میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت



رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آموزش چگونه تغییر سوالات امنیتی اپل ایدی

#1
کمپانی اپل از سوالات امنیتی به عنوان روش دوم برای احراز هویت کاربر به صورت آنلاین یا زمانی که با پشتیبانی اپل تماس می گیرید استفاده می کند. زمانی که شما می خواهید از طریق مدیریت اپل ایدی، اقدام به تغییر رمز عبور اپل ایدی یا دیدن اطلاعات دستگاهتان نمایید و همچنین زمانی که می خواهید از دستگاه جدید در AppStore خرید کنید، اپل از شما می خواهد که به یک یا چند سوال امنیتی جواب دهید. سعی کنید سوالات امنیتی و جواب های آن را طوری انتخاب کنید که برای شما به یادماندنی باشد ولی حدسش برای دیگران سخت باشد.
برای تغییر سوالات امنیتی و جواب های آن، اپل ابتدا از شما می خواهد که به دو سوال امنیتی که در زمان ساخت اپل ایدی به کار بردید، جواب دهید. اگر از طریق سایت دکتر اپل ایدی اقدام به خرید اپل آیدی کرده باشید، این اطلاعات پس از خرید برای شما ارسال شده اند. در صورتی که آن ها را فراموش کرده اید یا نیاز به کمک دارید، می توانید با پشتیبانی سایت ما تماس بگیرید. به منظور تغییر اطلاعات امنیتی اپل آیدی خود مراحل زیر را دنبال کنید.
در مرحله نخست ابتدا از طریق سایت appleid.apple.com وارد مدیریت اکانت اپل ایدی خود شوید.

[عکس: 1drappleid.com_.jpg]

در مرحله بعد در قسمت Security ، بر روی Change Questions کلیک نمایید.

[عکس: 2drappleid.com_.jpg]

در مرحله سوم اپل به منظور احراز هویت، از شما می خواهد که به دو سوال امنیتی که در زمان ساخت اپل ایدی به کار بردید، جواب دهید. پس از وارد کردن جواب این دو سوال بر روی continue کلیک کنید.

[عکس: 3drappleid.com_.jpg]

سپس در مرحله آخر پنجره ای ظاهر می شود که شما می توانید در این جا سوال های امنیتی و جواب های جدیدی برای اپل آیدی خود انتخاب کنید. در صورت عدم مشاهده این پنجره دوباره بر روی Change Questions کلیک کنید. پس از انتخاب سوالات و وارد کردن جواب های مورد نظر، بر روی Change Question کلیک نمایید.توجه داشته باشید که جواب های این سوال ها باید با یکدیگر متفاوت باشند. به همین آسانی شما موفق به تغییر سوالات امنیتی اپل آیدی خود شدید.

[عکس: 4drappleid.com_.jpg]


موضوعات مشابه ...
موضوع
  آموزش رمزگذاری
Brick جزوه آموزش uml
  آموزش WORD
  آموزش هارد به هارد کردن
  آموزش کلیدهای میانبر ویندوز xp , 7
Information آموزش Access
  آموزش SPSS
  آموزش excel
  آموزش تایپ



کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان