میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

راهنمایی در مورد منابع انفورماتیک

سلام من سال 96 میخوام کنکور بدم و از 2 ماه اینده میخوام شروع به خوندن درس ها کنم.

در مورد منابع سر درگم شدم لطفا کمک کنید.
داخل انجمن سرچ هم کردم ولی هر کس ی چیزی میگه.

نمایشگاه کتاب تهران هم پیش رو هست لطفا راهنمایی کنید که تهیه کنم.

اصول برنامه نویسی و ساختمان داده چه چیزی تهیه کنم ؟

ریاضی و آمار رو هم بفرمایید چ کتابی مناسب هست ؟

با تشکر
سلام دوست عزیز...
تو قسمت معرفی منابع انفورماتیک همه منابع لازم ذکر شده...
*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
اگرم منبعی حذف و یا اضافه شده باشه، همونجا ذکر شده و درموردش بحث شده کل موضوعات و تایپیک ها هدفی مشترک دارن...
درآخر هم اگه به نتیجه ای نرسیدید لطفا زیر این قسمت *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید* ریپلای بدید،
و درخواستتون رو بنویسید، و تایپیک جدیدی ایجاد نکنید...
,If you don't follow your dreams
...Others will steal it from you
 .Be Careful
با سلام .منم مشکل دوستمون dictator رو دارم.منابعی که توی اینترنت یا سایتای دیگه هست،خیلی کتاب معرفی کرده.درصورتیکه واسه ارشد همش لازم نیست.من میخوام انفورماتیک شرکت کنم سال دیگه .حدود 10 تا کتاب فقط برای مدیریت هست .برای کلیات پزشکی کتاب برونر معرفی شده که اصلا لازم نیست.و کلیات پزشکی جواب میده.اگر دوستانی هستند که پارسال شرکت کردند و تهران قبول شدن لطفا راهنمایی کنن در مورد منابع.ممنون
سلام من منابع رو به طور کامل دارم و قصد فروش کتابامو دارم.منم مثل شما قصد داشتم کنکور 96 شرکت کنم و نظرم عوض شد.کتابها رو با ارسال رایگان واستون میفرستم تخیفم میدم09391101764
(26-ارديبهشت-1395، 07:57 عصر)hamidreza_brave نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام من منابع رو به طور کامل دارم و قصد فروش کتابامو دارم.منم مثل شما قصد داشتم کنکور 96 شرکت کنم و نظرم عوض شد.کتابها رو با ارسال رایگان واستون میفرستم تخیفم میدم09391101764

سلام .لطف میکنید کتابا رو به همراه قیمت و عکسشون بذارید؟؟؟؟(چه از طریق ایمیل چه همین جا)من همچنان قصد دارم کنکور بدم و کتاب هم احتیاج دارم ولی نمیدونم کدوم کتابا مهمتره.
سلام.لطف کنین ایمیلتون رو چک کنین خانم شجاعی
سلام دوستان
اینجا کسی هست که تو دوره های آموزشی موسسه سینا یا نسیم شرکت کرده باشه
من به دلیل مشغله کاری نمی تونم شرکت کنم
می خوام اگه کسی هست جزوه هارو ازش بگیرم البته با پرداخت بخشی از هزینه
اگه کسی هست ایمیل بزنه و شماره تماس بذاره تماس می گیرم
hosseini_rm@yahoo.com
ممنون