میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویترتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مصاحبه با رتبه 26 انفورماتيك پزشكي سال 90

#1
سلام دوستان.
به زودي مصاحبه با رتبه ي 26 رو در سايت قرار ميدم.پيروز باشيد.Rose


اورانوس هفتمین سیاره نزدیک به خورشید و سومین غول از چهار غول گازی است. جبه‌ای از گاز و یخ هسته سنگی این سیاره را پوشانده است. جو اطراف جبه غالباً از متان ساخته شده ، که این گاز باعث وجود رنگهای آبی و سبز که از مشخصات بارز این سیاره هستند، می‌شود.
اورانوس سومین سیاره بزرگ منظومه شمسی بوده ، بزرگی آن 4 برابر زمین است.
 سپاس شده توسط hadi ، فهیمه ، mokhtari
#2

با عرض سلام و آروزي موفقيت براي شما
قبل از هرچيز از همكاري خانم reyhane_farshbaf در اين قمست كمال تشكر را دارم.

مشخصات كاربر:reyhane_farshbafسوال اول-در مقطع كارشناسي در چه رشته اي تحصيل كرده ايد و در اين دوره كلا چطور دانشجويي بوده ايد؟در صورت تمايل معدل اين دوره تحصيل خود را ذكر كنيد.

اول از همه به همه ی دوستانم سلام میکنم. من کارشناسی مهندسی نرم افزار رو در دانشگاه غیرانتفاعی سجاد مشهد گذروندم. دانشجوی درس خونی هم نبودم، در واقع شب امتحانی بودم و بیشتر به قول بعضیا بازیگوش بودم تا درس خون. و این درس نخوندنم تو کنکور پیش دانشگاهیم تاثیر گذاشت و غیرانتفاعی قبول شدم. معدلم هم خوب تعریفی نداشت 14.35
اما واسه ارشد سعی کردم این بازیگوشیا رو بذارم کنار، خوب ارشد شوخی بردار نبود!!! Tongueسوال دوم-هدف شما از انتخاب رشته ي انفورماتيك چه بود؟و چطور با اين رشته آشنا شديد؟خواهرم که یک سال از من کوچیکتره کارشناسی مامایی خونده و وقتی دفترچه ی کنکور ارشد بهداشت رو گرفت به من گفت که این رشته در دفترچه هست و کامپیوتری ها میتونن در اون شرکت کنن. من هم کمی تو وبلاگها گشتم و راجع به این رشته و آینده ی کاریش و مواد درسیش تو کنکور مطالعه کردم و به نظرم رسید که میتونه رشته ی خوبی برای ادامه تحصیل باشه. از اون جاییکه به رشته ی خودمون نرم افزار شباهت زیادی داشت و انگار از یک خانواده بودند، تصمیم گرفتم شانس خودم رو امتحان کنم.


سوال سوم-از چه منابعي براي كنكور انفورماتيك استفاده كرديد؟(لطفا براي هر درس بيان كنيد)و در كداميك از دروس مسلط بوديد و در كداميك ضعيف؟


خوب چون من بهمن ماه کنکور وزارت علوم رو در رشته ی خودم داده بودم دروس ساختمان داده و آمار مهندسی رو اونجا خونده بودم و بی تعارف باید گفت این دروس در کنکور وزارت علوم به مراتب سنگین تر از وزارت بهداشت هست. اما با این وجود احتمال دادم نوع مسائل در آمار زیستی متفاوت با آمار مهندسی باشه و کتاب دانیل رو برای آمار خوندم. قبل از خوندن، تستهای دوسال قبل رو نگاهی انداختم و دیدم سوالات ریاضی و برنامه نویسی هم سبکه( البته برای بچه ها ی کامپیوتر). بنابراین کتابایی که به عنوان رفرنس معرفی شده بود رو برای این دو درس از کتابخونه گرفتم و روزنامه وار یه مروری کردم، که البته این کار سه هفته ای بیشتر وقتمو نگرفت( البته با توجه ساعت مطالعه ام و پیش زمینه ی قبلیم از این دروس).
خوب طبیعتا توی دروس کامپیوتر قوی تر بودم. درس مدیریت منو یه خرده اذیت کرد، به این خاطر که نتونستم منابعش رو گیر بیارم. تنها کتبی که از مدیریت در دسترسم بود ابدلهاک و دو کتاب "کیفیت اطلاعات" و "داده پردازی" دکترمقدسی بود که ابدلهاک هم دوهفته به کنکور دستم رسید. و من با همین اطلاعات رفتم سر جلسه، خوب درصد مدیریتم هم نسبت به بقیه ی دروس کمتر شد.سوال چهارم-از چه زماني شروع به خواندن براي كنكور نموديد؟در مورد نحوه ي خواندن خود لطفا بيشتر توضيح دهيد.اينكه بيشتر چه درسي را مطالعه مي كرديد؟

چون کنکور وزارت علوم انرژی زیادی از من گرفته بود تا تعطیلات نوروز استراحت کردم و درواقع از نیمه ی دوم فروردین شروع کردم. میانگین روزی 5 تا 6 ساعت میخوندم. هر روز دو درس با جنس متفاوت رو در کنار زبان. هر درس رو دوساعتی وقت میذاشتم. اینکه میگم جنس متفاوت منظور آمار و ریاضی رو تو روزهای متفاوت میخوندم، همین طور در مورد برنامه نویسی و ساختمان داده تا برام کسل کننده نباشه. اما زبان رو تقریبا هر روز میخوندم ، با جعبه لایتنر که فکر میکنم نتیجه اش رو هم دیدم.


سوال پنجم-آيا با حذف يك ماده ي درسي موافق هستيد؟لطفا توضيح دهيد.
ابداً. در کنکور وزارت بهداشت این بزرگترین اشتباهیه که یک داوطلب میتونه مرتکب بشه. اگر در تایپیک کارنامه ها دقت کرده باشین خیلی از دوستان بودن که دروس کامپیوتر رو بالا زدن اما چون مدیریت رو پایین زدن نتونستن قبول بشن. یا بالعکس.

سوال ششم-آيا در حين درس خواندن براي كنكور دچار نااميدي هم ميشديد؟چگونه با اين موضوع برخورد ميكرديد؟مثلا اگر رشته ي شما كامپيوتر هست چطور با درس مديريت كنار آمديد؟و اگر رشتهي شما مدارك پزشكي يا ساير رشته هست چطور با برنامه نويسي و رياضي كنار آمديد؟

همین طور که گفتم درس مدیریت کمی من رو دچار استرس کرده بود، چون نسبت به اون کم اطلاع بودم. اما هر بار به خودم امید میدادم که دسترسی به منابع برای سایر داوطلبین هم مثل من هست و از طرفی میتونم این ضعف رو در دروس کامپیوتر جبران کنم. هفته ی آخر هم سوالات مدیریت کنکورهای دوسال قبل رو خوندم و توکل به خدا کردم. به نظر خودم می رسید که کنار اومدن با مدیریت برای کامپیوتری ها بسیار راحت تر از کنار اومدن با برنامه نویسی،ساختمان داده و ریاضی برای علوم پزشکی ها هس و همین هم به من روحیه می داد که سایر داوطلبین هم نقاط ضعفی رو مثل من دارن و حتی ممکنه من بتونم در دروس کامپیوتر جلوتر از خیلی ها باشم.سوال هفتم-آيا در كلاس هاي كنكوري و آزمونهاي آزمايشي هم شركت كرديد؟(فكر ميكنم فقط يه موسسه هست كه آزمونهاي آزمايشي انفورماتيك را برگزار ميكنه.)و نظر شما در مورد شركت در كلاسها و آزمون هاي آزمايشي چيست؟

من در هیچ کلاسی شرکت نکردم. از موسسات هم خبری ندارم و نمی تونم اظهار نظری بکنم. اما به نظرم بهتره علوم پزشکی ها اگر برنامه نویسی و ساختمان داده براشون سنگینه برن کلاس. خوب درس مدیریت یه درس حفظی هس و نیاز به کلاس نداره. اما برنامه نویسی و ساختمان داده دروسی هست که ما طی یک ترم گذروندیم و خوب از دروس نسبتا سنگینمون بوده!


سوال هشتم-در مورد روز كنكور بگوييد؟آيا بعد از آزمون از خود راضي بوديد؟

به نسبت مطالعه ام بله راضی بودم، اما وقتی از جلسه اومدم بیرون و صحبتهای سایر داوطلبین رو راجع به درس مدیریت شنیدم از قبولی ناامید شدم. چون اونها منابع رو کامل تهیه کرده بودن و خونده بودن و بعضی ها هم سال دومی بودن و یک سال تموم رو برای این کنکور وقت گذاشته بودن. اما همون روز تصمیم گرفتم برم دنبال منابع و برای کنکور سال بعد یه برنامه ی خوب بریزم که خداروشکر کارم به اونجا نرسید Smile

سوال نهم-همانطور كه مي دانيم بسياري از سوالات كنكور ممكن است اشتباه يا خارج از منابع باشند به نظر شما چگونه بايد با اينگونه سوالات در سرجلسه برخورد كرد و خودتان چگونه با اين موضوع برخورد كرديد؟اگه تکرار سال های قبل باشن باید همون کلید سال قبل بزنیم. در غیر اینصورت بهتره به اونها جواب ندیم، چون احتمال کمی داره که حذف بشن و نشن هم سفید بودن بهتر از اشتباه بودنه!

سوال دهم-لطفا درصدها و نمره و رتبه و دانشگاهي كه قبول شده ايد را ذكر نماييد.

رتبه ی 26، دانشگاه شهید بهشتی ، متاسفانه نمره م یادم نیس، اما تو بخش کارنامه ها هس.
برنامه نویسی و ساختمان داده 42.22
ریاضی و آمار 53.33
مدیریت اطلاعات 33.33
زبان 40.83

ضمن آروزي موفقيت براي شما اگر توصيه اي براي دواطلبان داريد بفرماييد.

از شما ممنونم و برای همه ی دوستانم به خصوص داوطلبین کنکور امسال آرزوی موفقیت میکنم.
تنها توصیه ام اینه که روز کنکور برای هر درسی زمان خودشو بذارن، از زمان دیگری به نفع اون یکی استفاده نکنن و تعادل رو در زدن تست ها حفظ کنن. همینطور زبان رو جدی بگیرن، و اگر تا بحال زبان رو شروع نکردن از همین امروز شروع کنن. انشاء الله سال دیگه که دانشجوی ارشد شدن میبینن
که این زبان خوندن ها چقدر به کارشون میاد. و در آخر حتما تست های سال های قبل رو مرور کنن، چون احتمال تکراری بودن زیاده.با آرزوی موفقیت برای همه.


با آرزوي موفقيت براي خانم reyhane_farshbaf


اورانوس هفتمین سیاره نزدیک به خورشید و سومین غول از چهار غول گازی است. جبه‌ای از گاز و یخ هسته سنگی این سیاره را پوشانده است. جو اطراف جبه غالباً از متان ساخته شده ، که این گاز باعث وجود رنگهای آبی و سبز که از مشخصات بارز این سیاره هستند، می‌شود.
اورانوس سومین سیاره بزرگ منظومه شمسی بوده ، بزرگی آن 4 برابر زمین است.
 سپاس شده توسط پاییز ، hadi ، pari ، newuser ، mokhtari ، arash_65 ، shahla_r
#3
سلام من میخاستم با خانم ریحانه فرشباف تماس بگیرم اگه کنید ایمیل ایشون رو بدید به من.
من از بچه های دانشگاشون هستم .
#4
(23-فروردين-1391، 12:49 عصر)fatemeh-r نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام من میخاستم با خانم ریحانه فرشباف تماس بگیرم اگه کنید ایمیل ایشون رو بدید به من.
من از بچه های دانشگاشون هستم .
شما می تونید از طریق پروفایلشون ایمیل یا پیام خصوصی بهشون ارسال کنید.
*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
گرگ باش! مغرور! بر شب پادشاهی کن...
می خواهی خنجر بزنی از روبرو بزن...
مثل گرگ تعصب داشته باش،مثل گرگ حتی به شیر هم رحم نکن...
مثل گرگ رو در رو حق بگیر...
به مانند گرگ باش...دوستانت را لیس بزن،دشمنانت را گاز بگیر...
گرگ باش دشمن را بدر...
در برابر سگان ولگرد بی تفاوت باش...
آنها به پارس کردن های بیهوده زنده اند...
بی اعتماد باش...بی اعتنا...
همیشه با گله،
اما تـــــــنــــــهــــــا...
 سپاس شده توسط Oranus


موضوعات مشابه ...
موضوع
  گفتگو با رتبه اول کنکور دکتری - رشته علم اطلاعات و دانش شناسی
  مصاحبه با رتبه 9 فناوري اطلاعات سلامت سال 90
  مصاحبه با رتبه 7 فناوري اطلاعات سلامت سال90
  مصاحبه با رتبه 9 انفورماتيك پزشكي سال90
  مصاحبه با رتبه 16 انفورماتيك پزشكي سال90
  مصاحبه با رتبه 15 ارشد انفورماتيك سال 90کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان