میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 3 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دانلود كتاب واگر(زبان اصلي)

سلام دوستان.اين كتاب واگر و لينكش همونيه هادي خان توي قسمت معرفي منابع/تايپيك كتاب واگر در پاسخ به يكي از دوستان قرار داده بودن.
ديدم ممكنه اونجا كسي نتونه پيدا كنه با اجازه هادي خان توي تايپيك جديد و در قسمت دانلود منابع قرارش دادم.

پی دی اف کتاب اصلی وگر رو از لینک زیر می تونین دانلود کنید(حجم 10 مگ).

.pdf   Wager-WWW.HIMT.IR.pdf (اندازه 10.58 MB / تعداد دانلود: 2,204)

اینم لینک کمکی:
*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*

اورانوس هفتمین سیاره نزدیک به خورشید و سومین غول از چهار غول گازی است. جبه‌ای از گاز و یخ هسته سنگی این سیاره را پوشانده است. جو اطراف جبه غالباً از متان ساخته شده ، که این گاز باعث وجود رنگهای آبی و سبز که از مشخصات بارز این سیاره هستند، می‌شود.
اورانوس سومین سیاره بزرگ منظومه شمسی بوده ، بزرگی آن 4 برابر زمین است.
 سپاس شده توسط mokhtari ، hadi ، shaparak ، aghakhani ، مرضیه ، farahnaz91 ، negar 63 ، 5mmmmm ، Shiva Faramarzi ، پرواز ، s_raha ، سمیراجون ، hamidi ، Esmali ، HITLUMS ، cyber ، hero ، irisshah ، saberghasemi1367 ، MaX2Ny ، moghadasi ، گلستانه ، elham-am ، nd_sharif ، shahin7580 ، Orkide ، mehdi.m2 ، fatemenikru ، eli89
lممنون از لينكي كه گذاشتيد اما اين پرشين گيگ اصلا باز نميشه .من نتونستم دانلود كنمSad
دوستان ارسال آپدیت شد:کتاب وگر تو خود سایت آپلود شد و براحتی می تونید از همون قسمت بالا دانلود کنید.
گرگ باش! مغرور! بر شب پادشاهی کن...
می خواهی خنجر بزنی از روبرو بزن...
مثل گرگ تعصب داشته باش،مثل گرگ حتی به شیر هم رحم نکن...
مثل گرگ رو در رو حق بگیر...
به مانند گرگ باش...دوستانت را لیس بزن،دشمنانت را گاز بگیر...
گرگ باش دشمن را بدر...
در برابر سگان ولگرد بی تفاوت باش...
آنها به پارس کردن های بیهوده زنده اند...
بی اعتماد باش...بی اعتنا...
همیشه با گله،
اما تـــــــنــــــهــــــا...
 سپاس شده توسط mokhtari ، shaparak ، زینب ، Oranus ، Orkide
سلام.
مرسی از مهندس و آقا هادی.
کوتاه ترین دعا برای بزرگترین آرزو:

**اللهم عجل
لولیک الفرج**
 سپاس شده توسط hadi ، Oranus
ممنون دست خوش
 سپاس شده توسط pamchal71 ، hadi ، Oranus
من يه سوالي داشتم .
با توجه به اينكه هنوز كتاب هاي فارسي مديريت سلامت به دستم نرسيده دارم از روي زبان اصلي واگر رو مي خونم
به نظرم زياد سخت نيست
يه فايده اش هم اينه كه زبان ام رو تقويت مي كنه . با توجه به اينكه زبان بيشتر درك مطلبه به نظرتون خوندن اين كتاب و ياد گرفتن لغاتش مي تونه كمك كنه ؟
بعد هم اينكه اين كتاب كلا 4 فصله؟ يعني همون pdf كه من گرفتم و حدودا 530 صفحه اس كل كتاب واگره؟
ممنون ميشم راهنمايي كنين
(9-اسفند-1390، 02:40 عصر)ليلا اكرمي نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*من يه سوالي داشتم .
با توجه به اينكه هنوز كتاب هاي فارسي مديريت سلامت به دستم نرسيده دارم از روي زبان اصلي واگر رو مي خونم
به نظرم زياد سخت نيست
يه فايده اش هم اينه كه زبان ام رو تقويت مي كنه . با توجه به اينكه زبان بيشتر درك مطلبه به نظرتون خوندن اين كتاب و ياد گرفتن لغاتش مي تونه كمك كنه ؟
بعد هم اينكه اين كتاب كلا 4 فصله؟ يعني همون pdf كه من گرفتم و حدودا 530 صفحه اس كل كتاب واگره؟
ممنون ميشم راهنمايي كنين

با عرض سلام خدمت شما.
اينكه از روي زبان اصلي مي خونيد كه خيلي عاليه.و مسلما قدم بزرگي رو در پيشرفت خودتون در اين رشته برداشتيد.
مسلما بر دايره ي لغاتتونم هم افزوده خواهد شد ولي واسه درس زبان نميتونه كافي باشه.
و واسه زبان درس زبان بايد لغات عمومي تري هم بلد بود.

اورانوس هفتمین سیاره نزدیک به خورشید و سومین غول از چهار غول گازی است. جبه‌ای از گاز و یخ هسته سنگی این سیاره را پوشانده است. جو اطراف جبه غالباً از متان ساخته شده ، که این گاز باعث وجود رنگهای آبی و سبز که از مشخصات بارز این سیاره هستند، می‌شود.
اورانوس سومین سیاره بزرگ منظومه شمسی بوده ، بزرگی آن 4 برابر زمین است.
 سپاس شده توسط امیر ، hadi
سلام

سال نو بر همگی مبارک

برای من صفحات مشخص نشده
(6-فروردين-1391، 08:19 صبح)zssm نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام

سال نو بر همگی مبارک

برای من صفحات مشخص نشده

دوستان سوالات وپیشنهاداتون در مورد ترجمه رو در تاپیک مربوط ارسال بفرمایید
 سپاس شده توسط Oranus ، hadi
salam merci vali man natunestam download knm