میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تشكر

از آقا آهادي بخاطر كار شون ( نوار سياه رنگ)‌تشكر ميكنم.
هميشه موفق و پايدار باشين

از اين ببعد تو اين تاپيك علاوه بر اون آيكون تشكر از كاربرها اينجاهم اسمشونو بياريم و تشكر كنيم . از بس همش جرو بحث كرديم . يكم هم از كاربرها يي كه فعاليت مي كنند و از تاپيكهايي كه خوشتون اومده اينجا باذكر اسم كاربري و تاپيك تشكر كنيم. شايد جو سايت صميمي تر و بهتر باشه و اينكه دوستان انرژي بيشتري پيدا كنند.البته من نميدونم همچين تاپيكي داريم يانه (ببخشيد)

1-آقا هادي 2- اورانوس(خانم مهندس ) 3- همه كاربرهاي دوست داشتني و گل Big Grin
 سپاس شده توسط xanti ، mokhtari ، Oranus ، پاییز ، hadi ، Harika ، shaparak ، shima ، زهراخ ، maryam.shemshe
از اقا امیر به خاطر تاپیک لحظه دلتنگی ممنون...

از خانم Zahra1361 برای تاپیک تشکر, تشکر...
 سپاس شده توسط mokhtari ، zahra1361 ، پاییز ، hadi ، xanti ، Harika ، shaparak ، shima
سلام دوستان سايت.Rose

از همه بخاطر فعاليتشون تشكر ميكنمRose
خانم مختاري مرسي واسه تايپيك برنامه ريزي آذر ماه فناوري اطلاعاتRose

اورانوس هفتمین سیاره نزدیک به خورشید و سومین غول از چهار غول گازی است. جبه‌ای از گاز و یخ هسته سنگی این سیاره را پوشانده است. جو اطراف جبه غالباً از متان ساخته شده ، که این گاز باعث وجود رنگهای آبی و سبز که از مشخصات بارز این سیاره هستند، می‌شود.
اورانوس سومین سیاره بزرگ منظومه شمسی بوده ، بزرگی آن 4 برابر زمین است.
 سپاس شده توسط پاییز ، zahra1361 ، hadi ، xanti ، shima ، mokhtari ، زهراخ
منم از همه دوستای خوبم تشکر میکنمThank you
به بهشت نمیروم اگر مادرم آنجا نباشد.

" زنده یاد حسین پناهی"
 سپاس شده توسط zahra1361 ، hadi ، xanti ، Oranus ، shima
اولا تشکر میکنم از زهرا خانم واسه این تاپیکشون و بازم ازشون تشکر میکنم بخاطر فعالیتشون(با توجه به اینکه مدت زیادی از عضویتشون تو سایت نمی گذره ولی فعالیتشون مناسبه)Rose
بعد تشکر میکنم از امیر خان بخاطر فعالیتشون به خصوص ارسال فایلهای حاکمیت بالینی(با مشاهده آمار مراجعه کننده ها به سایت خیلیا با سرچ حاکمیت بالینی سر از سایت درمیارن)Rose
تشکر از خانم مختاری هم بخاطر فایلهایی که گذاشتن و هم برای پیگیری و گذاشتن برنامه های ارشد HITRose
بعد تشکر از خانم اورانوس بخاطر زحماتشون برای مدیریت و هم درآوردن سایت از فضای سردو بی حالRose
بعد تشکر از خانم نورانی بخاطر فایلهای بسیار خوبی که قبلا گذاشتن(و یه مدتی کمتر فعالیت میکنن!)Rose
آهان یادم اومد تشکرات ویژه از یاس سپید بخاطر فعالیت و هم بخاطر فایلهای بسیار خوبشون در مورد تله مدیسین و ...(همیشه پیگیر مطالب علمی بودن با توجه به اینکه کارمندم هستن)Rose
بازم یادم اومد از زانتی هم تشکر میکنم بخاطر حضورشون(فکر نکنه چون تاپیکش رو بستیم دیگه تشکر نمیکنیم)Rose
بعد خیلی هستن من الان یادم نیست کلا از همه دوستان و کاربران عزیز تشکر میکنم
گرگ باش! مغرور! بر شب پادشاهی کن...
می خواهی خنجر بزنی از روبرو بزن...
مثل گرگ تعصب داشته باش،مثل گرگ حتی به شیر هم رحم نکن...
مثل گرگ رو در رو حق بگیر...
به مانند گرگ باش...دوستانت را لیس بزن،دشمنانت را گاز بگیر...
گرگ باش دشمن را بدر...
در برابر سگان ولگرد بی تفاوت باش...
آنها به پارس کردن های بیهوده زنده اند...
بی اعتماد باش...بی اعتنا...
همیشه با گله،
اما تـــــــنــــــهــــــا...
 سپاس شده توسط Oranus ، zahra1361 ، پاییز ، xanti ، فخريان ، pegah ، Harika ، shaparak ، shima ، mokhtari
Photo 
از همه تشكر ميكنم كه باعث وباني ايجاد اين سايت و مطالب مفيدش شدن.

بیشتر انسانها، زمانی ناامید می شوند که چیزی به موفقیت آنها باقی نمانده است...
 سپاس شده توسط zahra1361 ، hadi ، پاییز ، xanti ، shaparak ، Oranus ، shima ، زهراخ
سلام.
خانم zahra1361 واسه مطلب نسلون ماندلا مرسي عالي بود.Rose
خانم sara* واسه مطلب به سلامتي... مرسي عالي بود.Rose
آقاي xanti واسه مطلب احاديث و روايات مرسي عالي بود.Rose

اورانوس هفتمین سیاره نزدیک به خورشید و سومین غول از چهار غول گازی است. جبه‌ای از گاز و یخ هسته سنگی این سیاره را پوشانده است. جو اطراف جبه غالباً از متان ساخته شده ، که این گاز باعث وجود رنگهای آبی و سبز که از مشخصات بارز این سیاره هستند، می‌شود.
 سپاس شده توسط xanti ، hadi ، zahra1361 ، pegah ، shaparak ، shima ، زهراخ ، MaN!a
من هنوز درگیر به سلامتی هستم
ساغول سارا
کامران
 سپاس شده توسط zahra1361 ، xanti ، زهراخ

باعرض سلام به تمامی عزیزانی که در این خانواده ی(وب سایت)انجمن علمی مدیریت اطلاعات سلامت تلاش میکنند آن هم بدون هیچ چشم داشتی خداقوت به شما عزیزان
ابتدا جاداره از زهرا خانم(zahra1361) آغاز کننده ی این تاپیک بسیار عالی تشکر کنم
از هیئت ژولی(مدیران انجمن) آقا هادی ، خانمOranus(مهندس) و آقا آرش(Arash 1360)بابت تمام زحماتی که پشت پرده میکشند وما ساده ازش میگذریم باید با تمام وجودمان ازشون تشکر کنیم
از آقا امیر گل بابت تمام زحمات شبانه روزی که توی این خانواده میکشند بخصوص تیراختور متشکریم
از پاییز خانم گرامی بابت تمام مطالب فلسفی و جالبشون بخصوص جملات قصارشون که مارا شرمنده ی خود ساخته اند متشکریم
از سارا خانم(sara*)بابت تمام مطالب احساس برانگیزشون بخصوص موضوع محشرشون بنام به سلامتی تشکر میکنیم
از یاس سپید از طنز هاش گرفته تا مطالب عرفانیشون و تمام اطلاعات عمومی های زیباشون که بسیار عالی تحریر کرده اند ممنونیم
از خانم مختاری(mokhtari)برنامه ریز سایت و فرد علمی این خانواده که بسیار فردی کوشا بوده اند توی خانواده تشکر میکنیم
از خانم سارا رحیم زاده بابت تمام مطالب آموزنده و دانستنی هاشون که جلوه ای زیبا به این خانواده داده اند متشکریم

باور داشتن ، قوي بودن است . شك و ترديد انرژي را زايل مي سازد.
 سپاس شده توسط hadi ، پاییز ، Oranus ، pegah ، zahra1361 ، shaparak ، shima ، mokhtari ، زهراخ ، MaN!a
سلام
از خانم ها zahra1361 , reyhane_farshbaf و آقايان ahmad_r55 , kamali_m كه در قسمت مصاحبه شركت كردند تشكر ميكنم.

همچنين از ياس سپيد عزيز واسه تايپيك رايه الهدي تشكر ميكنم.

سپاس شده توسط hadi ، zahra1361 ، shima ، mokhtari ، زهراخ ، MaN!a

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان