میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تحصیل پزشکی در 32 سالگی

سلام به همه دوستان

من کارشناسی it دارم . تصمیم گرفتم تو سن 32 سالگی تو کنکور تجربی شرکت کنم نظرتون چیه ؟
(10-شهريور-1395، 11:35 عصر)andia نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام به همه دوستان

من کارشناسی it دارم . تصمیم گرفتم تو سن 32 سالگی تو کنکور تجربی شرکت کنم نظرتون چیه ؟

سلام وقت بخیر
منظورتون از کنکور تجربی قبولی تو رشته پزشکیه؟خب هدفتون چیه؟موفقیت تو زمینه مالی یا کمک به بیمارا؟یا دیدگاه مثبت جامعه به صنف پزشکی و یا..؟؟
الان شغل شما چیه؟
گرگ باش! مغرور! بر شب پادشاهی کن...
می خواهی خنجر بزنی از روبرو بزن...
مثل گرگ تعصب داشته باش،مثل گرگ حتی به شیر هم رحم نکن...
مثل گرگ رو در رو حق بگیر...
به مانند گرگ باش...دوستانت را لیس بزن،دشمنانت را گاز بگیر...
گرگ باش دشمن را بدر...
در برابر سگان ولگرد بی تفاوت باش...
آنها به پارس کردن های بیهوده زنده اند...
بی اعتماد باش...بی اعتنا...
همیشه با گله،
اما تـــــــنــــــهــــــا...
بله یکی از گرایشای پزشکی رو میخوام قبول شم ، شغل آزاد دارم تو یه شرکت کامپیوتری بیشتر جنبه مالیش واسم مهمه بنظرتون دیر شده ؟
(12-شهريور-1395، 11:21 صبح)andia نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*بله یکی از گرایشای پزشکی رو میخوام قبول شم ، شغل آزاد دارم تو یه شرکت کامپیوتری بیشتر جنبه مالیش واسم مهمه بنظرتون دیر شده ؟
دوست عزیز برای شروع هیچ وقت دیر نیست ولی این شروع باید با حساب و کتابی همراه باشه؛باید اول وضعیت موجود خودتون و جامعه رو بسنجید بعد اقدام کنید ببینید در حالت کلی تو ایران رشته های پزشکی هم بازار کار و هم درآمد بسیار بالاتری نسبت به هم رده های خودشون دارن که متاسفانه این وضعیت در ایران خیلی وخیم تره و فاصله درامد یه پزشک با یه استاد دانشگاه خیلی زیاده و این میزان درآمد بالا محرک خوبی برای شروع هست ولی پزشکی علاقه بسیار زیادی رو میطلبه هم از لحاظ زمان و هم زحمت و...اگه علاقه شما صرفا مالی باشه شاید در صورت قبولی وسط راه کم بیارید این رو هم مدنظرتون باشه/
در آخر نظر شخصی بنده اینه اگه دانشگاه دولتی قبول شدید حتما ادامه بدید ولی اگه دانشگاه آزاد یا بین الملل قبول شدید از لحاظ هزینه ای که خواهید کرد شاید بصرفه نباشه(البته نظر شخصیم بود)///
گرگ باش! مغرور! بر شب پادشاهی کن...
می خواهی خنجر بزنی از روبرو بزن...
مثل گرگ تعصب داشته باش،مثل گرگ حتی به شیر هم رحم نکن...
مثل گرگ رو در رو حق بگیر...
به مانند گرگ باش...دوستانت را لیس بزن،دشمنانت را گاز بگیر...
گرگ باش دشمن را بدر...
در برابر سگان ولگرد بی تفاوت باش...
آنها به پارس کردن های بیهوده زنده اند...
بی اعتماد باش...بی اعتنا...
همیشه با گله،
اما تـــــــنــــــهــــــا...
ممنون بابت توضیحات منطقیت.
(12-شهريور-1395، 11:21 صبح)andia نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*بله یکی از گرایشای پزشکی رو میخوام قبول شم ، شغل آزاد دارم تو یه شرکت کامپیوتری بیشتر جنبه مالیش واسم مهمه بنظرتون دیر شده ؟

سلام دوست عزیز
ب قول دوستمون واس شروع هیچ وقت دیر نیس
فقط  اول ب ی چیزی نیاز دارین ک مدام باید داشته باشین
اونم چیزی نی جز اراده قوی
داداش من مث شما کارشناسی ی رشته از وزارت علوم داشت ک امسال دوباره از نو کنکور داد ک خداروشکر با رتبه هزار الان ترم اول پزشکیه
ولی واااااقعا اراده قوی داشت و ب شدت ب این شاخه علاقمند بود از اولشم

کوهساران مرا پر کن ای طنین فراموشی...