میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 2 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خیلی مهم: نظرات شما

Question 
سلام بر شما
چند روز پیش با اساتید و دانشجویان درباره فعالیت سایت بحث کردیم و نظرات و پیشنهادات خیلی خوبی از طرف اساتید محترم گروه مدارک پزشکی تبریز عنوان شدند که در اولین فرصت از این نظرات و پیشنهادات استفاده خواهد شد و جا دارد اینجا از اعضای گروه مدارک پزشکی تبریز(خانمها دکتر پیری-دکتر دمنابی-دکتر کلانکش-قادری)تشکر ویژه ای کنیم که وقتشان رو در اختیار ما گذاشتند.
پیرو این جلسه خانم دکتر پیری نیز سایت رو قابل دونستند و عضو شدند و تو این جلسه تاکید ویژه ای داشتند که ما انتقاد پذیر باشیم و از نظرات دانشجویان و دوستان علاقه مند نیز استفاده کنیم.
به هر حال این گوی و این میدان،منتظر نظرات،پیشنهادات و به خصوص انتقادات شما هستیم چه در بعد علمی مطالب و چه در بعد فنی سایت؛
اگه نظر خاصی دارید در این تاپیک مطرح کنید تا ما هم از اشکالات و ضعفهای سایت آگاه بشیم و با همکاری شما اونا رو برطرف کنیم.
اگر جای موضوعاتی رو در سایت خالی می بینید نیز مطرح فرمایید.
اگر پیشنهاد خاصی درباره اینکه سایت از حالت یکنواختی و خشکی دربیاد نیز مطرح فرمایید.
در ضمن بنا به وقت کمی که دارم از دوستان خواهش می کنم کسایی که علاقه دارند به طور جدی با ما همکاری کنند(در ارسال مطالب-راهنمایی کاربران و ...)در این قسمت مطرح کنند تا سایت همیشه آپدیت و به روز باشه و به یک نفر وابسته نباشه.احساس من اینه که بعضا دوستان در جواب دادن به سوالات کاربران دیگه کوتاهی میکنند!!!
همچنین از کاربرانی که در یک زمینه خاص(HIS-EHR-Medical Informatic)تخصص دارند تقاضا میکنم حداقل مدیریت یک تالار رو برعهده بگیرن.
این سایت متعلق به شخص خاصی نیست بلکه متعلق به تمام شما علاقه مندان،دانشجویان و متخصصان هست.
با تشکر(هادی)Rose
 سپاس شده توسط mokhtari ، فخريان ، sara* ، Harika
لام من هم با شما موافقم در یکی از گزینه ها آمده سوالات درسی خود را بپرسید من پرسیدم اما گویا کسی نیست پاسخ من را بدهد کاش کسی در جواب دادن به سوالات کوتاهی نکند
سایت خیلی خوب شده،یعنی خوب بود با تغییرات جدیدش عالی شده.ممنون ک اینقدر ب فکر هستینThank you
یاد تو هر جا که هستم با منه...
داره عمر منو آتیش میزنه...
 سپاس شده توسط hadi
با پیشنهادتون موافقم اما بنده تخصص خاصی ندارم مگر اینکه در زمینه ی مطالب پزشکی بتونم کمکی بکنم
RoseRose
 سپاس شده توسط hadi
سلام
از اینکه چنین جلسه ای برگزار کرده اید خیلی خوشحال شدم
و سلام ویژه هم به خانمها دکتر پیری-دکتر دمنابی-دکتر کلانکش-قادری دارم
انشالله که سایت از این هم بهتر بشه
 سپاس شده توسط hadi
راستش دوستان با نظرات شما موافقم ولی این سایت رو باید خودمون بچرخونیم
اگه خودمون یکم همکاری بیشتری داشته باشیم خیلی مفیدتر میشه
تو بحث ها شرکت کنید
اگه فکر می کنید نظر خوبی دارید واسه سایت یا رشته مون حتما ارائه بدید
مطالب مفید رو واسه بچه ها بذارید
همه این کارها باعث بهتر شدن سایت میشه
من تمام سعی مو می کنم
امیدوارم که دوستان دیگه هم بیان و همکاری کنند
به امید موفقیت سایت و رشته مونRoseRose
هیچ
.
.
و دوباره هیچ
قصه همان ست که بود...
 سپاس شده توسط hadi
سلام اقا هادی ممنون از تلاش بی شائبه تون برای بهتر و مفیدتر شدن سایت و کمال تشکر و قدردانی رو بابت زیباتر شدن سایت و نمای زیبای اون از شما دارم /RoseRoseRoseRose
خدایا
همه دنیا بخواد و تو بگی نه / نخواد و تو بگی آره ، تمومه
همین که اول و آخر تو هستی / به محتاج تو محتاجی حرومه . . .
 سپاس شده توسط hadi
گفتم سایت عالی شده ولی الان دیگه نمیدونم چی بگمIcon_eek Icon_eek
خوشگل ترین و بهترین ........سایتی که تا حالا دیدم.ممنون از تمام زحماتتونFlower you
یاد تو هر جا که هستم با منه...
داره عمر منو آتیش میزنه...
 سپاس شده توسط hadi
از دوستان عزیز خواهش میکنم از گرفتن چندین اکانت خودداری کنن و اگر تا بحال چنین اتفاقی افتاده به اقا هادی مدیر محترم سایت اطلاع بدن تا اکانت اضافی حذف بشه .......... با تشکر
 سپاس شده توسط hadi ، Oranus ، mokhtari
قشنگی سایت یا تعداد اکانت های اضافی خیلی مهم نیستند این مطالبی که در سایت قرار دارند مهمه وگرنه اگه قرار میشد فقط به قشنگی و موارد غیر مهم فکر کنیم خب این سایت می شد سایت تفریحی سرگرمی
هادی جون من نظرم اینه اگه می خوای یه سایت با جنمی از آب دراری بهتر به افزایش سطح علمی و بین المللی آن زوم کنی
هادی جون به نظر من هر سایت و محتوای آن نشان دهنده ی افکار ، عقاید و توانایی اعضاشه پس ...
این سایت نشان دهده ی افکار و ایده های افراد رشته های مرتبط با مدارک پزشکیه پس چه بهتر وقتی یک مهمان یه سرکی توی سایت میکشه بفهمه اعضای باتوانی داره

باور داشتن ، قوي بودن است . شك و ترديد انرژي را زايل مي سازد.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان