهاک

خیلی لطف کردید ازتون ممنونم Rose
سلام
من رتبه 16 شدم
توصیه میکنم که کسایی که این مطلب منو یه هفته مونده به کنکور سال دیگه میبینن و هنوز هیچی نخوندن، به من پیام بدند تا راهنماییشون کنم
:)
من متاسفانه هیچ منبعی جز سوالات سال‌های گذشته کنکور انفورماتیک( درس «مدیریت»، به‌دلیل عدم آشنایی با عنوان درس) استفاده نکردم