میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کلاس و کنکور آزمایشی مشهد

سلام دوستان در یک پست که قبلا گذاشتم
فهمیدم که چه منابع و خیلی اطلاعات کسب کردم
حالا موندم کلاس کنکور و کنکور آزمایشی شرکت کنم یا نه
توی مشهد
دی سیستم
سنا
سینا
این 3 موسسه پیدا کردم
نظر اساتید چیست
یا کلا بچسبم به کنکور سالهای قبل
با سلام
مطمئن باشین که مطالبی که دانشجو خودش با تلاش و دقت بدست اورده خیلی خیلی بهتره از کلاسایی که رفته . توی این کلاسا معمولا مطالب مثل یه لقمه جویده شده به دانشجو داده میشه و دانشجو صرفا مطالبو حفظ میکنه
پیشنهاد میکنم وقت توی کلاسای کنکور نذارین . دانشجویی که وقت توی این کلاسا میذاره دیگه زمانی براش نمی مونه که بخواد به مطالب آموخته مسلط شه
بیشتر این موسسه ها دانشجویا رو به کتابها و جزوه های مختلف ارجاع میدن و متاسفانه رفتن به سراغ این جزوه ها و کتابها بعضا تا اونجا می کشه که دانشجو ، کارتن کارتن کتاب و جزوه را روی هم جمع میکنه !
بهترین تصمیمی که می تونید بگیرید اینه که فقط درس بخونید و کنکورهای سال گذشته رو بارها مرور کنین و نقاط قوت و ضعف تون رو در زمینه مباحث مطرح شده توی این تست ها بسنجین
خوشبختی تنها در علم نیست ؛ بلکه در طریقه استفاده از آن است ...Smile (11)
(29-شهريور-1395، 09:30 صبح)moghadasi نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*با سلام
مطمئن باشین که مطالبی که دانشجو خودش با تلاش و دقت بدست اورده خیلی خیلی بهتره از کلاسایی که رفته . توی این کلاسا معمولا مطالب مثل یه لقمه جویده شده به دانشجو داده میشه و دانشجو صرفا مطالبو حفظ میکنه
پیشنهاد میکنم وقت توی کلاسای کنکور نذارین . دانشجویی که وقت توی این کلاسا میذاره دیگه زمانی براش نمی مونه که بخواد به مطالب آموخته مسلط شه
بیشتر این موسسه ها دانشجویا رو به کتابها و جزوه های مختلف ارجاع میدن و متاسفانه رفتن به سراغ این جزوه ها و کتابها بعضا تا اونجا می کشه که دانشجو ، کارتن کارتن کتاب و جزوه را روی هم جمع میکنه !
بهترین تصمیمی که می تونید بگیرید اینه که فقط درس بخونید و کنکورهای سال گذشته رو بارها مرور کنین و نقاط قوت و ضعف تون رو در زمینه مباحث مطرح شده توی این تست ها بسنجین
خیلی ممنون
(23-شهريور-1395، 08:18 عصر)samuel1994 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام دوستان در یک پست که قبلا گذاشتم
توی مشهد
دی سیستم
سنا
سینا
این 3 موسسه پیدا کردم
نظر اساتید چیست

سلام دوست عزیز، به نظر من بستگی به خودتون دارد. چون من وقتی خودم درس میخونم راحت تر درک میکنم و به دنبال اشکالاتم میرم بنابراین در ذهنم میماند ولی کلاس کنکور با توجه به خستگی و تلف شدن وقت در رفت و آمد برای من مناسب نبود. 
هر چند چون اصلا دنبال کلاس کنکور نبودم اطلاعی هم از کلاسها و موسسات ندارم ولی اگر رشته تان نرم افزار نبوده به نظر من برای ساختمان داده کلاس حضوری میتواند کمکتان کند. ولی باز هم مطمینم بدون کلاس کنکور هم قبولی غیر ممکن نخواهد بود.
(9-مهر-1395، 09:19 عصر)marsa62 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
(23-شهريور-1395، 08:18 عصر)samuel1994 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام دوستان در یک پست که قبلا گذاشتم
توی مشهد
دی سیستم
سنا
سینا
این 3 موسسه پیدا کردم
نظر اساتید چیست

سلام دوست عزیز، به نظر من بستگی به خودتون دارد. چون من وقتی خودم درس میخونم راحت تر درک میکنم و به دنبال اشکالاتم میرم بنابراین در ذهنم میماند ولی کلاس کنکور با توجه به خستگی و تلف شدن وقت در رفت و آمد برای من مناسب نبود. 
هر چند چون اصلا دنبال کلاس کنکور نبودم اطلاعی هم از کلاسها و موسسات ندارم ولی اگر رشته تان نرم افزار نبوده به نظر من برای ساختمان داده کلاس حضوری میتواند کمکتان کند. ولی باز هم مطمینم بدون کلاس کنکور هم قبولی غیر ممکن نخواهد بود.

سلام خوبید؟ 

خسته نباشید. برای مطلبی که در سایت مطرح کرده بودید به نظر من کلاس کنکور خیلی موثرتره
من خودم کلاسهای موسسه علوم پزشکی سینا در مشهد رو دیدم فوق العاده است.
جالبه که امسال در ارشد 6 نفر قبولی با رتبه زیر بیست داشت!!! حتی رتبه های 4 و ...
سال پیش هم همینطور

دکتری امسال که ترکوند و 60 درصد قبولی های کشور از موسسه سینا بودند!!!!!!!
به نظر من اصلا شک نکن. 

بعضی ها می گن لقمه جویده در کلاسهای کنکور داده میشه خب همینه دیگه. واقعا لقمه جویده است.

مگه خود کنکور ازمون دست و صحیحی است؟ ایا واقعا سطح دانش شما رو میسنجه یا بیشتر قدرت حافظه شما رو؟ یا تکنیک تست زنی شما رو؟ 
معلومه که کنکور به حافظه و تکنیک در درجه اول ربط داره و بعد به توانایی علمی . البته متاسفانه
لذا کلاسهای کنکور به نظر من در این مورد خیلی مهمه.

موفق باشید.
یکی از سالوالهای فناوری اطلاعات در سال
1392-1393 خیلی فکرم را مشغول کرده می خواستم از صحت این سوال اطمینان
کسب کنم
در کدام سیستم برای پردازش از استدلال سمبولیک استفاده می شود که پاسخ
TPS
در صورتی که استدلال سمبولیک در سیستم های خبره می باشد . از شما تمنا
دارم در صورت امکان راهنمایی فرمائید .